Zaloguj się, aby obserwować  
darkwind21

Borderlands 2

959 postów w tym temacie

Ustaw w opcjach fpsy na unlimited, wyłącz v-sync w grze i włącz adaptive v-sync w panelu sterowania nvidii dla Borderlands 2. Wyciągasz wtedy co się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma samą podstawkę/nie ma season passa/nie ma gry a chciałby mieć, to warto zajrzeć do Zielonego Ludzika na promocję. Podstawka + Season Pass za mniej niż $15 to prawdziwa okazja. Tylko do jutra do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 20:18, aope napisał:

Jeśli ktoś ma samą podstawkę/nie ma season passa/nie ma gry a chciałby mieć, to warto
zajrzeć do Zielonego Ludzika na promocję. Podstawka + Season Pass za mniej niż $15 to
prawdziwa okazja. Tylko do jutra do 16.


De facto można dodać, że Season Pass oraz B2 to dwa różne klucze. Sam kupiłem ten zestaw, mając dwójkę w bibliotece, a drugą kopię puściłem dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 22:46, Kadaj napisał:

Komu dziś przy uruchomianiu gry (Steam) wyskoczyło 30 stepów instalowania różnych dziwnych
rzeczy? o_O


Miałem to kilka dni temu. NET Frameworka musiałem ręcznie zainstalować, bo czekanie XX czasu nie interesowało mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 22:47, SiDi napisał:

Miałem to kilka dni temu.

No litości, u mnie jeszcze wczoraj wszystko działało. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 22:49, Kadaj napisał:

> Miałem to kilka dni temu.
No litości, u mnie jeszcze wczoraj wszystko działało. : /


To samo mówiłem wtedy :P Miałem jakieś 23 rzeczy do instalacji. Jedną z nich był Framework 4.0, który za Ch nie chciał się zainstalować. Ściągnąłem go i ręcznie dokonałem instalacji. Gra wtedy zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety okazuje się, że przedmioty z tych kodów, o których pisze Dared00, to będą niesamowite śmieci - class mody, ale żadne bajery, ludzie piszą, że trafiają nawet zielone lub białe, żadnych legendarnych. Ale zawsze warto spróbować, a nuż purpurowy się trafi.

Ja też mam niespodziankę - wypasione kody na sprzęt z serwisu DLCentral. Tylko konsole.
XBOX 360 - WTCJJ-TCZ5J-Z69J6-CRJT3-STTCT
PS3 - WTWBB-9RZ95-ZZWWT-SJ533-S9WF5
Wpisanie kodu daje nam purpurową strzelbę Torgue oraz dwie legendarne zabawki! Legendarny granat Life Leech oraz legendarna tarcza The Transformer. Mistrz! Kody ważne do 7 Września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2013 o 18:05, Siriondel napisał:

XBOX 360 - WTCJJ-TCZ5J-Z69J6-CRJT3-STTCT
PS3 - WTWBB-9RZ95-ZZWWT-SJ533-S9WF5


PC - 5TCJT-FW6XX-W3SJJ-333JT-SKWT9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 17:55, Feallan napisał:

Potrzebujemy 2 osób na lvl 61 do zabijania raid bossów na UVHM. Ktoś chętny?

Oczywiście. Podaj namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2013 o 18:44, Feallan napisał:

To mamy jeszcze jedno miejsce, bo niestety kolega Elminster ma za słaby internet do komfortowej
gry. :/

Kłamstwo. Rozmawiałem przez chwilę z kolegą Feallanem i odrzucił mnie swoim chamskim i niepoważnym zachowaniem. 1/10. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są polskie Lets Playe na YT, dokładnie chodzi o DLC: Mr. Torgue''s Campaign of Carnage / Tiny Tina''s Assault on Dragon Keep?
Jest jakiś polski "jutuber" który to nagrał/nagrywa i wrzuca?
Bo 1 i 3 DLC są na YT tylko 2 i 4 nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2013 o 20:14, darkwind21 napisał:

Czy można wejść do pomieszczenia z napisem "Sorry We''re closed" po pokonaniu Darkness?
W środku widać skrzynie z 2 kostkami a na ścianie namalowane jest zakrwawione oko.

Późna odpowiedź i nie wiem czy aktualne, ale wreszcie znalazłem odpowiedź na to pytanie, bo mnie też interesowało - można wejść, ale zamiast metodami konwencjonalnymi, trzeba The Darkness zabić za pomocą Magic Missile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować