Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 na konsolach prawie w HD

93 postów w tym temacie

Lol, co za partacze...

Ale przynajmniej nie mam już jakiegokolwiek powodu, żeby czekać na jakąkolwiek wersje tejże gry. Na PC odpada ze względu na to, że nie mam ochoty być szpiegowanym przez EA, na konsole ze względu na totalne "przycięcie" tego i owego. Szkoda, bo naprawdę początkowo byłem strasznie napalony na ten tytuł i dałbym zarobić krawaciarzom z EA . No, ale nie ma się co smucić - jesień to wysyp hitów, do tego nadrabiam zaległości z roku ubiegłego :) Ach, jak EA dba o mój portfel ;-)

ps. Czy w tej pożałowania godnej firmie nie wiedzą co to jest upscaling ? Jeśli jakiś facet wygaduje, że to jest dla dobra graczy, to nie tylko jest idiotą - on jest bezczelnym i kłamliwym idiotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, festiwalu ujawniania kolejnych niezbyt fajnych rzeczy w BF3 ciąg dalszy... O ile do tej pory patrzyłem raczej z uśmieszkiem na tych, którzy tak gloryfikowali konsole i mówili, co to one nie mogą, tak powoli zaczynam konsolowcom, chcącym grać w BF3 autentycznie współczuć (i to nie z ironią, ale zupełnie serio).

Swoją drogą, czekam teraz, kiedy zaczną lamentować ci, którzy przy podobnym problemie w Wiedźminie 2 bronili CDPR i mówili, że czarne paski to żaden problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutna prawda jest taka, że obecne na rynku konsole są zwyczajnie za słabe, żeby poradzić sobie z BF3 w wyższej rozdzielczości. Można oczywiście narzekać w związku z tym na programistów, mówić, że można było lepiej... tylko że, może nie można było? X360 i PS3 mają już ładne parę lat a BF3 to naprawdę intensywny graficznie tytuł. Po prostu - z g**** bicza nie ukręcisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak ją kupię :)

Jakieś głupie 16 pikseli ma mi popsuć zabawę? Wolę mieć takie ograniczenie, niż płacić Acti/Blizz za każdą mapę 15$ i jeszcze dziękować im w pieśniach i wierszach, że policzyli tylko tyle a nie powiedzmy ... 50$

A nie! Jednak policzą mnie tyle za mappaki do MW3


To ja postoję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 12:26, kodi24 napisał:

Jakie czarne paski, obraz jest skalowany do pełnego ekranu ;)

Nie będzie skalowany, będą czarne pasy po 8px na górze i dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za szajs, nie widziałem jeszcze takiej gry, w której mimo niższej niż 720p rozdzielczości miałem jakieś paski na ekranie (czy to Crysis czy CoD);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie dają rady przepisać dobrze gry na konsole to czemu gracze konsolowi (85% rynku) mają dać radę i kupić ich grę?

Wypnijmy się na nich i jak zaliczą porażkę, to następna ich gra będzie taka jak być powinna.

Skoro PC to jedynie 15% rynku to czemu na nim się skupiają? Uważam że kto leje na większość ten od większości powinien zebrać baty.
Ja bojkotuję tę grę. Mam płacić 2x więcej niż za edycję PC i dostać mniej? Niech się chędożą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 12:43, thiefi napisał:

Skoro PC to jedynie 15% rynku to czemu na nim się skupiają?


Zaryzykuję stwierdzenie, że PC ma tak mały procent rynku właśnie dlatego, że w większości sytuacji jest odwrotnie: PC-towcy dostają nędzne porty, z dupiatymi DRM. Ciekaw jestem, jak by było, gdyby sytuacja wyglądała odwrotnie i to PC-towe wersje byłyby tymi podstawowymi, najlepiej dopracowanymi.

Bo warto pamiętać, że nie tylko upodobania klientów mają wpływ na kształt rynku, ale i odwrotnie - kształt rynku ma wpływ na upodobania klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 12:43, thiefi napisał:

Skoro nie dają rady przepisać dobrze gry na konsole to czemu gracze konsolowi (85% rynku)
mają dać radę i kupić ich grę?

Wypnijmy się na nich i jak zaliczą porażkę, to następna ich gra będzie taka jak być powinna.

Skoro PC to jedynie 15% rynku to czemu na nim się skupiają? Uważam że kto leje na większość
ten od większości powinien zebrać baty.
Ja bojkotuję tę grę. Mam płacić 2x więcej niż za edycję PC i dostać mniej? Niech się
chędożą!


A skąd masz takie dane, że PC to tylko 15% rynku? lol xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować