Zaloguj się, aby obserwować  
Ichibanboshi-kun

Nintendo World - czyli co się dzieje w stajni Big N

382 postów w tym temacie

Najświeższa informacja z Nintendo Direct.

Wyobraźcie sobie świat, w którym giganci branży elektronicznej, łączą się w harmonii i tworzą wspólnie grę... Słodko. Ileż mogłoby powstać wspaniałych rzeczy! http://pxz.channel.or.jp/ Pod tym adresem znajduje się strona przyszłego projektu trzech gigantów - Segi, Namco oraz Capcomu. Cała trójka zebrała się, aby stworzyć tytuł na Nintendo 3DS! Póki co nic nie wiemy, ale możliwości są niesamowite! Domyslam się, że światło dzienne może ujrzeć niesamowicie zwariowany crossover :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dość stara informacja(ma już 4 dni), ale może wciąż ktoś tego nie wie. Otóż firma Ghostlight zdecydowała się być europejskim wydawcą gier Atlusa na konsolę Nintendo 3DS. Chyba już wiecie o jakich grach mówię :)?

HELL YEAH!

Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked oraz Shin Megami Tensei: Devil Survivor 2 zostaną wydane w EUROPIE!!! A to oznacza, że i my - PALowcy - będziemy równie szczęśliwi co brać zza oceanu :)!!

Shin Megami Tensei: Devil Survivor Overclocked
http://www.youtube.com/watch?v=ZZ9keMEfZic

Shin Megami Tensei: Devil Survivor2
http://www.youtube.com/watch?v=HuypGosin1I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za link do sajta, ale tak mnie jest wygodniej :)
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=62336&n=211

Zajawka z tematem wpisu:
Oto jest! W trakcie dzisiejszego Nintendo Direct została przeprowadzona pierwsza rozmowa za pośrednictwem WiiU. Odbyła się ona między... Reggiem z NoA i samym Iwatą :) O ile sam chat wygląda jak to chat na skejpie - choć bez okropnego zacinania i jakość obrazu prezentuje się fantastycznie i można rysować ekran rozmowy - to WaraWara...

Dawno nie pisałem, bo czasu mniej, ale postanawiam reaktywować ten temat. Dużo się w świecie fanów Niny dzieje, ale zgadnijcie gdzie to nie dociera? Niestety, nasz kraj to wciąż czarny punkcik na mapie między Niemcami(gdzie w Hamburgu znajduje się siedziba Nintendo of Europe, a Rosją która ma swój Klub Nintendo). Spodziewajcie się częstszych updatów i czas się wziąć za recki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zwariowałem? Chyba tak! Tyle pisać, a jest przecież sobotni wieczór!
Napisałem praktycznie wszystko co wiemy o Wii U, poza specyfikacjami technicznymi, bo nie chciałem się w nie wgłębiać. Musiałbym jeszcze raz tyle napisać :)
To jest tylko część mojego wpisu, który znajdziecie tutaj: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=62336&n=213
Rozważałem czy, aby nie dać mniej tego, ale pomyślałem, że jak komuś się nie chce czytać więcej, to przynajmniej tyle sobie się dowie :)

WaraWara Plaza( http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=62336&n=211 )

- Na początek dobra wiadomość, WaraWara to pierwsza rzecz jaką ujrzymy po odpaleniu WiiU. Moim zdaniem to najprzyjaźniejsze menu jakie kiedykolwiek na konsoli było, nie jestem w stanie powiedzieć jak jest z przystępnością(osobiście tak jak lubię PS3 to nie znoszę menu), o tym musimy się przekonać na własnej skórze,
/Będę powtarzał wiele rzeczy, które można było samemu dostrzec na filmiku z ostatniego Nintendo Direct(link do wpisu na sajcie u góry), ale uważam że warto wszystko podsumować co wiemy w jednym miejscu./
- WaraWara pokazuje Mii, które się tłoczą wokół konkretnych ikon gier i aplikacji,
- wybrane Mii pojawią się w centrum Plazy, ale nie wiem jeszcze dlaczego. Szukałem czegoś więcej na ten temat, ale chyba potrzeba poczekać na amerykańskie i europejskie Nintendo Direct, ale spokojnie mogę założyć, że to po prostu inni użytkownicy konsoli,
- fajna sprawa, że nie koniec „bajerów”, na ziemi będą widoczne cienie spokojnie przepływających po niebie chmur. Wiem że to nic specjalnego, ale bardzo lubię dbałość o szczegóły(jak na przykład to, że w X-Man: Pierwsza Klasa w Rosji mówili po rosyjsku, Niemcy mówili po niemiecku i tak dalej, tak ma być!),
- w lewym dolnym rogu ekranu widać dwa bąble którymi regulujemy przybliżenie/oddalenie, będą one reprezentowane przez enigmatyczne znaki + oraz -,
- podobny przycisk jest w prawym, dolnym rogu i służyć będzie do przełączania widoku między ekranami, a za to na samym padzie znajduje się taki przycisk w górnym, prawym rogu,
- zamiast tego możemy użyć przycisku X,
- oczywiście całą Plazę można oglądać przy użyciu analogów,
- widoczne mi, które należą do nieznajomych, będą pobierane z Miiverse(Nintendowskiej aplikacji zrzeszającej fanów Nintendo, która ma być dostępna z poziomu telefonu, komputera i oczywiście WiiU),
- będą mogły przekazywać wiadomości, które zobaczymy w postaci bańki nad ich głowami,
- poprzez naciśnięcie ikony gry lub danego Mii będziemy mogli dowiedzieć się o nim czegoś więcej, a nawet będzie można odwiedzić w ten sposób eShop,
- ponadto możemy odwiedzić profil Miiverse, tej osoby, a także rzecz znana użytkownikom Wii(tak moi drodzy, mówię o naszej piątce ;) ), czyli opcja pobrania danego Mii do naszego MiiMakera,
- na koniec części o WaraWara, będzie można te czynności wykonywać.... Wiilotem, tak, niesamowite nie ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://microsite.nintendo-europe.com/3DSXLGamesPromotion/

Jeśli posiadacie 3DSa XL lub nie posiadacie żadnego, a chcielibyście to warto zwrócić uwagę ku tej promocji! Ja już swój prezent wybrałem i w Nowy Rok pobiorę ZA DARMO najnowszego Proffesora Laytona, och! Życie jest piękne czasami :)

DRAGON QUEST VII

Co tydzień Square Enix nas zadręcza nowymi screenami z najnowszego Remake''u, który już nie bawem wyjdzie na 3DSy. Oczywiście jest to nieprzyjemne, ponieważ gra prezentuje się tak znakomicie, że już chciałbym ją mieć w swoich rękach! Jak dotąd Level-5 zrobili najlepsze DQ w jakie grałem, a do tego nie był to remake tylko zupełnie nowa odsłona w serii. Natomiast ArtePiazza, studio które jest odpowiedzialne za najnowszą wersję DQVII, ma już na koncie kilka remake''ów pod DSa, ale pracują z mocniejszym sprzętem więc kto wie co pokażą! Przedstawiam screeny, ociekają awesomnowością :)
Szkoda tylko, że Japończycy dostaną tę grę w lutym, co dla nas oznacza czekanie w najlepszym wypadku do września/października.

20121129003738

20121129003742

20121129003744

20121129003748

20121129003751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow.

http://www.eurogamer.pl/articles/2012-12-19-konsole-wii-u-o-wartosci-2-28-mln-dolarow-skradzione-z-lotniska

Link mówi chyba sam za siebie, chociaż z reguły to tylko stęka hehe

Spoiler

(jeśli ktoś nie zrozumiał to chodzi o bohater Legend of Zelda, który nazywa się Link i jeszcze nie przemówił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no, szykuje nam sie kilka niezłych tytułów na 3DS''a : D

Shin Megami Tensei IV

Nie powiem, wygląda świetnie, mam tylko nadzieje że w Europie wyjdzie jeszcze w tym roku (premiera w Japoni 23 maja), ewentualnie jakoś w pierwszej połowie przyszłego.

http://www.youtube.com/watch?v=KcuyXCFNPgA&feature=player_embedded#!

Youkai Watch

Kolejny bajeczny erpeg od LEVEL5. Troche mi zalatuje Ni no Kuni, ale generalnie wygląda całkiem ciekawie, zwłaszcza że ma to być nowa seria, tym bardziej warto sie zainteresować tematem (przynajmniej Layton będzie miał godnego"następcę")

http://www.youtube.com/watch?v=Z54zsLoOqd0&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to atlus. W eu go nie mamy to kto wie kiedy dostaniemy tę grę. Na Devil Survivor Overclocked wciąż czekamy. Całe szczęście, że już potwierdzono datę na ten rok. Z ciekawych tytułów warto wspomnieć i o Dragon Queście 7, trochę boli że to kolejny remake, ale nie ma się co dziwić skoro dopiero co wyszła 10.

Polecam pobrać dema 2. hitów które lada moment wejdą do sklepów: Monster Hunter 3 Ultimate i Castlevania Mirror''s Fate. Bravely Default, Luigi''s Mansion i cała masa innych gier! Dobrze jest być właścicielem 3DSa :)


KOMPUTER JUŻ DRUGI MIESIĄC LEŽY MARTWY I NIE ZAPOWIADA SIĘ, ABY SZYBKO Z HADESU POWRÓCIŁ. Fajnie, ze cos Slayer dodal, mazylo mi sie by ten temat zyl dzieki wszystkim, a nie tylko dzieki jednej osobie - juz mi sie nie chce polskich znakow wbijac(3DS) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Ano tak mi się zabrało, bo widzę że tylko Ty się Bambosz jak na razie produkujesz w tym temacie, a że mnie na forum dość długo nie było to stwierdziłem że coś dodam : ) BTW mam sprawe ale to na privie obgadamy, daj znać tylko jak Cię można dorwać póki masz komputerek niesprawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek.

Pierwszy raz od premiery PS Vita została sprzedana w większej ilości niż 3DS!(w Japonii) Brawa, bo jest to ładny kombajn, ale cierpi ze względu na cenę, brak gier, cenę i brak gier, a i na drogie gry też do tego ich brak. Poza tym, konkurencja, zdrowa, może dobrze wpłynąć na Nintendo no i szkoda już się robi oglądając niegdyś giganta Sony w takich tarapatach.

1. PlayStation Vita – 63,581 (62,543)
2. Nintendo 3DS LL – 39,801 (50,265)
3. Nintendo 3DS – 21,207 (27,174)


Swoją drogą, jak o problemach mówimy. Nie mogę się doczekać Pikimn 3, 101 Heroes, Bayonetty 2 i innych tytułów, które w końcu ruszą sprzedaż Wii U, ale powtarzam. CZEKAĆ! Z 3DSem było tak samo, a teraz gier na to od diabła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 22:04, nightfaler napisał:

Zapomniałeś powiedzieć, że na Vite nie ma gier i cena jest za wysoka.


W Japonii była obniżka cen Vity,pewnie tylko dlatego sprzedała się lepiej.

A na Vite nie ma gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2013 o 22:04, nightfaler napisał:

Zapomniałeś powiedzieć, że na Vite nie ma gier i cena jest za wysoka.

Tak, tak, mój błąd. Zapomniałem jeszcze o tym, że na Vitę nie ma gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań dzisiejsze Nintendo Direct dostarczyło wielu emocji. Potwierdzenie premier wielu fantastycznych tytułów - nowe Mario i Luigi RPG, Bravely Default - jednakże najważniejsze jest to:

http://bit.ly/13jjAYq

Hell yeah, Legend of Zelda 3D! Żaden remake :) Najnowsza część jest spełnieniem nawoływań graczy oraz marzenia samego Shigeru Miyamoto. Gracze powrócą do świata z pierwszej SNESowej Zeldy: Link to the Past, czyli gry już legendarnej, która od dnia premiery(22 lata temu)do dzisiaj jest uwielbiana i bardzo często stawiana na piedestale Zeldy numero uno(sam Reggie twierdzi, że LttP jest najlepszą).
Oczywiście, film należy oglądać z rozumem i pamiętać, że nie jest to finalny obraz. Pomysł ze ścianą - świetny.

Polecam pobrać trailer na 3DSy, wygląda o niebo lepiej i zachwyca swoją prostotą i pomysłowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna po całym światku branży gier krążą plotki o rychłym bankructwie firmy, która w swoim posiadaniu ma bardzo przeze mnie lubianą firmę - Atlus. To Atlus dał nam takie gry jak Persona <- MegaTen -> Shin Megami Tensei, Etrian Odyssey, Catherine czy Trauma Center. W związku z tym pojawiają się chętni do zakupienia owej firmy, a to że tutaj o tym piszę ma swoje znaczenie :)

[źródło] http://tinyurl.com/kaba4dc

“The single most likely bidder for Atlus in the Atlus bankruptcy case is Nintendo. As a matter of fact, I’d like to suggest that a Nintendo-led acquisition of Atlus may actually have been in the works for some time. That’s because Nintendo has been working unusually closely with Atlus lately, treating them practically like an in-house studio. That may be because Atlus is about to become one.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 13:09, Ichibanboshi-kun napisał:

“The single most likely bidder for Atlus in the Atlus bankruptcy case is Nintendo.
As a matter of fact, I’d like to suggest that a Nintendo-led acquisition of Atlus
may actually have been in the works for some time. That’s because Nintendo has
been working unusually closely with Atlus lately, treating them practically like an in-house
studio. That may be because Atlus is about to become one.”


To oznaczałoby brak Persony na PS2/PS3/PS4, huh?

Łoboże. Pomyśl tylko, co by wtedy działo się z Wii U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować