Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Diablo 3 wreszcie zawita na konsole?

75 postów w tym temacie

Oby oby, dla świętego spokoju i żeby można było wybrać na czym pograć :-D Żeby tylko jest wszystko było cross platformowe, aby można było grać ze znajomymi mającymi gierkę na PieCu i będzie miodzio. Ciekawe jak rozwiążą kwestię całego Battleneta na konsolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

totalny idiotyzm. To znaczy że PC będzie wykostrowana do reszty tylko po to aby przeciętne dziecko z konsolą mogło zagrać w ten tytuł.
Co to oznacza
- brak punktów umiejętności
- brak umięjętności w który trzeba wskazać miejsce bądź wroga kursorem
- małe wąskie mapy
- cukierkowa grafika

Jeżeli blizz to zrobi to ich pozycja na rynku pc spadnie do 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ma powstać wersja PC, a dopiero później wersja konsolowa. Spokojnie, nie ma co rejdżować.

Poza tym, gratuluję wąskiej wyobraźni w kwestii gier konsolowych. Jestem na targach gamescom, więc mam rację, dlatego nawet nie próbuj się kłócić - wersja PC''towa w żaden sposób nie ucierpi na ewentualnym porcie na konsole.

Rozejść się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to się nie boję, że Diablo III będzie jakoś uproszczone, bo jest multiplatformowe... nawet pewnie będzie tak, że wersja PC i konsolowa będzie dobrze wyważona... tak jak dwójka i pewnie nawet grając na konsoli trzeba będzie trochę się pobawić.

No i to o czym wspomiałeś ww3pl... każdy będzie grał na tym, co lubi. No chyba że będą niepocieszeni właściciele handheldów i innych iPadów... ;)

P.S: jak zwykle fajna grafika na początek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy brak punktów umiejętności czy wąskie mapy są spowodowane przez konsole? Poza tym to wszyscy zdrowi?

Poza tym - Diablo na konsole już było, więc to nic nowego. Tylk owtedy nie było trybu sieciowego, teraz implementacja takowego jest banalnie prosta. I tu dochodzimy do kwestii platformy - podejrzewam, że będzie to raczej tylko PS3, bo MS nie zgodzi się na BNet na X-pudle, a Blizz strasznie się upiera przy swoim systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 19:07, ww3pl napisał:

Najpierw ma powstać wersja PC, a dopiero później wersja konsolowa. Spokojnie, nie ma
co rejdżować.

Poza tym, gratuluję wąskiej wyobraźni w kwestii gier konsolowych. Jestem na targach gamescom,
więc mam rację, dlatego nawet nie próbuj się kłócić - wersja PC''towa w żaden sposób
nie ucierpi na ewentualnym porcie na konsole.

Rozejść się.

o czym ty piszesz, nikt w tej branzy nie bedzie projektowal od nowa gry, wszyscy jak juz maja w planach gre na kilka roznych platform to minimum jedna z nich cierpi przez sprowadzenie wielu elementow do najslabszego ogniwa

pewnie na najwyzszym poziomie trudnosc,i ktory co dopiero oglosili trzeba bedzie grac padem, to dopiero by byla masakra dla pctowcow :)

ps: ciekawe czy wersja konsolowa tez bedzie musiala byc ciagle podlaczona do internetu lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 19:34, Krzych_Ayanami napisał:

Mam jedno pytanie. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego właściwie gracze konsolowi
mieliby czekać na D3? Co producent tej gry dla nich zrobił?



A to producent musi coś dodatkowo robić co by gracze czekali na jakakolwiek grę ?
Nie przypominam sobie, żeby jakoś specjalnie Rockstar czy inne studia cokolwiek oprócz zwykłej kampanii marketingowej swoich produktów "dla graczy robiły" ?

Może maja do ciebie zapukać i poprosić szanownego pana o oczekiwanie na ich tytuł ?

Nie rozumiem pokrętnego toku rozumowania niektórych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 19:34, Krzych_Ayanami napisał:

Mam jedno pytanie. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego właściwie gracze konsolowi
mieliby czekać na D3? Co producent tej gry dla nich zrobił?

Jak na razie zawracanie gitary.


no diablo 1 na na ps1 ktore sie nie sprzedało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dowiedzieliśmy się tyle co nic (znaczy absolutnie nic nowego, "silny zespół który ma sprawdzić możliwość konwersji" zbierają już od kilku miesięcy). Ale za to kolejny flejmogenny news jest, licznik odwiedzin wzrośnie, job well done.

A ja się tylko zastanawiam, czy ww3pl podobnie martwi się o brak możliwości grania na platformie, na której ktoś czuje się najlepiej i nie posiadania wyboru kiedy jakaś gra ma ominąć pecety. Naprawdę ten patos można było sobie darować.

Po za tym większa część chce zagrać w Diablo 3 na konsolach? W Polsce? To dopiero dobry dowcip :P

Wyjdzie na konsolach - niech wychodzi. Nie wyjdzie - don't care. Wersja PC będzie i jest priorytetem, to najważniejsze. Potem mogą nawet na gameboya wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 19:51, Bambusek napisał:

Ale za to kolejny
flejmogenny news jest, licznik odwiedzin wzrośnie, job well done.


Matko przenajświętsza! :O Bambusek narzeka na flejmotwórczy news...musze sprawdzić, czy mi ogórki z lodówce nie rosną, bo normalnie sen chyba siakiś.

A co do tematu - Diablo III na konsolach nie jest IMO potrzebne. Gry Blizza mają niewielkie wymagania, zagrac może w nie w zasadzie każdy, a każdy posiadający konsolę, ma tez i peceta. Nie widzę więc sensu. Zresztą...bardziej czekam na Torchlight II :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak ta gra wyjdzie na konsolach, to raczej bez większego rozgłosu. Po prostu na konsolach się nie gra w takie gry. XBOXowcy mają swoje Gears of War, PS3kowcy mają MGS, Uncharted, GT, żadnemu z nich nie potrzebne Diablo 3, zbyt skomplikowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 20:06, n33trox napisał:

żadnemu z nich nie potrzebne Diablo 3, zbyt skomplikowane :P

Ciekaw jestem, co jest takiego skomplikowanego w Diablo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować