Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwiazdy na angielskiej okładce FIFA 12. A kto w Polsce?

34 postów w tym temacie

Ja jednak bym wolał dostać tę brytyjską okładkę na opakowaniu. A wraz z nią żeby był w grze dostępny język angielski. Bo z tymi naszymi komentatorami to mocny fail jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pepsi - Olisadebe nie wrócił to polskiej ligi :P

A wracając do tematu, lepiej mieć na okładce prawdziwych piłkarzy jak właśnie Rooney i Wilshare niż na siłę wciskać znowu pewnie Lewandowskiego. Już wolałbym chyba Kubę Błaszczykowskiego na okładce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błaszczykowski, może Mierzejewski? A może lepiej zostawić okładkę. Przecież grze to nie robi różnicy, a tylko kasę po prostu, któryś z nich dostanie za twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na nowej okładce zagości Łukasz Piszczek, który został wybrany najlepszym skrzydłowym obrońcą Bundesligi. :) Mnie osobiście ta okładka bardzo odpowiada, bo jestem zapalonym fanem Kanonierów i Jack zasłużył na miejsce na okładce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 10:42, eragon23456 napisał:

ja bym wgóle nikogo nie dawał i nie wydawał fify w polsce. po co nam znów to samo? no
ewentualnie niech dadzą smudę i lato. nadzadzą się idealnie


Cóż za ignorancja...
Z moich typów? Błaszczykowski i Piszczek. Ewentualnie Mierzejewski, Obraniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Jodłowiec i Piotr Polczak p

A tak serio to jest Piszczek, Błaszczykowski, Mierzejewski ( który imho nie nadaje się na twarz ;p) albo włąsnie Szczęsny.

Na okładkę Fifa Manager''a proponuję prezesa Wojciechowskiego

@Pepsi
Oli nie wrócił do Ekstraklasy - nie przekonał do siebie Lechii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to mam to gdzieś kto będzie na polskiej okładce FIFY, a jeśli bądę ją kupował to tylko zza granicy. Zapomnieliście już, że w Polsce dostajemy okrojoną wersję gry (a wszystko przez naszych kochanych polityków)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 11:49, woko27 napisał:

Szczerze to mam to gdzieś kto będzie na polskiej okładce FIFY, a jeśli bądę ją kupował
to tylko zza granicy. Zapomnieliście już, że w Polsce dostajemy okrojoną wersję gry (a
wszystko przez naszych kochanych polityków)?


Zmiana tekstur umieszczanych na koszulkach zawodników czy bannerach to nie jest okrajanie gry.
Nie znikają żadne funkcje ani gra nie będzie gorsza wydajnościowo.

A jeśli ktoś myśli,że sygnałem dla polityków,że są w błędzie,będzie kupowanie zza granicy FIFY,to raczej pokaże EA,że w Polsce słabnie zainteresowanie tą serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 11:41, najlepszestwory napisał:

Arboleda stojący za Smolarkiem.


No tutaj to rozwaliłeś. Myślę, że już nie mamy się nad czym dłużej zastanawiać, mamy zwycięzcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 11:55, najlepszestwory napisał:

Zmiana tekstur umieszczanych na koszulkach zawodników czy bannerach to nie jest okrajanie
gry.
Nie znikają żadne funkcje ani gra nie będzie gorsza wydajnościowo.

No sorry, ale to, że koszulki w grze nie będą już realnie odzwierciedlone tylko i wyłącznie w naszym kraju oznacza, że coś jest nie tak. Jeśli w niczym Ci to nie przeszkadza to ok, ale FIFA zawsze miała wyglądać realistycznie, a przez ww. koszulki na tym traci.

Dnia 29.07.2011 o 11:55, najlepszestwory napisał:

A jeśli ktoś myśli,że sygnałem dla polityków,że są w błędzie,będzie kupowanie zza granicy
FIFY,to raczej pokaże EA,że w Polsce słabnie zainteresowanie tą serią.

Ja nie mam zamiaru nikomu czegoś udowadniać czy pokazywać. Po prostu kupuję grę z UK, bo chcę grać w normalną FIFE i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować