Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Freddy Krueger ostatnim dodatkowym wojownikiem w Mortal Kombat

30 postów w tym temacie

Myślę, że za jakieś pół roku gra wyjdzie na PC, ze wszystkimi postaciami. Nie mogli dać od razu na kompy, bo DLCki byłyby na potęgę piracone. Za to na takim X360 najpierw trzeba mieć JTAGa, na którego prawie nikt nie może sobie pozwolić. Na PS3 to już nie wiem. W każdym razie myślę (i mam nadzieję, choć fanem tego typu gier nie jestem), że gra na PC wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 12:36, mtsach napisał:

Cóż, kolec to element noża.

no nie, nie moge :D, nie wiem jak mozna nie wiedziec co to jest kolec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolec też jest elementem noża :) Nazywa się tak głownię noża o kształcie wydłużonego trójkąta z prostym ostrzem (przypominająca trochę bagnet) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 19:29, kodi24 napisał:

Kolec też jest elementem noża :) Nazywa się tak głownię noża o kształcie wydłużonego
trójkąta z prostym ostrzem (przypominająca trochę bagnet) :-)

tego nie wiedzialem, ale to i tak nie pasuje tutaj, bo freddiego ostrza nie sa ani proste, ani nie przypominaja wydluzonego trojkata
http://www.knives.pl/www/leksykon/func,view/catid,41/term,spike+%28kolec%29/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lipa, juz ten caly kratos byl kontrowersyjny, a teraz jeszcze to. Mieszanka klimatów to niebezpieczny grunt, łatwo przedobrzyć - jak widać na załączonym obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak się zastanowiłem, to fakt faktem, jedynymi postaciami jakie bym zakupił to Kenshi i Rain. Scarlet i Freddy mi jednak totalnie nie pasują. Kratos się jeszcze fajnie wtapia, ale powyższa dwójka - bój się Boże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować