Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Battlefield 3 - wrażenia z trybu Podboju na PC

81 postów w tym temacie

Bardzo mnie cieszy poruszonym tematem "hit-boksów" jest nadzieja że DICE popracowało na tym bo wymagania jakie musi spełnić serwer pod BF3 też są spore ba chyba żadna gra nie zarzyna serwera jak BF3.

Moździerz łomatko :O to już wiem co będę robić przez 80% gry ;D czasy ET powrócą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takich momentach żałuję, że nie mam dobrego PC''ta. Tylko pozazdrościć posiadaczom komputerów osobistych ich wersji gry. Wszystko to zapowiada się niezwykle zachęcająco. Mnie właściwie zachęcać już nie trzeba, bo czuję w kościach prawdziwy hit. Liczę jednak, że przy konsolowej wersji będę bawił się bardzo dobrze jak to było w przypadku BC2. Byle do premiery, ta na szczęście już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie już o tym pisać, bo doczekać się przez to nie mogę. ;) W październiku kupuję nowego kompa głównie pod BF3. Monitor FullHD na IPS-ie (ale bardzo szybki) już przede mną stoi. Będziemy siekać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie super zabawa, ja i tak sie dobrze bawie w MoH-u w MP bardzo mi sie podoba a Cod to dla mnie głupotawe zabawy, BF3 bedzie dopracowanym MoH-em bo to gra tak bardziej realniejsza a nie Cod i buty na gumach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda świetnie i jeśli będzie tak zoptymalizowana jak alpha to wcale nie będziecie musieli kupować nowych blaszaków... W ogóle czemu połowa komentarzy dotyczy tego, że chcecie kupować nowego Pieca... Dla jednej gry?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu zaczyna się chwalenie grafiki. Śmieszne się już to robi. Dla mnie będzie dobrze jak gra będzie posiadała podobną lub ulepszoną mechanikę gry jak w BF2. Uważam że takie komentarze typu: Wygladą obłędnie, świetnie itp. nie mają sensu bo grafika nie jest główną siłą BF-a tylko sposób rozgrywki, ale widzę że tylko ja mam takie zdanie. Pozostała część ludzi woli podniecać się grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie ta grafika mnie przeraża, trochę za wcześnie dali tego frostbite 2, mogliby śmiało z nim poczekać i pomęczyć 1 :) kompa nie musiałbym zmieniać :). nie wiem jak będzie się to przekładało w stosunku do BC2. Myślicie, że jeżeli BC2 chodziło mi średnio na 70-80fps 1920x1080 AAx4 AFx16 wszystko na max poza synchronizacją to BF3 też da radę w tej rozdziałce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 14:27, SpawNiaK napisał:

Będzie super zabawa, ja i tak sie dobrze bawie w MoH-u w MP bardzo mi sie podoba a Cod
to dla mnie głupotawe zabawy, BF3 bedzie dopracowanym MoH-em bo to gra tak bardziej realniejsza
a nie Cod i buty na gumach :P


Tu nie poskaczesz, jak króliczek, zapewniam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, przed rejestracją na gram.pl powinien być test z języka polskiego. Ewentualnie z ulgami dla urodzonych, lub długo mieszkających za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hell yeah takiej relacji oczekiwałem. Mam nadzieję, że sama wymiana grafy wystarczy żeby gra poszła mi na maks. detalach. O resztę się nie martwię bo BF od zawsze był kozacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie zasmerało to zdanie, że BF3 bliżej do BF2 niż BC2... O to chodzi. Szukują się kolejne lata grania i znów bedzie można natrzaskać ponad 400h w multi? Oby :)

No i cieszą mnie te małe roszady, jeśli chodzi o klasy, ale i tak wolałbym rozbicie ich na np. 6, czy nawet 7...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 14:32, The_White napisał:

Gra wygląda świetnie i jeśli będzie tak zoptymalizowana jak alpha to wcale nie będziecie
musieli kupować nowych blaszaków... W ogóle czemu połowa komentarzy dotyczy tego, że
chcecie kupować nowego Pieca... Dla jednej gry?!


Ma nadzieje że będzie bardzo dobrze zoptymalizowana ( powinna bo jest robiona włącznie pod PC ) ponieważ nie posiadam dobrego sprzętu a spełniam minimalne wymagania gry. :D
A nie mam zamiaru kupować nowego sprzętu dlatego że wychodzi Bf3 :D.
A i tak jeszcze mam części na gwarancji :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na moim piecyku po wymianie karty powinno dalej ciśnąć na high skoro BC2 leciało bezproblemowo....a miesiąc później na przemian pykanie BF3 i AC:R tylko na te dwa tytuły czekam z niecierpliwością xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować