Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Team Deathmatch w Battlefield 3 maks. dla 24 graczy. Na WSZYSTKICH platformach

22 postów w tym temacie

To jaki tryb będzie miał 64 graczy i pojazdy ? A jak z innymi trybami... nie rozumiem, znów czuje, że nie wszystko było powiedziane i teraz DICE stopniowo dawkuje złe wiadomości... Origine, 1 konto na gracza, 24 z 64 graczy w niektorych trybach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 10:45, Bulkers86 napisał:

To jaki tryb będzie miał 64 graczy i pojazdy ?

Conquest oczywiście, czy jak on się tam nazywa - podstawowy tryb, na jakim od zawsze opierają się Battlefieldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko w Rush było 64 graczy, tam to ma prawo się sprawdzić. Co do TDM z 24 graczy i bez pojazdów - widać, że ten tryb będzie wyglądał po prostu jak Call of Duty z możliwością niszczenia terenu, nie widze w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mi się to akurat niezbyt podoba. Ale w sumie TD jest raczej najmniej popularny w BF, króluje Conquest i Rush w gorączce... a tam graczy będzie odpowiednio więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 10:59, Darkstar181 napisał:

Ech, mi się to akurat niezbyt podoba. Ale w sumie TD jest raczej najmniej popularny w
BF, króluje Conquest i Rush w gorączce... a tam graczy będzie odpowiednio więcej :)

Przede wszystkim znalezienie 32 graczy do w miarę regularnego grania w TDM (nie oszukujmy się bez zgranej ekipy ten tryb nie ma sensu) mogłoby być dużym problemem (chyba, że mówimy o klanach). Jeżeli reszta trybów będzie miała obiecanych 64 graczy to dla mnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDM: 4 vs 4 vs 4 vs 4 vs 4 vs 4 albo 6 vs 6 vs 6 vs 6
RUSH: 16 vs 16
CONQUEST: 32 vs 32

Powodów jest kilka. Rush jest na wąskich mapach więc przy 64 graczach to by była rzeźnia jak mówi DICE. Masz dość wąskie gardło gdzie napiera Ci 32 graczy - lekka przesada. Zwłaszcza że atakują tylko 2 punkty. A nie raz skupiają się na jednym.

TDM bez pojazdów to dobre rozwiązanie. Na WSZYSTKICH serwerach używanie pojazdu było zakazane albo go nie było na mapie. Jaka to zabawa kiedy gracze wsiadają w czołg na małej mapie i piorą do wszystkiego na około ? Trzeba zmieniać klasę na anty-tanka, rozwalić ich, nie dać się zabić i czekać aż pojazd się pojawi ponownie. Kiepsko.

Conquest to PRZEOGROMNE mapy. Kilka punktów które trzeba bronić. Ogólnie wesoło. 64 graczy w sam raz. Dodam że DICE testowało juz grę z większą ilością i okazało się że ich gra uciągnie 256 graczy na mapie. Twierdzili jednak że już przy 128 panował zbyt duży chaos a 256 to była istna rzeźnia.
Nie mówiąc o tym że trzeba mieć niezły sprzęt żeby radził sobie z rozwałką powodowaną przez 256 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche to uproszczone, w BF2 były mapy skalowane i można było grać na 16, 32, 64 była opcja no vehicles więc wg mnie idą na łatwizne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 10:45, Bulkers86 napisał:

24 z 64 graczy w niektorych trybach...


Przecież oni od razu mówili, że tylko w Conquescie będzie 64 graczy.

ray757

Rush i 64 graczy ?! Już przy 24 jest niezła rzeź, więc to by było bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak wolę grać z mniejszymi drużynami ale za to ze znajomymi. 64 osób które się nie znają i robią co chcą to istny chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta informacja nie rusza. Chcą też zaoferować coś dla fanów Call of Duty więc proszę bardzo. 24 osoby, małe mapy i możliwość zrównania wszystkiego z ziemią. Czego chcieć więcej?
64 graczy na jednej mapie? Mamy Conquest gdzie mamy już środki transportu. Wciąż zabawa będzie przednia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 12:33, Michu94x napisał:

Rush i 64 graczy ?! Już przy 24 jest niezła rzeź, więc to by było bez sensu.


Dlaczego? W BC2 przy 32 graczach na Rush grało mi się świetnie, myślałem, że tutaj dadza po prostu większe mapy i 64 graczy to nie będzie problem. Szkoda troche, że 64 będzie tylko w conquest który niebardzo mi podszedł w BC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 12:59, ray757 napisał:

Szkoda troche, że 64 będzie
tylko w conquest który niebardzo mi podszedł w BC2

Bo CQ w BC2 ssał i to mocno :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 13:04, gogiell napisał:

Bo CQ w BC2 ssał i to mocno :>.


No to już nie mi oceniać, bo wstyd się przyznać ale grałem tylko w BC2, poprzednie Battlefieldy mnie ominęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa że nie będzie wogle pojazdów w w TDM.Własnie rozwiązanie z BC2 mi się podobało.Po jednym czołgu na każdej mapce i było git.A operacja metro to chyba własnie był TDM i był jakiś pojazd.Pożyjemy,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2011 o 12:59, ray757 napisał:

Dlaczego? W BC2 przy 32 graczach na Rush grało mi się świetnie, myślałem, że tutaj dadza
po prostu większe mapy i 64 graczy to nie będzie problem. Szkoda troche, że 64 będzie
tylko w conquest który niebardzo mi podszedł w BC2.


No nie wyobrażam sobie 32 ludzi broniących ładunków albo ich atakujących. Już z 12 graczami na niektórych mapach była niezła sieczka. Także mógłby być niezły chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować