Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze informacje i obrazki z World of Warplanes, nowego MMO twórców World of Tanks

12 postów w tym temacie

Łukasz Berliński

Wargaming.net, twórcy m.in. World of Tanks, postanowili podzielić się pierwszymi informacjami na temat swego nowego projektu MMO. Amatorzy MMO i podniebnych lotów powinni być zainteresowani.

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze informacje i obrazki z World of Warplanes, nowego MMO twórców World of Tanks" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie będzie to bardziej zręcznościówka niż symulator. Ciekawe, że zapewnią wsparcie dla joya już od samego początku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 15:33, Vojtas napisał:

Jak znam życie będzie to bardziej zręcznościówka niż symulator. Ciekawe, że zapewnią
wsparcie dla joya już od samego początku. :)


Najpewniej tak, poziom symulacji raczej zbliżony do WoT. Coś tam niby było, ale do takiego Panzer Elite to droga daleka. Tu powinno być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 15:46, TobiAlex napisał:

Potem będzie World of Ships, potem World of Troops a na koniec wszystko razem połączą
:D


Już mi się podoba Twoja wizja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fani/maniacy WoTa będą mieli WoTa w wydaniu samolotowym :-).... niedługo pewnie dojdzie jeszcze hmmmm World Of Ships XD z okrętami wojennymi i łodziami podwodnymi
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

World of Ships już jest i nazywa się Navy Field. Jak pierwszy raz zagrałem w WoT, to od razu uderzyło mnie wrażenie, że obie te gry wyszły od tych samych twórców.
Nie potwierdziło się to, ale i tak przy obu tytułach dobrze się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, już widzę te ruskie overpowered samoloty i jakieś dane z kosmosu, a Niemcy jak zwykle dostaną nerfa żeby nie zagrozić przypadkiem rosyjskim odpowiednikom.
Nie dzięki, po ostatnich patch''ach nie wierzę w WG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 18:34, Snake08 napisał:

World of Ships już jest i nazywa się Navy Field. Jak pierwszy raz zagrałem w WoT, to
od razu uderzyło mnie wrażenie, że obie te gry wyszły od tych samych twórców.
Nie potwierdziło się to, ale i tak przy obu tytułach dobrze się bawiłem.


Podobieństwo jak najbardziej uzasadnione. Z tego co wiem, twórcy WoT są/byli zapalonymi graczami NFa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 15:46, TobiAlex napisał:

Potem będzie World of Ships, potem World of Troops a na koniec wszystko razem połączą
:D

I wyjdzie z tego World of Battlefield ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 15:46, TobiAlex napisał:

Potem będzie World of Ships, potem World of Troops a na koniec wszystko razem połączą
:D

I wyjdzie z tego World of Battlefield ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować