Zaloguj się, aby obserwować  
Gacek07

Silent Hill 2 - Reedycja

78 postów w tym temacie

Witam!
Mam pytanie do pracowników CDP. Czy istnieje szansa na zwnowienie tej rewelacyjnej gry? Survival horror to rzadkość na PC, mowa oczywiście o porządnych przedstawicielach tego zacnego gatunku. Nakład SH 2 jużdawno wyczerpany,a i na allegro.pl bywa coraz rzadziej. Osiąga przy tym cene powyżej 50-60 zł. Myślę,że wydanie reedycji tej kultowej gry byłoby strzałem w dziesiatkę. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się podpisuje pod tym co napisał Gacek. Marzy mi się Silent Hill w reedycji np. w extra klasyce, po polsku. Co prawda nie grałem w jeszcze w te grę ale od dawna chciałem ja sobie sprawic, a niestety jest o nia chyba dzisiaj bardzo trudno; takze z wielka nadzieją czekam na reedycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!!! Również się podpisuję. SH2 w jakiejś tańszej serii (Xtra Gra, NXK) to świetny pomysł.

P.S.
Jak CDP wydawało SH3 to ta część też mogłaby być zreedytowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem absolutnie za!
Wstyd się przyznać,żadnej gry z tej serii na oczy nie widziałem :(
Slyszałem,że dwójka jest najlepsza z całej serii,dlatego jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem spragniony grozy płynącej z Silent Hill - w szczególności z części czwartej ponieważ w nią jeszcze nie grałem, a już jej nigdzie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również popieram ten świetny pomysł, bo od dawna szukam tejże gry do kupienia(a to praktycznie graniczy z cudem), bo do allegro nie mam zaufania. Czekam na wypowiedź kogoś z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Dawno nie grałem w żadnego dobrego survival horrora, a seria Silent Hill jest jedną z najlepszych jeśli nie najlepszych gier z tego gatunku ;). Do XKX może i nie trafi, ale fajnie by było jakby trafiła chociaż do Fajnej Ceny :). Oczywiście jeśli zostanie wznowione jej wydawnictwo :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 13:59, mikim napisał:

Popieram. Dawno nie grałem w żadnego dobrego survival horrora, a seria Silent Hill jest jedną
z najlepszych jeśli nie najlepszą grą z tego gatunku na PC ;). Do XKX może i nie trafi, ale fajnie
by było jakby trafiła chociaż do Fajnej Ceny :). Oczywiście jeśli zostanie wznowione jej wydawnictwo
:P.


Poprawione ;). Sorki za błęy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności przydałaby się konwersja kompilacji trzech ostatnich tytułów SH na kompa z PS2 pod tytłułem SH: Collection. Można byłoby to sprzedawać w cenie edycji kolekcjonerskiej więkoszości gier z CDP, czyli 159 zł z groszami. Chociaż wolałbym osobiście SH 2 i SH 3 w Fajnej Cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK TAK i jeszcze raz TAK !!! Silent Hill to najlepszy horror w jakiego grałem. Było by super gdyby była w sklepie gram.pl !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować