Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Mass Effect 3 z multiplayerem, czyli przeprowadź zabawę "Wrex - Shepard" z żywym kolegą

32 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Widzieliście okładkę nowego wydania Xbox World 360? Widać BioWare nie ma zamiaru bawić się w rynkowe hipsterstwo i wrzuci do swojej nowej gry tryb dla wielu graczy. Czyżby był to magiczny powód opóźnienia gry?

Przeczytaj cały tekst "Plotka: Mass Effect 3 z multiplayerem, czyli przeprowadź zabawę "Wrex - Shepard" z żywym kolegą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 powinno ukazać się dopiero w marcu 2012 roku na PC, Xbox 360 i PlayStation 3.

Chyba Mass Effect 3 i raczej powinien się ukazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Arutsuru
@krychalogin
@Olek

I hate you guys. Następnym razem zrobię literówkę w tytule - widzę, że takie rzeczy dobrze robią na komentarze. :>

Wciąż, dzięki za wskazanie błędu. C-C-C-C-C-C-COMBO BREAKER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"OSZUKALI NAS! Albo BioWare''owi po prostu zmieniły się plany od czasu tamtej wypowiedzi. Developer zmiennym jest."

To szybko by zdanie zmieniali przyznam :D, bo nie dawno przecież (ostatni ComicCon):

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/126?ch=2
Skoczcie do 8:40
Jest pytanie dotyczące multiplayera - to co odpowiada Casey Hudson ewidentnie oznacza BRAK MULTI w ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było to prawdą, totalnie zniszczą tą markę. Tego by brakowało, żeby latało z karabinem szturmowym 1000x Szepardów lub płci przeciwnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer świetna sprawa, mogą zatrudnić oddzielny Team do prac nad trybem sieciowym, umówmy się, sam singiel w dzisiejszych grach to za mało, zwłaszcza patrząc na to jak te "RPGi" szybko można przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zordon88

Risen - 35h
Mass Effect - 35h
Mass Effect 2 - 45h
Wiedźmin - ok. 60h
Wiedźmin 2 - ok. 40h
Dragon Age - 75h
Dragon Age 2 - 60h
Fallout: New Vegas - 80h

To moje osobiste czasy ukończenia co bardziej znanych współczesnych cRPG - jeśli tak wygląda "krótkość" to jak dla mnie dalej mogą sobie developerzy takie "krótkie" gry robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 01:48, vegost napisał:

Oby nie było to prawdą, totalnie zniszczą tą markę. Tego by brakowało, żeby latało z
karabinem szturmowym 1000x Szepardów lub płci przeciwnej :)


Latający Potworze Spaghetti, miejże litość na osobnikami z tak nisko rozwiniętą wyobraźnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do każdej fry probuja wrzucic nedny MP tylko po to zeby przedluzyc grę (wwalic grind achiew/trophy na konosli) co by walczyc z rynkiem gier uzywanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 02:25, jcraft napisał:

@Zordon88

Risen - 35h
Mass Effect - 35h
Mass Effect 2 - 45h
Wiedźmin - ok. 60h
Wiedźmin 2 - ok. 40h
Dragon Age - 75h
Dragon Age 2 - 60h
Fallout: New Vegas - 80h

To moje osobiste czasy ukończenia co bardziej znanych współczesnych cRPG - jeśli tak
wygląda "krótkość" to jak dla mnie dalej mogą sobie developerzy takie "krótkie" gry robić
:D

Łał. Zastanawiam się czy afkujesz przy tych grach. Naprawdę.
ME1 zajmuje mi około 33h z Bring Down The Sky.
ME2.. w sumie też około 45h na insanity ze wszystkimi DLC.
W1 - max 22h.
W2 - Około 35h
DA:O - Jakieś 45-50h
DA - 45h.
Tak to przynajmniej u mnie wygląda :P
A jeśli chodzi o multi, to wolę, aby skupili się na singlu. To w końcu ostatnia część trylogii Sheparda i wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Mogą sobie zatrudnić osobną ekipę do zabawy z multiplayerem, ale i tak mam obawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 03:03, Dronath napisał:

Do każdej fry probuja wrzucic nedny MP tylko po to zeby przedluzyc grę (wwalic grind
achiew/trophy na konosli) co by walczyc z rynkiem gier uzywanych.


Oj nie zgadzam się. Całkowicie. To multi często ratuje słabe gry, zagranie z kumplami ma w sobie coś magicznego przez co często przymykamy oko na słabą mechanikę rozgrywki. Nie lubię strasznie oskryptowanych singli CODa, a jednak multi daje mi wiele zabawy.

Nie wierzę by twórcy ME3 mieli potraktować multiplayer`a jako nędzne przedłużenie gry, stworzyliby raczej nową mechanikę rozgrywki co dałoby wiele godzin dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta część powinna mieć tylko singla i w świetnym stylu zakończyć historię Sheparda. Następnie bardzo chętnie zobaczyłbym grę w uniwersum ME, ale z wyborem ras, coopem(coś w stylu Hordy z Gearsów) i multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy o tym, że multiplayer w ogólnym rozumieniu to także co-op :> Możliwe więc, że twórcy zaprzeczają co do rozgrywek sieciowych rozumianych jako typowe multi, a za plecami dziennikarzy śmieją się i szykują kooperację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niektórzy mogą narzekać, że multiplayer jest Mass Effectowi potrzebny tak bardzo, jak zdolności kulinarne dla Rambo"

Ostatnio trafiam na jakieś kurioza gramatyczne i składniowe i to jest jeden z przykładów. Są potrzebne Rambo, a nie potrzebne dla Rambo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 02:25, jcraft napisał:

Wiedźmin 2 - ok. 40h

przy jednym przejściu? To w ogóle da się tyle? ja nawet testując po drodze różne warianty konsekwencji (przy robieniu wszystkich questów ofc) ledwo dobiłem do pułapu 30-35, a w ogóle się nie spieszyłem.

a co do newsa - a co w tym dziwnego, że shooter doczeka się multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 02:25, jcraft napisał:

Mass Effect - 35h
Mass Effect 2 - 45h


Obydwa Mass Effecty zajęły mi po jakieś 15-20 godzin, i to przy przechodzeniu ich w całości (czyli przynajmniej 90 % questów pobocznych). Musisz AFK-ować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować