Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Diablo 3 wreszcie zawita na konsole?

75 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2011 o 10:35, Ring5 napisał:

Poza tym pragnę zauważyć, że - jak powiedział Fang - nie rozmawiamy tu o jakości portów,
tylko o samym fakcie ich istnienia. Diablo 1 było na PSX, jest to fakt, którego podważyć
się nie da, a zatem tytuł tego newsa, jak i jego treść, wprowadzają w błąd. A to, że
port ów, podobnie jak i wiele innych, okazał się wypadkiem przy pracy, to już zupełnie
inna kwestia.


a kto twierdzi że ich nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 10:37, Fang napisał:

> Czy gra jest PCtowa czy konsolowa świadczy to zmyślą o jakiej platformie była projektowana
> a nie to najaką była portowana.

Czyli seria Battlefield też jest pecetowa, co tam że niektóre części w ogóle nie wyszły
na tą platformę...


Ale mój post odnosił się do pojedynczych gier a nie serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 10:37, ZubenPL napisał:

a kto twierdzi że ich nie było


Odwracasz kota ogonem. Wszystko sprowadza się do Twojej wypowiedzi z początku tej strony:
Więc nie mów mi o konsolowości diabla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 10:52, Ring5 napisał:

> a kto twierdzi że ich nie było

Odwracasz kota ogonem. Wszystko sprowadza się do Twojej wypowiedzi z początku
tej strony:
Więc nie mów mi o konsolowości diabla .



Czy gra jest PCtowa czy konsolowa świadczy to zmyślą o jakiej platformie była projektowana.

Wszystkie moje wypowiedzi miały na celu udowodnienie że diablo 1 było projektowane tylko z myślą o PC dlatego nie jest grą konsolową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 10:40, ZubenPL napisał:

Ale mój post odnosił się do pojedynczych gier a nie serii.

Nie wiedziałem że Diablo jest pojedynczą grą kurcze myślałem że było ich więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 10:58, ZubenPL napisał:

Czy gra jest PCtowa czy konsolowa świadczy to zmyślą o jakiej platformie była projektowana.


Widzę, że ta dyskusja nie ma sensu. Powtarzasz wypowiedź, na którą już udzieliłem odpowiedzi. Odpowiedzi, którą kompletnie olałeś, czepiając się detali, zamiast sedna sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 10:59, Fang napisał:

> Ale mój post odnosił się do pojedynczych gier a nie serii.
Nie wiedziałem że Diablo jest pojedynczą grą kurcze myślałem że było ich więcej...


Mówiąc diablo miałem namyśli tylko Diablo1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 11:01, Ring5 napisał:

> Czy gra jest PCtowa czy konsolowa świadczy to zmyślą o jakiej platformie była projektowana.


Widzę, że ta dyskusja nie ma sensu. Powtarzasz wypowiedź, na którą już udzieliłem odpowiedzi.
Odpowiedzi, którą kompletnie olałeś, czepiając się detali, zamiast sedna sprawy.


Widzę że ty w ogóle nie rozumiesz lub nie chcesz rozumieć co ja piszę więc jak powiedziałeś ta dyskusja nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 10:22, ZubenPL napisał:

Czy gra jest PCtowa czy konsolowa świadczy to zmyślą o jakiej platformie była projektowana
a nie to najaką była portowana.


Wielka kupa. Powiedz mi czy Wiedzmin 2 jest PCtowy, czy konsolowy :)
Przykładowo ME2 jest konsolowy, ale nie widze żadnego problemu, aby mialbyć także PCtowy.
W końcu nie ma praktycznie żadnych problemów z portem. Takie myślenie jest o kant zadu obić.
Co za różnica czy port, czy nie. Skoro wazne jest to, jak jest zrobiony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W głowach się wam przewraca. Gra powstaje na PC i później powstanie port z tego urządzenia na konsole. Nic wam o drodzy PCtowcy nie umknie. A i prawa natury dot. tworzenia nowej gry od zera zostaną zachowane.

Ja tam czekam na wersję PS3, komputer służy mi wyłącznie do pracy, przeglądania i innych biurowych czynności. Mam to szczęście, że jestem zdrowy na umyśle i ciele co przekłada się na sprawną, manualną obsługę pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 19:04, Puszek01 napisał:

totalny idiotyzm. To znaczy że PC będzie wykostrowana do reszty tylko po to aby przeciętne
dziecko z konsolą mogło zagrać w ten tytuł.
Co to oznacza
- brak punktów umiejętności
- brak umięjętności w który trzeba wskazać miejsce bądź wroga kursorem
- małe wąskie mapy
- cukierkowa grafika

Jeżeli blizz to zrobi to ich pozycja na rynku pc spadnie do 0


Cóż to za stek bzdur... Człowiego RPG powstało na konsolach, a Ty tutaj z takimi głupotami. Gra może być dokładnie taka sama, inny jedynie system sterowania. Cukierkowa grafika? Grałeś w Gears of War? Małe wąskie mapy to też fajny żart... Zajeżdża od Ciebie kompletną ignorancją i brakiem jakiegokolwiek pojęcia o czym piszesz. Blizzowi nie grozi spadek pozycji na rynku do 0, a wręcz odwrotnie. Pozatym ten rynek niewiele znaczy w porównaniu z zyskami jakie można otrzymać wydając grę na X360, PS3 i Wii U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 10:46, scyzor napisał:

...Blizzowi nie grozi spadek
pozycji na rynku do 0, a wręcz odwrotnie. Pozatym ten rynek niewiele znaczy w porównaniu
z zyskami jakie można otrzymać wydając grę na X360, PS3 i Wii U.


O RLY? Ludzie z Crytek''a też tak myśleli... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2011 o 10:46, scyzor napisał:

Cóż to za stek bzdur... Człowiego RPG powstało na konsolach, a Ty tutaj z takimi głupotami.


1) Co to jest "człowiego"?
2) Jeśli dobrze rozumiem Twoją wypowiedź, twierdzisz, że RPG powstało na konsolach. Niestety, nie. RPG, a raczej cRPG powstało na komputerach osobistych. W czasach, gdy konsole sprowadzały się do Ponga, gracze komputerowi zagrywali się już np. w Ultimę. I, uprzedzając ewentualne komentarze, nie mówię tego w charakterze krytyki konsol. Stwierdzam po prostu fakt. Tak samo, jak faktem jest to, iż od tego czasu na konsolach powstało wiele fascynujących RPGów (na przykład cykl Final Fantasy na "większe" konsole czy Golden Sun na GBA).
3) Jeśli źle zrozumiałem Twoją wypowiedź i nie o to Ci chodziło - zignoruj powyższą wypowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować