Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WildStar - nowe MMO od NCsoft

37 postów w tym temacie

Też zauważyliście, że ostatnio najładniejsze zwiastuny pochodzą z gier MMO? Takie chyba małe zagrywka mająca na celu zmylenie konsumenta ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamienny koleś fajny, ten scout podobny do tego z Torchlight a pani wiewiórko królik tragedia...
Ogólnie mam wrażenie że już gdzieś widziałem elemnty z trailera. Po róznych MMO.

Zapowiada się fajnie ale jak dla mnie za słodko.. za dużo cukierków. Wole klimat Warhammer Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra mogłaby być czymś w stylu, że gracz jako odkrywca bada różne miejsca możliwe do osiedlenia, oczyszcza je i sprzedaje namiary osadnikowi, oba typy mogą wynajmować np. żołnierzy do obrony, a naukowca do badania jakiś technologi, zwierzaków czy roślin :P mam wrażenie, że coś w tym jest może nie dokładnie to, ale podobne

i nie rozumiem co macie do grafiki, jak dla mnie to to jest ulepszona grafika z WoW'a jeśli to jest cukierkowe to WoW po części też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namnożyło się tych MMO jak patyczaków po deszczu. Szkoda tylko, że każde kolejne to kopia tego co już widzieliśmy, znamy. Wygląda jak każdy tytuł zbliżony graficznie do WoW''a ani nie zachwyca, ani nie wywołuje odruchu wymiotnego.

Od tak kolejny klon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 15:23, bezlerg napisał:

Ciekawe, czy gra będzie F2P, czy abonamencik.


To NCSoft, więc podejrzewam, że raczej abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zgadzam z kolega powyżej, to tak na czyste mmo nie wygląda za bardzo....
Prędzej jakiś co-op własnie, bo co tylko 3 klasy postaci ? Na pełnoprawne mmo to trochę mało zróżnicowany twór by był.

Chyba, że to MMO polegać będzie na jakimś kolonizowaniu lub przeszukiwaniu planet [losowo generowanych ? albo wielkich rozmiarowo sanboxów z dynamicznie zmieniającym się środowiskiem ?] ?

W każdym razie jako fan takiej stylizacji [generalnie lubię wszystko co trąci mniej lub więcej designem a''la FF9, czyli np popierdółki jak Wakfu czy Dragonica to moje klimaty] będę śledził losy tej gierki.

Trailer - świetny, jeden z lepszych w branży, ktoś miał pomysł [bah obejrzał bym z tego nawet pełnoprawną animację z fajną zabawną fabułą]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 14:02, Mejste napisał:

Też zauważyliście, że ostatnio najładniejsze zwiastuny pochodzą z gier MMO? Takie chyba
małe zagrywka mająca na celu zmylenie konsumenta ;>


Ostatnio ? Jak tu porównywać cinematics do rozszerzeń WoW-a z czymkolwiek nie MMO ? Nawet Starcraft trailer był słabszy IMO. No i jakie zmylenie. To nie jest walka o 100 tysięcy graczy jak w przypadku SP ale o miliony. I to płacące co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować