Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Seks, krew i rock `n` roll, czyli pierwszy zwiastun Lollipop Chainsaw od Sudy 51!

18 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Najnowszy projekt Sudy 51 i studia Grasshopper Manufacture, Lollipop Chainsaw, doczekał się pierwszego zwiastuna. Chyba nie musimy namawiać Was do oglądania seksownej cheerleaderki walczącej z zombiakami, prawda?

Przeczytaj cały tekst "Seks, krew i rock 'n' roll, czyli pierwszy zwiastun Lollipop Chainsaw od Sudy 51!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, bohaterka trafiła do produkcji złego typu.
No i angielski dubbing jest beznadziejny. Mam nadzieję, że będzie możliwość ustawienia oryginalnych głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 20:51, Snake08 napisał:

E, bohaterka trafiła do produkcji złego typu.
No i angielski dubbing jest beznadziejny. Mam nadzieję, że będzie możliwość ustawienia
oryginalnych głosów.


No More Heroes również w japońskiej wersji miało angielskie głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekajcie ;) W coś podobnego jeszcze nie graliśmy. Oby strona techniczna Lollipop Chainswa nie szwankowała. O "fabułę" oraz resztę nie ma się co obawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przegięcie. Tak jak koledzy wcześniej zuważyli: cheerleaderka z piłą motorową w serduszka i "rock ''n'' roll"? Nie.... Wole painta. A ten "rock ''n'' roll" to na poziomie Hanny Montaany czy jak jej tam. Jimi się w grobie przewraca za to co teraz nazywają rockiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi się zdaje, że głos pod blond lalę podkłada Arleen Sorkin [aktorka podkładająca głos Harley Queen w Batman Arkham Asylum jak również w całej serii Batman TAS i filmach pełnometrażowych] ?
Ewentualnie ktoś robi całkiem niezły voice acting pod ten głos właśnie.

A tak do tematu gry - kolejny klon Dead Rising ? Dziękuję postoję, zbyt pokręcona gra jak dla mnie... nie mój styl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 21:57, Pietro87 napisał:

Czy tylko mi się zdaje, że głos pod blond lalę podkłada Arleen Sorkin [aktorka podkładająca
głos Harley Queen w Batman Arkham Asylum jak również w całej serii Batman TAS i filmach
pełnometrażowych] ?
Ewentualnie ktoś robi całkiem niezły voice acting pod ten głos właśnie.

Witaj w klubie, też mam takie wrażenie a nawet jestem tego pewien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2011 o 22:03, marcin-malysza napisał:

Witaj w klubie, też mam takie wrażenie a nawet jestem tego pewien...



Własnie tak mi się rzuciło na uszy w pierwszym momencie.
Nota bene, wygląda to jak lekki plagiat - bo bohaterka z wyglądu tez nieco podobna do Harley bez jej pokręconego makijażu i kostiumu :)

A jeśli tego głosu nie użycza nawet Arleen, to ktokolwiek to jest, robi naprawdę tęgi voice-acting, chylę czoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się tej piosenki na trailerze ^^. Przypomina mi w pewnym stopniu Stubbs the Zombie i bynajmniej nie tylko ze względu na użytą piosnkę :P.
Co jak co takie siekanie piłą przez całą grę może być nudne, trzeba mieć nadzieję, że twórcy stworzyli jakieś inne pokręcone bronie/modyfikacje broni ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 00:07, Arkhaor napisał:

Spodziewałem się tej piosenki na trailerze ^^. Przypomina mi w pewnym stopniu Stubbs
the Zombie i bynajmniej nie tylko ze względu na użytą piosnkę :P.
Co jak co takie siekanie piłą przez całą grę może być nudne, trzeba mieć nadzieję, że
twórcy stworzyli jakieś inne pokręcone bronie/modyfikacje broni ;>.


Z tego co pokazywał trailer to ona też z tej piły strzelała więc o modyfikacje bym się nie martwił xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po oberzeniu trailera, mialem dol szczeki gdzies w okolicy podlogi. I to nie z zachwytu a bardziej ze... zdziwienia i niedowierzania, ze ktos cos tak pokreconego nie dosc, ze stworzyl, to jezcze wydaje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować