Zaloguj się, aby obserwować  
Barklu

EURO 2012

801 postów w tym temacie

eheeee... ja nie wiem dla czego wszyscy po za Warszawiakami są tak optymistycznie nastawieni do tego EURO ! Przecież jesteśmy w dołku! Już nie ma pieniędzy na stadion narodowy w Warszaiwe a nasze drogi! są tak fatalne że się już tego nie zmnieni! A kto stoi na czele EURO same głąby.. J. Kaczynski i Gosiewski - no nie tyo chyba jakieś żarty nie wyrobimy sie z tym EURO! - ludzie pomyślcie zanim zaczniecie sie cieszyć jak małe dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:22, Vuko Drakkainen napisał:

eheeee... ja nie wiem dla czego wszyscy po za Warszawiakami są tak optymistycznie nastawieni
do tego EURO ! Przecież jesteśmy w dołku! Już nie ma pieniędzy na stadion narodowy w Warszaiwe
a nasze drogi! są tak fatalne że się już tego nie zmnieni! A kto stoi na czele EURO same głąby..
J. Kaczynski i Gosiewski - no nie tyo chyba jakieś żarty nie wyrobimy sie z tym EURO! - ludzie
pomyślcie zanim zaczniecie sie cieszyć jak małe dzieci!


Mozna się cieszyc bo jest szansa na zbudowanie nowych dróg, stadionów, itp. I z tego zapewne więcej zwykłych szarych ludzi będzie sie cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żebyśmy się wyrobili (chociaż za bardzo w to nie wierzę), z tymi stadionami, drogami, lotniskami itp.
Biorę łopatę by fundamenty na stadion budować, ale sam nie mam szans, może ktoś się przyłączy?
Najlepiej kogoś z wojska wysadzi mi dziurę na fundamenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2007 o 13:27, Blackbeard napisał:

Mozna się cieszyc bo jest szansa na zbudowanie nowych dróg, stadionów, itp. I z tego zapewne
więcej zwykłych szarych ludzi będzie sie cieszyc.


Aaaa i pewnie:P ja sie napewno uciesze... im lepsze drogi tym lepiej będzie mi sie poruszać po tym naszym polskim padole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 12:21, reaven1 napisał:


> Mozna się cieszyc bo jest szansa na zbudowanie nowych dróg, stadionów, itp. I z tego zapewne

> więcej zwykłych szarych ludzi będzie sie cieszyc.

Aaaa i pewnie:P ja sie napewno uciesze... im lepsze drogi tym lepiej będzie mi sie poruszać
po tym naszym polskim padole:P

Mówili w faktach, że jeszcze chotele są potrzebne o wokolecach stadionu, i chyba tylko to będzie z autostrad i stadionu. Ogulnie to nie zdążymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2007 o 13:11, Dominik000 napisał:

Mówili w faktach, że jeszcze chotele są potrzebne o wokolecach stadionu, i chyba tylko to będzie
z autostrad i stadionu. Ogulnie to nie zdążymy.


nie no mamy jeszcze 5 lat do tych wydarzeń:P w ciągu 5 lat i przy funduszach rzędu 40 mld Euro powinniśmy się wyrobić:) Jak jest kasa i motywacja, to można osiągnąć wszystko, w każdym razie jeżeli pieniądze nie zostaną spożytkowane na ten cel na czas to mogą przepaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Euro 2012 jest szansa na większe zainteresowanie Polską wybudowa nowych dróg stadionów hoteli czy Port Lotniskowych.Ale dostaliśmy szanse ale boję się ze jej nie wykorzystamy bo sytułacja na Polskich stadionów jest fatalna.Korupcja tu i tam.Lecz jeszcze 5 latek otworza sie nowe rynki pracy to jest ten wielki +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 13:11, Dominik000 napisał:

Mówili w faktach, że jeszcze chotele są potrzebne o wokolecach stadionu, i chyba tylko to będzie
z autostrad i stadionu. Ogulnie to nie zdążymy.


A dlaczego mielibyśmy nie zdążyć? Sama budowa obiektów trwa stosunkowo krótko. Jeden z najnowocześniejszych obecnie w Polsce stadionów, w Kielcach, powstawał niecałe półtora roku. Hotele buduje się jeszcze krócej i jest to kwestia kilku miesięcy. Ja obawiam się jedynie o autostrady, bo do tych póki co szczęścia nie mamy. Najwyżej kibice będą w korkach stali, w końcu to na zachodzie też nie rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem dlaczego Kraków jest "''rezerwą" . Moim zdaniem to jest jedno z głównych miast Polski, a jakiś Gdańsk ma mieć stadion. Tak samo jest z Chorzowem. Stadion wystarczyłoby tylko wyremontować, ale to tak samo "rezerwa". Moim zdaniem to coś tu jest chyba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 13:05, Gregory171 napisał:

> No właśnie na stadionie w Śląsku to chyba Śląsk Wroclaw pogra. :P A w Gdansku to Pogon
Szczecin
> moglby grac. A w Poznaniu, Warszawie.... to chyba sie o to martwic nie musza. :)
W Gdańsku może Lechia jak im miasto pomoże.


A po co Lechii stadion na prawie 50tysięcy ludzi?! Po co taki stadion we Wrocławiu?
Ktoś napisał, że w Gdańsku może grać Pogoń, a ze Szczecina do Gdańska jest 320km! Po co te 20 tysięcy ludzi ma jechać 3-4 godziny? Oglądać słabo grających Brazylijczyków? Ludzie nie powtarzajmy tych samych błędów co Portugalia. Pobudowali bodajże 10 stadionów, a praktyczni tylko 2 są używnae, bo co to jest 10tys. ludzi na obiekcie o pojemnośi 45 czy 60 tys. ludzi.
Gwoli prawdy trzeba dodać, iż na wybudowanie stadionów mamy niespełna 3 lata, bo muszą być na ukończeniu w 2100 roku. Co do infrastruktury zdążymy. Wystarczy iść śladami Portugalczyków(oczywiście poza stadionami). A niech ktoś mi napisze, że oni mieli prawie wszystko to powieszę na drzewie. Portugalia nie była wcale w dużo lepszej sytuacji niż my i Ukraina obecnie, a dała radę, więc do roboty. Poza tym jedynym co nie nastraja mnie do optymizmu jest sytuacji na Ukrainie, bo w to, że nasi politycy dadzą radę to wierzę, bo 40mld Euro piechotą nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:20, fataem napisał:

A po co Lechii stadion na prawie 50tysięcy ludzi?! Po co taki stadion we Wrocławiu? /.../]

Ano np po to, żeby mógł grać na nim Śląsk Wrocław. Klub kilka tygodni temu został wykupiony przez miasto i w ciągu dwóch lat ma przejść do ekstraklasy. A o niektórych klubach to się mówi jakby miały wieczyste miejsce w ekstraklasie. Porównajcie sobie ligę sprzed pięciu lat do obecnej, przypomnę, że znajdziecie w niej Śląsk i to bez takiego wsparcia jakim jest miasto.
A pamiętacie o tym, że gdyby mecze odbywały się w Warszawie, Krakowie, Chorzowie i Poznaniu w Polsce powstałby jeden nowy obiekt? Teraz powstaną trzy i niech mi ktoś powie, że to nie korzyść dla całej polskiej piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zbadałeś dokładnie sprawę? Wiesz dlaczego Kraków nie dostał EURO? Patrząc na postawę grodu Kraka (nie cracka ;P) można zauważyć, że oni od początku uważali, że to im się należy. Nie zgłosili kandydatury, która przekonała by wybierających. Więc nie pisz, że coś jest "nie tak", bo najbardziej "nie tak" w tej sytuacji jest postawa Krakowa. A Gdańsk to nie "Jakiś Gdańsk". Może mi powiesz, że była stolica Polski jest bezwarunkowo lepsza od Trójmiasta? Właśnie w tym problem, że gdyby EURO rozdawano "bo się należy" to dostali by pewnie Włosi, a jednak mistrzostwa organizuje Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:43, gaax napisał:

> A po co Lechii stadion na prawie 50tysięcy ludzi?! Po co taki stadion we Wrocławiu? /.../]
Ano np po to, żeby mógł grać na nim Śląsk Wrocław. Klub kilka tygodni temu został wykupiony
przez miasto i w ciągu dwóch lat ma przejść do ekstraklasy. A o niektórych klubach to się mówi
jakby miały wieczyste miejsce w ekstraklasie. Porównajcie sobie ligę sprzed pięciu lat do obecnej,
przypomnę, że znajdziecie w niej Śląsk i to bez takiego wsparcia jakim jest miasto.
A pamiętacie o tym, że gdyby mecze odbywały się w Warszawie, Krakowie, Chorzowie i Poznaniu
w Polsce powstałby jeden nowy obiekt? Teraz powstaną trzy i niech mi ktoś powie, że to nie
korzyść dla całej polskiej piłki.


Śląskowi jeśli chce grać w 1 lidze przyda się nowy stadion...ale taki jak w Kielcach, a nie 50tysięcznik, który nie zapełni się nawet w 1/3. Aha nie rozumiem co do pojemnosći stadionu ma przejęcie klubu przez miasto? Rajcy raczej nie namówią 50tysięcy ludzi do chodzenia na mecze Śląśk - Cracovia, czy nawet Śląsk - Legia!
Korzyść jest taka, że stadiony będą po EURO stały i niszczały, tak samo jak kiedyś Stadion X-lecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w 5 lat wybudują te "nowoczesne" stadiony i autostrady to będzie cud... Co za wstyd nie mamy pieniędzy i będzie trzeba z funduszy UE to budować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:53, fataem napisał:

Śląskowi jeśli chce grać w 1 lidze przyda się nowy stadion...ale taki jak w Kielcach, a nie
50tysięcznik, który nie zapełni się nawet w 1/3.

40 tysięcznik, jeśli o ścisłość idzie. I dodam, że te stadiony zarówna w Gdańsku jak i we Wrocławiu powstałyby i tak, ale w odległym terminie. Obecnie na Śląsk choć już nie walczy nawet o ekstraklasę chodzi 10 tysięcy osób. Sam nigdy nie byłem, ba stadion szerokim łukiem omijam żeby przypadkiem wpierdziel nie dostać. Na nowy obiekt wybiorę się z pewnością i myślę że nie ja jeden. O kibiców bym się nie martwił, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców miasta jak i całej aglomeracji.

Dnia 30.04.2007 o 10:53, fataem napisał:

Aha nie rozumiem co do pojemnosći stadionu
ma przejęcie klubu przez miasto? Rajcy raczej nie namówią 50tysięcy ludzi do chodzenia na mecze
Śląśk - Cracovia, czy nawet Śląsk - Legia!

Do pojemności stadionu nie, ale do wyników klubu tak. A te z kolei jak zapewne wiesz przekładają sie na liczbę kibiców. A właśnie: a te europejskie molochy np w Niemczech na zwykłym meczu ligowym są wypełnione po brzegi? Manipulujesz liczbami :) Stadion 40 tyś, myślę że połowa wystarczy na przeciętnym meczy żeby obiekt nie niszczał, a obecnie chodzi 10 tysięcy. Na blisko 700 tysięcy mieszkańców 10 tyś. to chyba nie tak dużo, co?

Dnia 30.04.2007 o 10:53, fataem napisał:

Korzyść jest taka, że stadiony będą po EURO stały i niszczały, tak samo jak kiedyś Stadion
X-lecia...

Wiem, bo w 2012 Śląsk przestanie istnieć, więc kto będzie na mecze chodził? :pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:05, gaax napisał:

> Śląskowi jeśli chce grać w 1 lidze przyda się nowy stadion...ale taki jak w Kielcach,
a nie
> 50tysięcznik, który nie zapełni się nawet w 1/3.
40 tysięcznik, jeśli o ścisłość idzie. I dodam, że te stadiony zarówna w Gdańsku jak i we Wrocławiu
powstałyby i tak, ale w odległym terminie. Obecnie na Śląsk choć już nie walczy nawet o ekstraklasę
chodzi 10 tysięcy osób. Sam nigdy nie byłem, ba stadion szerokim łukiem omijam żeby przypadkiem
wpierdziel nie dostać. Na nowy obiekt wybiorę się z pewnością i myślę że nie ja jeden. O kibiców
bym się nie martwił, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców miasta jak i całej aglomeracji.
> Aha nie rozumiem co do pojemnosći stadionu
> ma przejęcie klubu przez miasto? Rajcy raczej nie namówią 50tysięcy ludzi do chodzenia
na mecze
> Śląśk - Cracovia, czy nawet Śląsk - Legia!
Do pojemności stadionu nie, ale do wyników klubu tak. A te z kolei jak zapewne wiesz przekładają
sie na liczbę kibiców. A właśnie: a te europejskie molochy np w Niemczech na zwykłym meczu
ligowym są wypełnione po brzegi? Manipulujesz liczbami :) Stadion 40 tyś, myślę że połowa wystarczy
na przeciętnym meczy żeby obiekt nie niszczał, a obecnie chodzi 10 tysięcy. Na blisko 700
tysięcy mieszkańców 10 tyś. to chyba nie tak dużo, co?
> Korzyść jest taka, że stadiony będą po EURO stały i niszczały, tak samo jak kiedyś Stadion

> X-lecia...
Wiem, bo w 2012 Śląsk przestanie istnieć, więc kto będzie na mecze chodził? :pp


Hmm po części się z tobą zgodzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:05, gaax napisał:

O kibiców
bym się nie martwił, biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców miasta jak i całej aglomeracji.


Tak bardzo odbiegając od tematu to Kielce należą chyba do Konurbacji a nie do Aglomeracji. Przecierz nie macie tam wyraźnego lidera (a do Aglomeracji jest to potrzebne, przynajmniej tak podają podręczniki). Jeżeli się myle bardzo proszę o poprawę...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 12:54, gaax napisał:

Bardzo możliwe. Ale my wcale o Kielcach nie rozmawialiśmy, tylko o Wrocławiu :)


O mój Boże, ale gafa. Niewiem skąd ja te Kielce wziąłem. W zaistniałej sytuacji zwracam honor i odwołuje wszystkie moje wcześniejsze słowa...

Jeszcze raz przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować