Zaloguj się, aby obserwować  
szaryczlowiek

Battlefield 2142

845 postów w tym temacie

Ja nie wiem co lepsze:
GW + jakiś dodatek czy Battlefield 2142... może i dodatek... 30 zł... ale nie wiem czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 22:44, Adahn napisał:

Ja nie wiem co lepsze:
GW + jakiś dodatek czy Battlefield 2142... może i dodatek... 30 zł... ale nie wiem czy warto.

Ja niedawno stanąłem przed identycznym wyborem... I wybrałem Nightfalla. Cieszę się, bowiem prawdopodobnie w BFa grałbym dwa miesiące i bym dał spokój, a GW jest typem gry na dłużej. To tylko moja subiektywna opinia, ale ja bym doradził ci GW ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie demko tej gry. Instalacja przebiegła pomyślnie, jednak kiedy wchodzę do gry wyskakuje mi taki komunikat:

"Uruchomienie aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono pliku d3dx9_29.dll... "

Wie ktoś o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:05, hehe napisał:

Ściągnąłem sobie demko tej gry. Instalacja przebiegła pomyślnie, jednak kiedy wchodzę do gry
wyskakuje mi taki komunikat:

"Uruchomienie aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono pliku d3dx9_29.dll... "

Wie ktoś o co chodzi ??

Ściągnij ten plik ( http://www.dll-files.com/dllindex/download.php?d3dx9_29download0UKgWEYGfS) i wklej go tam gdzie jest zainstalowana gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 16:06, Adahn napisał:

Ściągnij ten plik ( http://www.dll-files.com/dllindex/download.php?d3dx9_29download0UKgWEYGfS)
i wklej go tam gdzie jest zainstalowana gra.

Na tej sronie wyskakuje jakiś error. Zresztą już mi wszystko działa, wystarczyło zainstalować DX 9 ze stycznia. Myślałem że mam najnowszego dx9 c, a tu się okazało że jednak nie :P Ale i tak mimo wszystko dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zwyczajnie łamiesz reguły serwera. Nie żebym cię oskarżał, ale wszystko jest możliwe. Może też być tak, że wywalają cię z serva, ponieważ robią miejsce dla team-membera lub kogoś podobnego ... Mi się tak zdarzyło, że wywalili mnie ot tak i napisali, że teamkillowałem, mimo iż tego nie zrobiłem. A potem także wyskoczył napis "PUNKBUSTER" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować