Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Counter-Strike: Global Offensive oficjalnie potwierdzone. Także na konsole!

154 postów w tym temacie

Czasem wolę grać w fps''y na konsoli. A czemu? A temu, że na PC wszystko opiera się na tym, kto szybciej wyceluje w głowę i kliknie. Pad nie gwarantuje takiej prędkości, ani precyzji, więc żeby pokonać przeciwnika, trzeba czasem nieco ruszyć także głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 19:56, ww3pl napisał:

Wciąż mam ogromną nadzieję na HL3 na GamesCom. Przecież CS''y od zawsze szły w parze
z Half-Life, rrrright?


Chyba nie :] albo to ja źle pamiętam historie CSa ;d
Swoją drogą... co do tego CSa. To ciągle widzi mi się system L4D.
Nie wiem swoją drogą, co jest w tym złego, że CS bedzie na konsoli.
Przecież nawet na starym xklocku cs był http://counterstrike.wikia.com/wiki/Counter-Strike_(Xbox) i jak pamiętam grało sie nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Valve stać na to, żeby nie sprzedawać najbardziej oczekiwanej gry od dobrych 3 lat! Mam nadzieję, że Portal 2 był takim przedsmakiem nadchodzącego głównego dania czyli wieści o Half-Life 3! Najwyższy już czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 19:56, Growin napisał:

Czyli będzie kolejny klon BF. Bo prawdziwy CS na konsolach? W życiu...


Jeśli byłby to klon rdzennie PC-towego BF2, to bym się wcale nie obraził :P

A co do tego, że źle, że na konsolach - bo niestety, obecnie, gdy gra wychodzi multiplatformowo, to najczęściej główne wysiłki kierowane są właśnie na wersję konsolową, a PC-towcy dostają potworka w postaci skonsolowiałego portu. Więc owszem, nie cieszy mnie fakt, że będzie też na konsolach...

...choć z drugiej strony to w końcu Valve, a nie jakieś tam Acti czy EA, więc jest szansa, że nie dadzą ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matchmaking? czemu jeszcze nikt nie narzeka
widze, ze dalej valve sie opiernicza :)
dodadza kilka mapek, skinow itp i maja nowa gre hehe, do tego zrobia porty na konsole i sa zadowoleni...
szkoda, ze pewnie znowu nie bedzie mozliwosci grania pc vs konsole, byloby ciekawie :)

@Snake08 to zes dowalil, z padem trzeba wiecej myslec niz z mysza i klawiatura, to dopiero interesujace, pad vs pad ma takie same szanse wycelowania, mysz vs mysz tez, wiec cala reszta jest taka sama, tak samo trzeba zwracac uwage gdzie sie idzie i rozgladac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 19:54, Tenebrael napisał:

Czyli będzie kolejny klon CoD. Bo prawdziwy CS na konsolach? W życiu...


A co w CSie jest takiego skomplikowanego, że pod pada go nie rozpiszesz? Przestańcie już pieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 20:15, Henrar napisał:

A co w CSie jest takiego skomplikowanego, że pod pada go nie rozpiszesz? Przestańcie
już pieprzyć.

recoil - który na konsolach (jeśli styl gry z css zostanie utrzymany) będzie diabelnie trudny/niewykonalny do opanowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 20:19, gracz_155 napisał:

recoil - który na konsolach (jeśli styl gry z css zostanie utrzymany) będzie diabelnie
trudny/niewykonalny do opanowania

Zagraj w KZ2 - tam się dało (zwłaszcza ten LMG przypominający MG42, nie pamiętam nazwy) W Bioshocku również się dało. To nie przez pada tylko przez to, że przeciętny gracz (PCtowy i konsolowy) nie radzi sobie z recoilem, niezależnie od sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS na konsolach jest jak beznadziejny kawał. Niestety Valve już też poszło w złą stronę jak inni producenci.Pc-towcy dostaną znowu jakiś marny port konsolowy.Widać kasa ponad wszystko.No ale cóż zostali jeszcze tacy producenci którzy mają trochę oleju w głowie np jak Biohemia Interactive,Flying Wild Hog i dóża mniejszość;/.Wiem że zara się na mnie rzucą fanboye konsol;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS na konsolach?! Jeszcze wczoraj zaśmiałbym się jakby ktoś mi sprzedał takiego newsa.

Przecież CS już był na konsolach. I w niczym to nie umniejsza kultowości tej gry, ani moich przypuszczeń (graniczących z pewnością), że z tych 25 baniek wiekszość to egzemplarze, które zeszły na PC (pewnie liczone wszystkie odsłony, ale i tak wrażenie robi !). Ja też się przyłożyłem (ale tylko dlatego, że dołączali za friko do HL2) do tego wyniku - hehe, nie żebym chciał, ja w tym tytule nie widze nic specjalnego i nie rozumiem jego fenomenu. Coż - o gustach się nie dyskutuje więc tak to zostawmy.

No, ale pewnie chodziło o to żeby narobić syfu w komentarzach i zacząć kolejną wojenkę - jeśli tak to gratuluje, udało się w 100% - Tencio już się zleciał jak sęp do padliny ;-)

Naprawdę mejste - poziom newsów na tym portalu (także dzięki Tobie) już się przebił przez dno - serio pomyślcie w redakcji nad zmianą nazwy - myślę, że "sram.pl" byłoby na miejscu, bo przy niektórych newsach się czuje jakby mnie ktoś obsrywał. Zaiste - to praktycznie już poziom gejkornera i "rzetelnego dziennikarstwa" Sławomira Serafina... Aż ręce same opadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 20:13, Tenebrael napisał:

A co do tego, że źle, że na konsolach - bo niestety, obecnie, gdy gra wychodzi multiplatformowo,
to najczęściej główne wysiłki kierowane są właśnie na wersję konsolową, a PC-towcy dostają
potworka w postaci skonsolowiałego portu.


Rzeczywiście - L4D, Team Fortress 2 (ten to już w ogóle), epizody Half-Life''a czy Portale bardzo ucierpiały przez fakt, że zostały wydane na konsole.
Już nawet nie wspomnę o fakcie (o którym wspomniał Lordpilot) - CS na konsolach wylądował (na Xboxie) i miał się tam całkiem dobrze (choć do Halo było mu daleko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować