Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

W 2012 w Polsce i Ukrainie odbędzie się Euro, Majowie wierzyli że w tym roku jest koniec świata, a moim zdaniem to będzie kompromitacja Polski. Dobrze bybyło gdyby zbudowano chociaż połowe tego co zapowiadają, a znając polski zapał a w szczególności rząd na wielkich słowach się skończy. Pozostaje nam czekać i mieć nadzieje że jestem w wielkim błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:34, NFSU2.00 napisał:

W 2012 w Polsce i Ukrainie odbędzie się Euro, Majowie wierzyli że w tym roku jest koniec świata,
a moim zdaniem to będzie kompromitacja Polski. Dobrze bybyło gdyby zbudowano chociaż połowe
tego co zapowiadają, a znając polski zapał a w szczególności rząd na wielkich słowach się skończy.
Pozostaje nam czekać i mieć nadzieje że jestem w wielkim błędzie.


Ta wypowiedź otworzyła mi oczy. Coś mi się zdaje, że ma racje... a na Ukrainie też zbyt ciekawa sytuacja nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:34, NFSU2.00 napisał:

W 2012 w Polsce i Ukrainie odbędzie się Euro, Majowie wierzyli że w tym roku jest koniec świata,
a moim zdaniem to będzie kompromitacja Polski. Dobrze bybyło gdyby zbudowano chociaż połowe
tego co zapowiadają, a znając polski zapał a w szczególności rząd na wielkich słowach się skończy.
Pozostaje nam czekać i mieć nadzieje że jestem w wielkim błędzie.


Nie wiem co miała znaczyć ta wypowiedź...Bo nie było jeszcze chyba organizatora Euro, który by to spaścił i nie zdążył na czas :/ Więc skąd takie zwątpienie w nasz kraj, a raczej w dwa. To jest szansa dla Polski - nie rozumiecie tego? Wreszcie ktoś nas "zmusił" do budowy autostrad, a kiedy stadiony będą zmodernizowane, wszyscy ch ętniej będą na nie chodzić, zwiększy się oglądalność i ogólnie poziom zainteresowania Ekstraklasą. Wtedy nasze kluby znajdą więcej sponsorów i będą miały lepsze wyposażenie...
Reasumując: podniesie się poziom Orange Ekstraklasy ;) I wreszcie będzie "normalnie"
No i ja mma nadzieje, że jesteś w wielkim błędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie się coś w Polsce ruszy ! nowe drogi + nowe stadiony = mniej wstydu na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 15:02, piokub napisał:

> Mysle że powiedzenie polak potrafi jest na miejscu. Możemy pokazać że jesteśmy chociaż
w sprawie
> sportu zgodni. W polityce nie zabardzo.


Ja bym jeszcze dodał że kiepsko u nas ze stadjonami i z drogami. Jak pujdzie z ich budowami?
Zastanawia mnie jeszcze tylko jedna żecz jak będą to oceniać zagraniczni goście?
Ciekawe...


Na to już poczekajmy do 2012 roku. Mam nadzieję zę na arenie międzynarodowej nie damy takiej plamy jak nasi piłkarze w Niemczech na mistrzostwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 12:07, Oskar24 napisał:


Nie wiem co miała znaczyć ta wypowiedź...Bo nie było jeszcze chyba organizatora Euro, który
by to spaścił i nie zdążył na czas :/


Masz całkowitą rację. Podobna sytuacja miała miejsce w Portugalii przed EURO 2004 - poziom ich stadionów i dróg był gorszy od stanu tych rzeczy w Polsce! A jednak wyrobili się, dali radę i do dziś czerpią z tego niemały dochód. Kolejny przykład do Olimpiada w Grecji. Nawet zastanawiano się, czy nie przenieść tej imprezy do innych krajów. Greków to zdeterminowało i zrobili bardzo wysokopoziomową imprezę.

Dnia 02.05.2007 o 12:07, Oskar24 napisał:

Więc skąd takie zwątpienie w nasz kraj, a raczej w dwa.
To jest szansa dla Polski - nie rozumiecie tego? Wreszcie ktoś nas "zmusił" do budowy autostrad,
a kiedy stadiony będą zmodernizowane, wszyscy ch ętniej będą na nie chodzić, zwiększy się oglądalność
i ogólnie poziom zainteresowania Ekstraklasą. Wtedy nasze kluby znajdą więcej sponsorów i będą
miały lepsze wyposażenie...


I tu też masz rację. Wybór EURO 2012 jest szansą na znaczną poprawę polskich dróg, ogólnej infrastruktury, polskich klubów i opinii o Polsce w Europie i na świecie. Na tej imprezie nie można nie zyskać - pozytywne cechy i wydarzenia z okazji tej imprezy Polska będzie odczuwała przez naprawdę wiele lat.

Dnia 02.05.2007 o 12:07, Oskar24 napisał:

Reasumując: podniesie się poziom Orange Ekstraklasy ;) I wreszcie będzie "normalnie"
No i ja mma nadzieje, że jesteś w wielkim błędzie :P


Co do tej Orange Ekstraklasy - szczerze wątpię, że to Orange będzie za kilka lat sponsorem Ekstraklasy. Nie wiem czemu, jednak jestem tego w 100 % przekonany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie słyszeliście o oskarżeniach w stronę Polski za prezentację. Firma Apple twierdzi, że to plagiat reklamy ich produktu. Organizatorzy natomiast zaprzeczają. Co o tym myślicie?? Ja mam nadzieję, ze to jakaś pomyłka, ale szczerze mówiąc to bym sie nie zdziwił gdyby okazało się to prawdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:19, Necromancer napisał:

Pewnie słyszeliście o oskarżeniach w stronę Polski za prezentację. Firma Apple twierdzi, że
to plagiat reklamy ich produktu. Organizatorzy natomiast zaprzeczają. Co o tym myślicie?? Ja
mam nadzieję, ze to jakaś pomyłka, ale szczerze mówiąc to bym sie nie zdziwił gdyby okazało
się to prawdą...

tak słyszałem i jestem bardzo zaniepokojony, z drugiej strony ciekawe dlaczego Apple dopiero teraz wyszło z tą informacją. A na dodatek to ten zarzut poszedł z polskiego oddziału Apple. Mam nadzieję, że wyjaśni się to na plus dla organizatorów mistrzostw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem prezentacje Euro i reklamę IPoda. Może trochę podobne, lecz wątpię żeby ktoś od kogoś odgapiał.Wg mnie Apple nieco przesadza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2007 o 12:26, Marcinos07 napisał:

Widziałem prezentacje Euro i reklamę IPoda. Może trochę podobne, lecz wątpię żeby ktoś od kogoś
odgapiał.Wg mnie Apple nieco przesadza. :)

Obejrzałem i chyba trzeba się z Tobą zgodzić. Są podobne ale żeby plagiat? Owszem obie są utrzymane w tym samym stylu graficznym i muzycznym, ale chyba lekka przesada ze strony Apple...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że do 2012 roku ukończą budowę drogi szybkiego ruchu z Radomia do Warszawy. Teraz jak się jedzie to w którąś stronę zawsze jest korek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w 2010 czy tam którym kaczynski nie bedzie już prezydentem to nam się może udać ale jeżeli będzie to będzie ciężko a widzieliście plany
Stadion we Wrocławiu - 300 mln zł
Stadion w Warszawie 1,5 mld. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to my (jako organizatorzy) nie zdążymy. Tyle stadionów, tyle dróg i autostrad. Niby budżet jest od unii ale z takim zapałem jaki mamy to do 2020 nie zdążymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 16:04, dulak napisał:

Według mnie to my (jako organizatorzy) nie zdążymy. Tyle stadionów, tyle dróg i autostrad.
Niby budżet jest od unii ale z takim zapałem jaki mamy to do 2020 nie zdążymy.

Zgadzam się, ale z drogami i autrostadami może zdążymy, ale ze stadionami bedzie trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed polską stoi taka szansa trochę jej rozsławienia.
Polska się rozsławi, ale negatywnie i tylko ją będą wyśmiewały inne kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 19:22, ZóL2 napisał:

Ja mam tylko nadzieje ze tego Wszechswiatowego widowiska nie przerwie nam koniec swiata ;p

Koniec świata. Dopiero po EURO 2012. Gdy my ją wygramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 20:44, Fox-River napisał:

> Ja mam tylko nadzieje ze tego Wszechswiatowego widowiska nie przerwie nam koniec swiata
;p
Koniec świata. Dopiero po EURO 2012. Gdy my ją wygramy.

Ale będziemy się cieszyć do końca świata, a następnego dnia będzie grać Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować