Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer Electra - nowy zestaw słuchawkowy

18 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2011 o 10:07, Ekonochrist napisał:

Od Razera już w życiu nawet bym długopisu nie kupił.
A co do tego zestawu - maksymalne oczojebne badziewie.



To się zakłada na uszy a nie na oczy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parametry słuchawek są dostąpne na oficjalnej stronie Razera zatem autor jest nierzetelny...albo 2 godziny temu ich jeszcze nie było (w zakładce Technical Specifications) w co raczej wątpie.


Headphones

Drivers: 40 mm neodymium magnets with copper-clad aluminum voice coil
Frequency Response: 25 – 16,000 Hz
Impedance: 32 Ω
Sensitivity @1kHz: 104 dB ± 3 dB
Input Power: 50 mW
Cable: 1.3m rubber sheath cable
Connector: 3.5 mm gold-plated headphone jack

Microphone

Frequency response: 100 – 10,000 Hz
Signal to Noise Ratio: 58dB
Sensitivity (@1kHz): -44 dB +/-4 dB
Pick Up pattern: Omni-Directional

Hardware Requirements

Audio Usage: Devices with 3.5mm audio jack
Audio + Microphone Usage: Devices with 3.5mm audio + mic combined jack
(Compatible with Apple iPhone®, HTC®, BlackBerry®)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 11:17, Yaqbus napisał:

Parametry słuchawek są dostąpne na oficjalnej stronie Razera zatem autor jest nierzetelny...albo
2 godziny temu ich jeszcze nie było (w zakładce Technical Specifications) w co raczej
wątpie.

Info robiłem na podstawie materiałów dostarczonych przez Razera. Przyznam, że nie wpadłem na to, że w mailu danych nie podadzą, a na stronie będą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co ludzie mają do produktów Razer''a. Mam od nich klawiaturę i Mysz i sprawują się znakomicie. Szczerze to jeszcze nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tak dobrym sprzętem. Nie mówię już, że mysz działa z częstotliwością 1000Hz co powoduje precyzyjne przeniesienie ruchu myszki na ekran z opóźnieniem 1ms gdzie zwykłe myszki działają z częstotliwością 125Hz. Czego chcieć więcej!? Jeśli chodzi o klawiaturę to sprawy się mają identycznie 1000Hz czyli 1ms opóźnienia i możliwość robienia makro na każdym klawiszu.

Opisywanie produkty to:
Razer Arctosa silver
Razer Abyssus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 13:25, Ghost12345 napisał:

precyzyjne przeniesienie ruchu myszki na ekran z opóźnieniem 1ms gdzie zwykłe myszki
działają z częstotliwością 125Hz.


Zwykłe myszki za 2 dychy pewnie ta. Choć tez mam myszke, ktora niby potrafie odpalić w takim trybie.
To jednak ja taki gracz casualowy mowiac szczerze nie czułem tej róznicy...
Nawet sensor leci mi na pół gwizdka - 1600dpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt audio to się kupuje od firm robiących sprzęt audio, a nie od chińskiej firemki, która projektuje w usa i sprzedaje swój tandetny szajs za ciężkie pieniądze. Bądźmy poważni - za cenę tych nauszników można kupić znacznie lepsze słuchawki od renomowanej firmy. Płacić tyle za znaczek Razera (słaby zresztą) to czysta głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Absmak wiesz kto to jest audiofil? Znajdź mi lepsze słuchawki w cenie 500 zł niż megalondy. Obecnie używam modelu Bose Aviaton wiec pojecie o dźwięku mam. Razer robi naprawdę dobry sprzęt choć zależy kto jak trafi. Kupiłem dwie klawiatury razera lycosa i jedna sie sypie non stop a mój egzemplarz bez przerwy pracuje na najwyższych możliwych obrotach i hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kalwiature BlackWidow i słuchwki Carchariasy od Razera i jestem zadowolny zwłaszcza z klwaitury.
Nie rozumiem czemu ludzie jeżdżą tak po tej firmie... to że uważają że są za drogie nie oznacza że to jakiś crap...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 15:34, Dwdc napisał:

Absmak wiesz kto to jest audiofil?

Jest to osoba, która nie tknie się niczego z napisem Razer nawet przy pomocy kija długości 3 m. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 13:25, Ghost12345 napisał:

Nie mam pojęcia co ludzie mają do produktów Razer''a. Mam od nich klawiaturę i Mysz i
sprawują się znakomicie. Szczerze to jeszcze nigdy wcześniej nie miałem do czynienia
z tak dobrym sprzętem. Nie mówię już, że mysz działa z częstotliwością 1000Hz co powoduje
precyzyjne przeniesienie ruchu myszki na ekran z opóźnieniem 1ms gdzie zwykłe myszki
działają z częstotliwością 125Hz. Czego chcieć więcej!? Jeśli chodzi o klawiaturę to
sprawy się mają identycznie 1000Hz czyli 1ms opóźnienia i możliwość robienia makro na
każdym klawiszu.

Latencja nie zależy od częstotliwości, lecz od długości ścieżek każdego mikrokontrolera na drodze sygnału.

Dnia 29.07.2011 o 13:25, Ghost12345 napisał:


Opisywanie produkty to:
Razer Arctosa silver
Razer Abyssus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 15:34, Dwdc napisał:

Absmak wiesz kto to jest audiofil?

Audiofil to zazwyczaj mężczyzna w kryzysie wieku średniego, któremu wydaje się, że słyszy coś powyżej 13 kilo, bo coś sobie kupił.

Dnia 29.07.2011 o 15:34, Dwdc napisał:

Znajdź mi lepsze słuchawki w cenie 500 zł niż megalondy.
Obecnie używam modelu Bose Aviaton wiec pojecie o dźwięku mam.

Ach, zapomniałem. Audiofil to także taki specjalista, który ma pojęcie o dźwięku, bo kupił sobie Bose.
>Razer robi naprawdę dobry

Dnia 29.07.2011 o 15:34, Dwdc napisał:

sprzęt choć zależy kto jak trafi. Kupiłem dwie klawiatury razera lycosa i jedna sie sypie
non stop a mój egzemplarz bez przerwy pracuje na najwyższych możliwych obrotach i hula.

Ale co do Razera się zgadzam. Szajsowizna straszna, no chyba że nie trzeba tego podłączać do prądu, bo IMO taka vespula jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować