Zaloguj się, aby obserwować  
Ichibanboshi-kun

Nintendo World - czyli co się dzieje w stajni Big N

382 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2011 o 16:34, Kadaj napisał:

Ale wersję na DSa można na Allegro kupić, więc w sumie traci się tylko lepsza grafikę
i efekt 3D. Choć pewnie, fajnie byłoby zagrać w tę dedykowaną nowej konsoli. ^^


Eee, a wiesz że ten Shin Megami co wychodzi, jest na NDS''a, a nie 3DS''a? Gdzie jest ten efekt 3D o którym mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 16:57, Piotrbov napisał:

> Ale wersję na DSa można na Allegro kupić, więc w sumie traci się tylko lepsza grafikę

> i efekt 3D. Choć pewnie, fajnie byłoby zagrać w tę dedykowaną nowej konsoli. ^^


Eee, a wiesz że ten Shin Megami co wychodzi, jest na NDS''a, a nie 3DS''a? Gdzie jest
ten efekt 3D o którym mówisz?

Na 3DS wychodzi Devil Survivor Overclocked a na DSa Devil Survivor 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 17:35, Krzycho napisał:

Na 3DS wychodzi Devil Survivor Overclocked a na DSa Devil Survivor 2.


A noś faktycznie. Zapomniałem. Przepraszam za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 16:34, Kadaj napisał:

W sumie seria anime na DVD to też niemałe pieniądze. ;p

Anime mozna w TV obejrzeć ;)

Dnia 20.08.2011 o 16:34, Kadaj napisał:

Ale wersję na DSa można na Allegro kupić, więc w sumie traci się tylko lepsza grafikę
i efekt 3D. Choć pewnie, fajnie byłoby zagrać w tę dedykowaną nowej konsoli. ^^

Traci się nowe skille, dodatkowy dzień(czyli nowy rozdział), nowe demony, lepszą grafikę, bonusy do odblokowania oraz to, że Overclocked jest w 100% zdubbingowany oraz ma ulepszoną ścieżkę dźwiękową oraz możliwość wyboru poziomu trudności gry i więcej slotów do zapisywania stanów gry.
Trochę się traci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo eShop update - 25/08/11

Gargoyle''s Quest (3DS, Capcom) - £3.50 /€4
http://www.youtube.com/watch?v=vw43qTd1xi4
Jeśli ktoś lubi retro platformówki w ich retro stanie, to powinien się tym zainteresować.

Bridge (DSiWare, GameOn) - £4.50/€5, 500 Punktów DSi
Trailera nie ma. Z tego co poszukałem, to niestety możemy spodziewać się brydża, a nie mostów.

Znów kicha, niech już przyjdzie wrzesień i porządne tytuły do eShopa. Na szczęście to już ostatni update przed wprowadzeniem gier z GameBoya Advence'a, które wejdą już 1 września. Jednym słowem Ci co wakacje jeszcze
mają się cieszyć będą ;)


Love Plus 3DS!
I oto jest, pierwszy trailer, a raczej pokazówka na rzecz japońskiego programu, najnowsza część Love Plusa! Czyli ratunek dla wszystkich nieśmiałych i nerdów, a także zboczeńców na punkcie dziewczyn 2... O nie, 3D!
http://www.youtube.com/watch?v=221doNDEx-w
Żyroskop w ruch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 12:51, Ichibanboshi-kun napisał:

Na szczęście to już ostatni update przed wprowadzeniem gier z GameBoya Advence''a,
które wejdą już 1 września. Jednym słowem Ci co wakacje jeszcze mają się cieszyć będą ;)


Mała poprawka, od 1 września będzie 10 gier NES''a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr. Lautrec and the Forgotten Knights i walki turowe?
http://www.youtube.com/watch?v=IUVDpsk-kRA

Czyli kopia Laytona okazuje się mieć coś czego nie ma dzieło Level-5. Ujawniono tylko tyle, że naszymi przeciwnikiami będą duchy. To wszystko. Reszta to mozna zżynka z Laytona. Oby okazało się to być przynajmniej dobre. Szkoda tylko, że Konami nie postarało się o więcej oryginalności.
Wyobraźcie sobie, że nawet teksty są podobne.

Layton: There is no puzzle which can''t be solved.
Lautrec: No mystery is unsolveable.

SMT: Devil Survivor Overclocked. Preview 8. dnia
http://www.youtube.com/watch?v=J2AmPVtmz1A&feature=player_embedded#!

Czyli najbardziej intrygująca rzecz w odświeżeniu gry z DSa na 3DSa.

Informacji o SMT ciąg dalszy ;)
Wg. tego co napisano na siliconera.com można troszkę się zawieźć. Autor tego newsa:
http://www.siliconera.com/2011/08/23/shin-megami-tensei-devil-survivor-overclockeds-new-opening-movie-is-in-3d/
Napisał, iż poza openingiem w 3D i voice actingiem to wiele zmian nie dostrzegł. Przez to, że gra wciąż toczy się na dolnym ekranie to SMT w większości jest w 2D. No cóż, więcej informacji pojawi się jak tylko grę ukończy.

Nowe gry na 3DSa?
Okazuje się, że wczorajsze doniesienia o nowej konsoli Niny w 2012 roku, mającej zastąpić 3DSa możemy wyczyścić z pamięci. W końcu po co byłaby ta szopka, o której dalej piszę?
13 września ma się odbyć konferencja Nintendo w Japoni podczas której zostaną ujawnione nowe tytuły na konsolę, a także inne, nieznane informacje. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra rytmiczna na 3DSa o nazwie...

Rhythm Phantom Thief R: Inheritance of the Emperor Napoleon. Zostanie wydana przez Segę i bedziemy grać złodziejem. Prawdopodobnie łamigłówki muzyczne związane będą z żyroskopem oraz przyciskami. Podobno Sega zatrudniła znanych wykonawców muzyki to stworzenia tej na potrzeby gry, a okradać będziemy paryskie muzea. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy, a o lokalizacji nic niestety jeszcze nie wiadomo.

Nowa gra twórców 999 zmierza na 3DSa i PS Vita!

Po raz kolejny Kotaro Uchikoshi(scenarzysta, reżyser)oraz Kinu Nishimura(projekty postaci)pokierują procesem tworzenia nowej gry z gatunku Visual Novel. Tytuł nowej gry został przetłumaczony przez redaktorów Siliconery na: Extreme Escape Adventure: Good People Die, oryginalny można przeczytać na blogu twórców.
Gra będzie w pełni udźwiękowiona.

Night Sky dojść na WiiWare nie może, ale dojdzie na 3DSa?

Na to wygląda. Nicalis nie wydał wciąż gry na Wii, ale według ich Twittera, gra prawdopodobnie pojawi sięw eShopie.
Trailer wersji Wii: http://www.youtube.com/watch?v=WuSBZsIf1dk
Twitter: http://twitter.com/#!/nicalis

Back to the Future przyleci na Wii

Kiedy?
W październiku.
Za ile?
19,99$

Póki co wiemy jedynie, że będzie w Ameryce. Co dalej? Zobaczymy, dalsze lokalizacje mają zostać ogłoszone w ciągu 24h.

Kirby z datą wydania.

Kirby''s Return to Dreamland na Wii ma premierę 24 października, a Kirby Mass Attack dokłądnie miesiąc wcześniej.
http://www.youtube.com/watch?v=8lyJZ3y1IZ0 Wii
http://www.youtube.com/watch?v=KvSr5ArHGQ8 DS

Rune Factory: Tides of Destiny z premierą 27 września w Ameryce. Zarówno na Wii jak i PS3.

Tides of Destiny da nam giganta Ymir, którego będziemy używać jako środek lokomocji. Będziemy mogli na nim przemierzać morze i wyciągać z dna morskeigo nowe wyspy. Miejsca gdzie są wyspy będą ukazane na mapie.
Będzie około 30 wysp, każda z nich będzie miała jaskinie, w których panować będzie rożny efekt, który będzie uzależniony od tego jaka pora roku jest na danej wyspie. Pora roku będzie istotna, gdyż to od niej zależy jakie roślinki możemy uprawiać.

Trzeba również zaktualizować moją porpzednią informację. Nie będziemy mieli wyboru czy chcemy grać Sonją czy Adenem, ale obojgiem na raz. Historia zaczyna się w ten sposób, że budzą się oni nagle w jednym ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 22:54, Ichibanboshi-kun napisał:

Nowa gra twórców 999 zmierza na 3DSa i PS Vita!


jak to przeczytałem, to na cały głos wypowiedziałem tylko "O Kurczę!!" Chcę to mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 23:00, Piotrbov napisał:

> Nowa gra twórców 999 zmierza na 3DSa i PS Vita!
jak to przeczytałem, to na cały głos wypowiedziałem tylko "O Kurczę!!" Chcę to mieć.


Sam jestem ciekaw co wymyślą na urządzenie z większą mocą, po tak miłej niespodziance jak 999.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 23:33, Ichibanboshi-kun napisał:

Sam jestem ciekaw co wymyślą na urządzenie z większą mocą, po tak miłej niespodziance
jak 999.


No tak, ja za nic w świecie nie mogę odnaleźć wszystkich zakończeń.
I mam nadzieję, że w tej nowej grze poprawią ponowne przechodzenie gry, bo już za 10 razem ( próba zrobienia wszystkich możliwości ), przechodzenie ciągle tych samych pokojów stało się straszne nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 23:37, Piotrbov napisał:

I mam nadzieję, że w tej nowej grze poprawią ponowne przechodzenie gry, bo już za 10
razem ( próba zrobienia wszystkich możliwości ), przechodzenie ciągle tych samych pokojów
stało się straszne nudne.

No pewnie. Powinni po prostu wprowadzić blokowanie danej ścieżki jeśli jest już zrobiona. Wtedy tylko byłby problem przy ostatnich ścieżkach, że gra byłaby pozbawiona wyborów.
Ewentualnie mogliby wymyślić jakieś checkpointy czy coś takiego. Coś przydałoby się, ale pewnie niczego nie zrobią z tym. Japńczycy wykazują silną niechęć do zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 23:00, Piotrbov napisał:

jak to przeczytałem, to na cały głos wypowiedziałem tylko "O Kurczę!!" Chcę to mieć.


Bardzo podobnie zareagowałem, z tym, że powiedziałem "O Kurdę!" zamiast "Kurcze" :D
Przeszedłem 999 i odblokowałem wszystkie możliwe zakończenia. Fabularny i klimatyczny mistrz!
Kolejna pozycja od jego twórców? "Must have" jak dla mnie. Boję się tylko o jakość duba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 00:48, Nvaier napisał:

Kolejna pozycja od jego twórców? "Must have" jak dla mnie. Boję się tylko o jakość duba...


Bardziej bałbym się o to czy zostanie wydana w EU, bo przypominam, że 999 nie zostało wydane na Starym Kontynencie. Czyli niefortunnie - u nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 01:04, Ichibanboshi-kun napisał:

Bardziej bałbym się o to czy zostanie wydana w EU, bo przypominam, że 999 nie zostało
wydane na Starym Kontynencie. Czyli niefortunnie - u nas :(


No fakt. Jak nie ma na NDS''ie blokady regionalnej to bez problemu się grę ściągnęło ( kupiło, są tu tacy co by za samo słowo dali degrada ) z USA, a teraz na 3DS''a z blokadą będzie ciężko.
Chociaż... Teraz 3DS''em na amazonie USA kosztuje 169 dolców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beyond the Labyrinth trailer!!!!

W końcu jest. Oczywiście tylko po japońsku i wiele nie pokazuje, ale prezentuje nam główną bohaterkę, względnie grafikę, zmusza do postawienia pytania co do fabuły(ruszanie ekranem i mowienie do kogoś za ekranem. A może to dokument z wnętrza labiryntu?)oraz co będzie z systemem walk? Za grę jest odpowiedzialne studio Tri-Ace znane z jRPGów, Tales of Vesperia czy Valkyrie Profile, Resonance of Fate. Może gra nie będzie posiadała systemu walki? Może będzie to gra logiczna?
Aczkolwiek, to uczucie ICO-style nei daje mi spokoju i myślę, że walka będzie, szczególnie, że ludzie z Tri-Ace potrafią zrobić wspaniały system walk.

http://www.youtube.com/watch?v=X19vUOuqQo0

Soundtrack aż wywołuje ciary na plecach. Jest za niego odpowiedzialny Motoi Sakuraba, znany z Valkyrie Profile, Resonance of Fate, Super Smash Braws. czy Eternal Sonata. Gość zna się na rzeczy.

Extreme Escape Adventure: Good People Die, jest pierwszy trailer!

Zaledwie wczoraj ogłoszono, że twórcy 999 tworzą nową grę, a tutaj już mamy pierwszy opis z Famitsu i trailer! Ja opis przetłumaczyłem z siliconera.com, a oni bezpośrednio z Famitsu.

"Extreme Escape Adventure zaczyna się w windzie gdzie Sigma, główny bohater, budzi się a obok niego leży nieznana mu dziewczyna. Skąd on się tu wziął? Jednak nie ma czasu na myślenie, nispodzieanie włącza się alarm i trzeba uciekać. Oboje przetrwali i znaleźli się w magazynie z 7. nieznaych im osób."
http://youtu.be/sHMhHA5a6v8
Chunsoft opisuje swoje nowe dzieło mowiąc, że jest to gra o zdradzie.

Sigma jest narwańcem, studentem który lubi ryzykować, co irytuje dziewczyny.
Phi to tajemnicza dziewczyna obok której się obudził. Jest tą "myślącą" w drużynie, która natychmiast opanowuje sytuację. Jednakże, kłamie notorycznie, a skoro potrafi tak gładko okłamywać ludzi to czy na pewno jest naszym sprzymierzeńcem?

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D jednak wcześniej niż w przyszłym roku?

Na to wygląda, chyba że Konami okłamuje samych siebie. Tutaj można zobaczyć listę gier, ktore mają wyjść w tym roku. http://game.watch.impress.co.jp/docs/news/20110825_472678.html
Nas interesuje ta część:
3DS「メタルギア ソリッド スネークイーター 3D」 czyli Metal Gear Solid: Snake Eater 3D

Oby, oby. Im wcześniej Snake nas przywita, tym lepiej.

Kolekcjonerskie 3DSy z New LovePlus ujawnione!

Z wybraną grą, z wybraną postacią, można nabyć kolekcjonerskie wersje 3DSa, których ilość jest ograniczona. Możecie je obejrzeć poniżej.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie czym jest LovePlus to śpieszę z pomocą.
Jest to swoisty rodzaj Tamagochi, a raczej "dziewczyny z komputera", w której jest wykorzystywany każdy bajer jaki daje konsola Nintendo. Niestety filmik z gameplayem na żywo, który zamieściłem parę dni temu, został już usunięty z YT. Mogę zaproponować tylko trailer oryginalny:
http://www.youtube.com/watch?v=qs8HRmqjfxE
Który w miarę skutecznie ukazuje ideę gry.
Chodzi o to, że mamy przed sobą dziewczynę, z którą randkujemy. Ona nas słucha i zmienia się pod nasz gust oraz odpowiada jak się do niej mówi. Pierwsza gra była bestsellerem, więc ta pewnie podzieli jej los. Tym bardziej , że będzie w 3D. Mnie osobiście ta gra nie interesuje za bardzo pod kątem treści, ale pod kątem technicznym jest to fascynujące. Wyobraźcie sobie tę technologię podczas cut scenek w RPGach. Czad, no nie?

20110825155236

20110825160329

20110825160338

20110825160345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 16:55, Krzycho napisał:

Te 3DSy z Love Plus są świetne, też chcę. ;d


Cóz, wejdź na amazon.jp i zamów ;)


Harvest Moon: The Tale of Two Towns, premiera już 20 września.

Choć w tym samym miesiącu wyjdzie nowa częśćRune Factory to iwdać firma Natsume nie bardzo się tym przejmuje i zaplanowali wydanie najnowszej części Harvest Moon''a na DSa. Okej, ale co nowego zaoferuje nam ta części?

Po pierwsze będziemy mogli, po raz pierwszy, wybrać miasto startowe. Do wyboru są:
Konohana w stylu wschodnim, gdzie rolnictwo skupia się na uprawie roślin oraz Bluebell, w stylu europejskim. Tam skupiono się na hodowli zwierząt.
Dawniej oba miasta były najlepszymi sąsiadami, ale... Teraz są wielkimi przeciwnikami, a poróznił ich spór, w którym nie potrafili zdecydować, które miasto przyrządza lepsze potrawy.
Celem gracze będzie, prawdopodobnie, pogodzić obie wioski. Będziemy mogli wybrać płeć głównej postaci.
Gra wyjdzie również na 3DSa, ale nie podano daty wydania.

A kto zamówi pre-ordera, ten otrzyma takiego oto pluszaka alpaki:

20110825191658

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować