Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Neostrada TP - Pożal się Boże

3174 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2007 o 21:58, PJ MW napisał:

Teraz na większości strona lecą ogromne reklamy tego ***** i trudno to zamknąć, bo cały czas
się rozszerza, to już lekkie przegięcie, nie?

Opera -> p-klik -> Zablokuj zawartość. ;)
Problem solved. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 22:02, Krejt napisał:

> Teraz na większości strona lecą ogromne reklamy tego ***** i trudno to zamknąć, bo cały
czas
> się rozszerza, to już lekkie przegięcie, nie?
Opera -> p-klik -> Zablokuj zawartość. ;)
Problem solved. :P


Problem w tym, że ja mam Mozille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 22:04, PJ MW napisał:

Problem w tym, że ja mam Mozille.

Przesiądź się na Operę. Albo dorzuć do Mozilli Adblocka.

Ale chyba robimy offtopa, więc koniec tych pogaduszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co wy sie plujecie... ja mam neo i nie narzekam... ci których rozłącza z niewiadomych przyczyn ,powinni kupić sobie najlepiej router z opcją auto-reconnect (czy cuś w tym stylu ,zależy od routera ,no chyba że jest jakiś program do tego ale szczerze to mi sie sprawdzać nie chciało) ,reklamy ,no cóż każdy chce jak najlepiej zareklamować swój produkt i troche dziwne ,że winicie tepse za to... powiedzcie uczciwie czy wy byście swojego produktu tak niereklamowali gdybyście mieli możliwość? ,neostrada to w sumie najlepsze wyjście dla przeciętnego Kowalskiego i nic na to się nie da poradzić ,niby można wziąć np. netie ,chello ,itp. ale jakoś ludziska odpływają od ww. czemu? bo mimo wszystko jakość jest gorsza od poczciwej neo ,ceny niewiele w sumie niższe( w każdym razie zwarzywszy na problemy ,różnica w cenie sie zaciera). No cóż to moje prywatne zdanie ,więc jeżeli to możliwe nie rozsmarowujcie mnie za to po tym forum ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
w przeciągu półtora miesiąca kończy mi się umowa na Neostradę w wersji 256, i tu mam pytanie czy opłaci mi się jeśli przejdę do opcji i Mb? Czy lepiej zainstalować sobie neta od innego usługodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 22:36, balduran2 napisał:

Witam,
w przeciągu półtora miesiąca kończy mi się umowa na Neostradę w wersji 256, i tu mam pytanie
czy opłaci mi się jeśli przejdę do opcji i Mb? Czy lepiej zainstalować sobie neta od innego
usługodawcy?


ja na twoim miejscy wybrałbym neo 1mb -cena w zasadzie taka sama ,większy transfer ,jakość nieporównywalnie wyższa od innych "neto-dawców" ,ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 22:45, Ponet napisał:

ja na twoim miejscy wybrałbym neo 1mb -cena w zasadzie taka sama ,większy transfer ,jakość
nieporównywalnie wyższa od innych "neto-dawców" ,ja tak zrobiłem i jestem zadowolony.


Chyba faktycznie tak zrobię, ale zastanawiam się jeszcze czy wziąć sobie liveboxa- bo mam 2 kompy w domu i nie wiadomo czy nie szykuje się wymiana/kupno nowego laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ma się nad czym zastanawiać ja w styczniu zrobiłem to samo i naprawdę jestem zadowolony neo jest super, no i teraz bez limitów więc jest git. U mnie sprawuje się bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam neo (512 kb/s) od 3 lat i nigdy nie miałem z niczym roblemów a korzystam z netu bardzo dużo. Poprzednio był necik z kablówki i to był dopiero koszmar.
A w czerwcu kończy mi sie umowa i na bank podpisuje nową (6Mb na 3 lata), teraz dopiero bedzie smigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 00:15, andre911 napisał:

Ja również mam neo (512 kb/s) od 3 lat i nigdy nie miałem z niczym roblemów a korzystam z netu
bardzo dużo. Poprzednio był necik z kablówki i to był dopiero koszmar.
A w czerwcu kończy mi sie umowa i na bank podpisuje nową (6Mb na 3 lata), teraz dopiero bedzie
smigać.

JA na mój net nie narzekam . TYLKO :
Nadwrażliwe ABUSE- ktoś może zwymyślać że cośtam zrobiłeś i już ci blokują neta...
PINGI w grach internetowych- jak na taki net (2 Mega) powinny być małe pingi, tymczasem na Neo 128 nieraz miałem MNIEJSZE. Także jak zakończy się umowa to zobaczę ofertę NEO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 07:49, Skrytobójca napisał:

> Ja również mam neo (512 kb/s) od 3 lat i nigdy nie miałem z niczym roblemów a korzystam
z netu
> bardzo dużo. Poprzednio był necik z kablówki i to był dopiero koszmar.
> A w czerwcu kończy mi sie umowa i na bank podpisuje nową (6Mb na 3 lata), teraz dopiero
bedzie
> smigać.
JA na mój net nie narzekam . TYLKO :
Nadwrażliwe ABUSE- ktoś może zwymyślać że cośtam zrobiłeś i już ci blokują neta...
PINGI w grach internetowych- jak na taki net (2 Mega) powinny być małe pingi, tymczasem na
Neo 128 nieraz miałem MNIEJSZE. Także jak zakończy się umowa to zobaczę ofertę NEO...

Pingi nie zależą od prędkości łącza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 21:56, Sand Wraith napisał:

> > Ja również mam neo (512 kb/s) od 3 lat i nigdy nie miałem z niczym roblemów a korzystam

> z netu
> > bardzo dużo. Poprzednio był necik z kablówki i to był dopiero koszmar.
> > A w czerwcu kończy mi sie umowa i na bank podpisuje nową (6Mb na 3 lata), teraz dopiero

> bedzie
> > smigać.
> JA na mój net nie narzekam . TYLKO :
> Nadwrażliwe ABUSE- ktoś może zwymyślać że cośtam zrobiłeś i już ci blokują neta...
> PINGI w grach internetowych- jak na taki net (2 Mega) powinny być małe pingi, tymczasem
na
> Neo 128 nieraz miałem MNIEJSZE. Także jak zakończy się umowa to zobaczę ofertę NEO...

Pingi nie zależą od prędkości łącza ...


LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL "PINGI NIE ZALEŻĄ OD PRĘDKOŚCI ŁĄCZA??" loool B-Z-D-U-R-A!!! ,spróbój w takiego csa pograć na modemie 56k , a potem przesiądź się na takie neo 1mb a zaprawde powiadam Ci zobaczysz TAKĄ różnicę ,że nie będziesz więcej głosił takich bredni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2007 o 21:35, Ponet napisał:

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL "PINGI NIE
ZALEŻĄ OD PRĘDKOŚCI ŁĄCZA??" loool B-Z-D-U-R-A!!! ,spróbój w takiego csa pograć na modemie
56k , a potem przesiądź się na takie neo 1mb a zaprawde powiadam Ci zobaczysz TAKĄ różnicę
,że nie będziesz więcej głosił takich bredni...


No grałem na 512 miałem pingi od 30 do 20 . Przekroczyłem limit więc miałem POŁOWĘ tego o czym piszesz (a dokładnie 30k) i też miałem pingi 30 ... i kto tu jest lolem? Pingi zależą GŁÓWNIE od odległości od serwera (providera) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce spamować, ale żeby nie było nieporozumień miało byc "odległość od serwera i providera."czym jest pojęcie Im dalej od serwera tym ping jest większy i to właśnie głównie od tego owy ping zależy (7 osób na serwie ma tą samą prędkość i każda ma inny ping, czym to wytłumaczysz? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś Netię ? Mi dzisaj właśnie włączyli neta, Netię 1mbit i nie wiem dlaczego mam transfery jak na neo256, jednak pingi w grach mam dużo mniejsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Właśnie, że nie zależą ja w CS''a gram na polskich servach i mam ping 50-80 a na koreańskich mam po 300-350 i dlaczego nie są równe choć ciągle mam tą samą prędkość ? Bo chodzi o odległość nie o szybkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować