Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pojedynek Roku rozpocznie się na gram.pl już za niecałe dwa dni!

63 postów w tym temacie

gram.pl

Jak chyba domyśla się każdy z Was, w szranki staną dwie strzelanki z rozbudowanym trybem sieciowym, czyli Battlefield 3 i Call of Duty: Modern Warfare 3. Na ubitej ziemi, uczciwy pojedynek na zamówienia przedpremierowe.

Przeczytaj cały tekst "Pojedynek Roku rozpocznie się na gram.pl już za niecałe dwa dni!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe. Czegoś takiego jeszcze nie było. BF wygra spokojnie, bo w Polsce rządzi PC. Ciekawi mnie tylko przewaga BFa - mam nadzieję, że spora bo miło będzie z Polakami pograć na nowym Karkand :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 16:32, EjPii napisał:

Bardzo ciekawe. Czegoś takiego jeszcze nie było. BF wygra spokojnie, bo w Polsce rządzi
PC.


A MW3 na PC nie wychodzi? Sam pomysł przypomina mi te bitwy, gdzie Jennifer rywalizuje z Angeliną. I która więcej klików zgarnie. Tylko że tutaj cena głosu jest "nieco" wyższa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to oczywiście będę kibicował BF3 :)
Brawo dla EA - w końcu pokazaliście, że nie będziecie się patrzeć wciąż łapczywie na kasę, tylko
stworzycie silnik nowoczesny, taki, który będzie działał na nowszych systemach i nie będziecie
tworzyli gorszego silnika, by w grę mogli pomykać użytkownicy xp. Na rzecz gry zrezygnowaliście
z obsługi najpopularniejszego systemu (na początku roku xp jeszcze był najpopularniejszy). Mam nadzieję, że się wam to opłaci.
Niestety sam gry nie kupię, bo na razie jeszcze wciąż posiadam XP, a na 7 szkoda kasy skoro za rok wychodzi win8,
ponadto mam sporo nieskończonych gier, więc na razie zadowolę się klasykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 16:29, Janek_Izdebski napisał:

Ciekawy eksperyment. Ale czy nie łamie on porozumień o tajemnicy handlowej podpisanych
przez Action S.A.? Z góry dziękuję za odpowiedź.


Myślę, że kiedy pokażemy ten pojedynek - proszę o chwilę cierpliwości - wszystko będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wygra Battlefield 3 (w Polsce), a i tak nie pobije MW3 w ogólnej sprzedaży na świecie, zresztą co ich obchodzi sprzedaż w takich krajach jak Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że MW3 ma znacznie mniejsze wymagania, to teoretycznie powinno się w większych ilościach sprzedawać, natomiast praktycznie to na top10 w sklepie gram.pl (ogólne, PC, PS3, Xbox360) MW3 nie zajęło żadnego miejsca o.O.( chyba, że jestem ślepy, bądź nie chciałem zobaczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 16:48, wiktorcegla napisał:

Myślę, że kiedy pokażemy ten pojedynek - proszę o chwilę cierpliwości - wszystko będzie jasne.


Jakiś niecały rok temu miałem okazję spotkać osobiście właściciela jednego z bardziej znanych sklepów (real + internetowo) sprzedających gry komputerowe w Polsce (notabene jeden z ważniejszych konkurentów Gram.pl). Był to okres premier Black Ops i WoW: Cataclysm. Rozmawialiśmy ogólnie o branży e-commerce, sprzedaży itd. Nawet nieoficjalnie nie mógł On powiedzieć nic o wynikach sprzedaży wspomnianych wyżej gier oraz innych tytułów, nawet o przybliżonych danych procentowych. Uzasadniał to porozumieniami o tajemnicy handlowej i to jest dla mnie zrozumiałe. Dlatego tak zaskakujące jest posunięcie Gram.pl i stąd moje pytanie, czy nie narusza wyżej wymienionych porozumień i umów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż może dla prasy i części ludzi jest to pojedynek, dlamnie osobiście wygranym jeszcze na wiele miesięcy przed premierą zwycięzcą był Battlefieldd 3 z tego prostego powodu że CoD od MW2 dlamnie przestał istnieć nawet w kategorii "największy szajs wszechczasów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 16:48, wiktorcegla napisał:

Myślę, że kiedy pokażemy ten pojedynek - proszę o chwilę cierpliwości - wszystko będzie
jasne.


Nie to, bym się czepiał, czy coś, ale... gdzie w takim razie jest kruczek? Bp takie niejasne "wyznanie" rodzi nieco obaw, czy rzeczywiście będzie to coś sensownego. Z góry dzięki za wyjasnienie :)

A co do samego pojedynku - czy zrobicie podział na poszczególne platformy? Chodzi mi o to, czy np będzie też rozdział, jaka przewaga należy do którego "gracza" na danej platformie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 16:36, Maciek_Adamski napisał:

Brawo dla EA - w końcu pokazaliście, że nie będziecie się patrzeć wciąż łapczywie na
kasę,


I jednocześnie tworzą grę na konsolę i zapowiadają 3x więcej DLC. Rzeczywiście, to nie skok na kasę -.-
Poza tym - co mnie (i wydawców) obchodzi sprzedaż w Polsce, skoro liczy się sprzedaż światowa (ew. na kontynencie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować