Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 20:25, Rexaw napisał:

CO?? Serio?? Nie no .... nie wiedziałem dzięki za info. [ trochę mało tych plusów wymieniłeś
]

A ty weś sie tak nie mądruj bo będziesz g...i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trzeba ochlonac. Fajne wszystko i w ogóle, ale...no właśnie. Historia zna już takie przypadki, że Mistrzostwa zostały przeniesione, bo nie organizatorzy sie nie wyrobili. Do 2012 roku bedziemy mieli juz nowy rzad, a moze i prezydenta. Wspomnijmy Portugalczykow, ktorzy robili wszystko na ostatnia chwile. Miejmy nadzieje, ze UEFA bedzie sprawowac nad tym jakis nadzor.

Drogi? Boje sie, zeby nie byly na zasadzie: "Niech wytrzyma EURO, a potem sie rozpada". Wiecie, że z Gdanska do Doniecka jest tyle km co z Warszawy do Barcelony czy Mediolanu? :) Czyli jakies 1200...Samochodem tego tak czy siak nie pokona, trzeba stawiac raczej na lotniska.

Hotele? Każdy, kto choc troche jezdzi wie jak to wyglada, jak jest ze spelnianiem norm: ile widzieliscie na drodze Woteli, Oteli, Noteli? A to dlatego, ze nie moze sie to nazywac Motel bo nie spelnia norm unijnych...

Ale mysle ze bedzie dobrze. Sam mieszkam 50 km od Warszawy, w dodatku ma byc do stolicy droga szybkiego ruchu- czyli powinno sie jechac niecale pol godziny. Bede miał podczas EURO 20 lat, bede samodzielny- nie moze mnie zabraknac jesli nie na stadionie (bo ciekawe kto dostanie bilety jak w Niemczech byly problemy...), to pod nim lub w pubie z innymi osobami.

Jeśli podołamy od strony organizacyjnej to zapowiada sie naprawde super!

To niepowtarzalna szansa, zeby zmienic reputacje Polski w swiatowym futbolu, bo dla wielu jesteśmy po prostu takim odłamem Rosji. To, jak ludzie sa nami zainteresowani, moze swiadczyc ta mapka w opinotworczej gazecie spotorwej w Hiszpanii (chyba 3 pod wzgledem nakladu po Marcy i Sporcie) El Mundo Deportivo. Podobnie bylo przed eliminacjami MŚ, gdzie angielska prasa umiescila nas gdizes pomiedzy Wegrami i Austria...

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20070419a/60_archivo55_graphic_10_1_2_20070419_YFI01M1.EPS.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I stadiony!! Portugalia wybudowała 10 i teraz połowa z nich wcale nie jest używana...tak sobie stoją i zawadzają :)
No ale Polska i Ukraina chyba nie zrobią tego błędu...my się lepiej martwmy o to że by było na czym grać.... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:32, Piotr9999.... napisał:

I stadiony!! Portugalia wybudowała 10 i teraz połowa z nich wcale nie jest używana...tak sobie
stoją i zawadzają :)
No ale Polska i Ukraina chyba nie zrobią tego błędu...my się lepiej martwmy o to że by było
na czym grać.... :P:P

Nie zrobią? To czym wg Ciebie jest budowanie stadionów w Gdańsku czy Wrocławiu gdzie nie ma pilki na wysokim poziomie?? Chcesz mieć kilka Stadionów Narodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na stadionie w Śląsku to chyba Śląsk Wroclaw pogra. :P A w Gdansku to Pogon Szczecin moglby grac. A w Poznaniu, Warszawie.... to chyba sie o to martwic nie musza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 10:51, Piotr9999.... napisał:

No właśnie na stadionie w Śląsku to chyba Śląsk Wroclaw pogra. :P A w Gdansku to Pogon Szczecin
moglby grac. A w Poznaniu, Warszawie.... to chyba sie o to martwic nie musza. :)

W Gdańsku może Lechia jak im miasto pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle że powiedzenie polak potrafi jest na miejscu. Możemy pokazać że jesteśmy chociaż w sprawie sportu zgodni. W polityce nie zabardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 13:08, grabopendzik napisał:

Mysle że powiedzenie polak potrafi jest na miejscu. Możemy pokazać że jesteśmy chociaż w sprawie
sportu zgodni. W polityce nie zabardzo.



Ja bym jeszcze dodał że kiepsko u nas ze stadjonami i z drogami. Jak pujdzie z ich budowami? Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna żecz jak będą to oceniać zagraniczni goście?
Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 15:02, piokub napisał:

Ja bym jeszcze dodał że kiepsko u nas ze stadjonami i z drogami. Jak pujdzie z ich budowami?
Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna żecz jak będą to oceniać zagraniczni goście?
Ciekawe...


Właśnie to mnie martwi - czy zdążymy. Niektórzy mówią że ''aż'' 5 lat. Ale to chyba ''tylko'' 5 lat ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 15:30, kolektor napisał:

> Ja bym jeszcze dodał że kiepsko u nas ze stadjonami i z drogami. Jak pujdzie z ich budowami?

> Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna żecz jak będą to oceniać zagraniczni goście?
> Ciekawe...

Właśnie to mnie martwi - czy zdążymy. Niektórzy mówią że ''aż'' 5 lat. Ale to chyba ''tylko''
5 lat ,,,


Nie wiem czy słyszałeś że jeżeli mają zdążyć z drogami to w jeden dzień muszą kłaść 1km drogi...
Według mnie nierealne!!!Niestety!!!
Jedyne w co wieżę to jest to że może zdążą postawić te stadiony...Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 15:38, piokub napisał:

Nie wiem czy słyszałeś że jeżeli mają zdążyć z drogami to w jeden dzień muszą kłaść 1km drogi...
Według mnie nierealne!!!Niestety!!!
Jedyne w co wieżę to jest to że może zdążą postawić te stadiony...Tylko tyle.


Mnie się wydaję, że jednak zdążą, z funduszami europejskimi jest tak, że muszą być rozdysponowane do pewnego czasu, bo przepadają, poza tym Polska dostałą tyle kasy, że robotników napewno znajdzie się pełno by sprostać temu zadaniu:) A tak wogóle to jest jeszcze 5 lat do tego momentu:D Jeśli jest kasa to jest możliwe wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 11:23, reaven1 napisał:


Mnie się wydaję, że jednak zdążą, z funduszami europejskimi jest tak, że muszą być rozdysponowane
do pewnego czasu, bo przepadają, poza tym Polska dostałą tyle kasy, że robotników napewno znajdzie
się pełno by sprostać temu zadaniu:) A tak wogóle to jest jeszcze 5 lat do tego momentu:D Jeśli
jest kasa to jest możliwe wszystko:)


Po twojej wypowiedzi można stwożyć takie przysłowie:
Polak ma kase, polak potrafi wszystko!
Trzeba mieć nadzieje, że dali duuużżżo kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 11:28, piokub napisał:

Trzeba mieć nadzieje, że dali duuużżżo kasy:)


Z tego co wiem tej kasy jest tyle, że jakbym ją zobaczył to bym się załamał z zazdrości:P nawet nie wiedziałbym co bym z nią zrobił:P chyba ok 40 mld euro:P

A jeśli chodzi o to powiedzenie, to masz rację, jak jest kasa zawsze znajdzie się ktoś, kto za nią chętnie popracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:35, reaven1 napisał:


> Trzeba mieć nadzieje, że dali duuużżżo kasy:)

Z tego co wiem tej kasy jest tyle, że jakbym ją zobaczył to bym się załamał z zazdrości:P nawet
nie wiedziałbym co bym z nią zrobił:P chyba ok 40 mld euro:P

A jeśli chodzi o to powiedzenie, to masz rację, jak jest kasa zawsze znajdzie się ktoś, kto
za nią chętnie popracuje:)


Nie ktoś ale Polak!

A za taką kase to kupił bym sobie dobry komputer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 11:45, piokub napisał:

A za taką kase to kupił bym sobie dobry komputer!


40 mld euro????????? żartujesz, za to możesz kupować CODZIENNIE najlepsze komputery do końca życia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:53, reaven1 napisał:


> A za taką kase to kupił bym sobie dobry komputer!

40 mld euro????????? żartujesz, za to możesz kupować CODZIENNIE najlepsze komputery do końca
życia:D


No i kilka dobrych gierek... może xboxa.:DDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować