Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Magicka dobija do 800 tysięcy sprzedanych sztuk

15 postów w tym temacie

Nie dziwię się jeden z moich najlepszych zakupów na steamie, chociaż na początku liczba bugów i optymalizacja przytłaczała, za to gameplay, humor i wszechobecny chaos w multi jest ekstra. Niech żyje friendly fire:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plewy, bugów obecna Magicka praktycznie nie ma. Czasem zatnie się poziom, sporadycznie, oraz są problemy z odpalaniem gry co-op gdy nie ma stabilnego łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 19:56, Ostrowiak napisał:

Plewy, bugów obecna Magicka praktycznie nie ma. Czasem zatnie się poziom, sporadycznie,
oraz są problemy z odpalaniem gry co-op gdy nie ma stabilnego łącza.

Mi np. gra notorycznie się zawiesza, co wkurza gdy gram z kimś coopa :S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 20:59, Vel_Grozny napisał:

Sam bym chętnie kupił, ale dla jednej gry konta na Steamie zakładał nie będę. GOG mógłby
się zainteresować dystrybucją, to bym brał z marszu :D


Dla jednej? Jakim cudem, zakładając, że grasz na PC, udawało Ci się ominąć gry, do których odpalenia Steam jest niezbędny? Czyżby działanie z premedytacją? :) a z tym GOG-iem to nie tak prosto. w końcu "Old" w nazwie widnieje nie bez kozery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 21:09, pepsi napisał:

a z tym GOG-iem to
nie tak prosto. w końcu "Old" w nazwie widnieje nie bez kozery.


Żadna gra korzystająca ze Steamworks nigdy na GOG nie trafi, nawet jeśli zakwalifikuje się kategorii "old". To nie Securom czy nawet UbiLauncher Ubisoftu, który może usunąć zwykły patch. Steam to permanente zabezpieczenie, którego żadna łatka jeszcze nie usunęła i nigdy nie usunie, dopóki usługa będzie istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzooo fajna gierka, ale wciaz sa bledy, a granie coopa juz we 3 osoby straszy strasznymi lagami. W singlu gra sprawdza sie slabo dkatego odlozylem ja sobie na "za nastepne parenascie paczy". 800 tys. egzemplarzy gdzie juz nie raz byly na nia przeceny i mozna ja bylo nabyc za smieszne pieniazki nie robi na mnie az tak wielkiego wrazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 21:09, pepsi napisał:

Dla jednej? Jakim cudem, zakładając, że grasz na PC, udawało Ci się ominąć gry, do których
odpalenia Steam jest niezbędny? Czyżby działanie z premedytacją? :) a z tym GOG-iem to
nie tak prosto. w końcu "Old" w nazwie widnieje nie bez kozery.

To dopiero druga gra, z której przez Steama zrezygnowałem. Poprzednia to Mirror''s Edge. A co do GOG, to cóż, zarówno od "good", jak i "old" zdarzały się na tej platformie wyjątki. Co do "old" wystarczy wymienić Wieśka 2. :D

Poza tym, jakoś tak z roku na rok coraz mniej gram i nawet nie chce mi się zaktualizować mojego sprzętu, żeby nowsze gry odpalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować