• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

jak czytam jakie macie
problemy to az mi sie lza w oku
kreci :)
poprostu ang wersja spolszczenie
i zadnych problemow
mozna sie rozkosziwac gra
pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak każdy sie boli na ds2 to ja tez powiem moją bolączke, lecz tak to nienarzekam wcale:

Mam taki problem, bardziej to problem zglaszany do CDP:

Odpalam gierke,
gram gram,
po godzinie grania przenoszę sie go Eirulanu poprzez teleport,
gra mi w tym momencie albo się zawiesza [zaciety obraz, zaciety dzwiek] lub tez resetuje sie komp.


Czy to jeden z podstawowych bugow tej gry ???
mam Ds2 eng + spolszczenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.10.2005 o 13:38, Burex napisał:

jeszcze jedno czy ktos
mi moze powiedziec jak
sie sprawdz ten FPS


Musisz włączyć tą możliwość w opcjach gry, wtedy FPS będzie wyświetlać w lewym górnym rogu cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ponieważ nikt CDP chyba się nie przejmuje naszymi problemami, to moze ktoś z was wie w jaki sposób można zwrócicć do redakcji CDP DS2 i odzyskać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema. Ja również mam błędy takie jak:
- gra sie tnie
- nie widze filmów
oraz większość powtarzających się w tym temacie problemów.
Jednak mam jeszcze jeden problem i u innych zazwyczaj go nie ma ale, że jestem pechowcem to mam ;)
A dokładnie polega on na tym, że gdy włączam gre oczywiście pojawia się wstawka microsoftu i w tym momencie mam stuk w głośniku i dźwięk mi WOGÓLE nie działa nawet jak wyłącze gre to nadal go nie mam, musze resetować kompa. Nie mam pojęcia dlaczego tak u mnie jest. Mam karte dźwiękową zintegrowana z płytą główną (Asus P5P800) a sterowniki najnowsze jakie można sćiągnać ze strony Asusa. Wczoraj byłem u kuzyna , który ma też karte zintegrowaną z płytą główną (Asus P4C800) i u niego dźwięk ślicznie działa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy oprócz tych 2 filmików ( z tym dziadkiem) podczas przechodzenia gry jeszcze jakieś się nie wyświetlą ? Bo jak tak to ja poczekam na patcha żeby ich nie ominąć. I jeszcze jedno, jak włączam gre to jest czarny ekran i nadole są białe kropeczki i musze chwile czekać. Czy wszyscy to mają czy nie którym odrazu po uruchomieniu gry pojawia się reklama microsoftu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

. I jeszcze jedno, jak włączam gre to jest czarny ekran i nadole są białe kropeczki

Dnia 23.10.2005 o 19:54, Grizzly. napisał:

i musze chwile czekać. Czy wszyscy to mają czy nie którym odrazu po uruchomieniu gry pojawia się reklama microsoftu?

Co do pierwszej części pytania.. nie wiem . Natomiast na drugie już odpowiadam.. tak się ładuję. Wczytuje cały program. :) Jeśli mnie pamięć nie myli to w 1 było też podobnie.. a może mnie myli pamięć? ;-) Ale na pewno ten czarny ekran i białe kropeczki to jest dobre działanie. Prawidłowe znaczy. Nie błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie mam wielki problem!!gram sobie normalnie az dochodze do takiego momentu gdzie jest ta magiczna biblioteczka i zniej wychadza zwoje wskrzeszenia zapisuje gre potem wczytuje a moj pomocnik ma 1 level!! a przeciez wczesniej aawansował z brata zakonnego na nowicjusza , umiejetnosci tez mu spadły czemu tak sie dzieje?? w ogole to gdzie są jakies sloty do zapisywania gry:( prosze zalezy mi na szybkiej odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Dlaczego tak ci obniża poziom postaci ( choćby i pomocników).. to nie wiem. U mnie nie występuję nic takiego. Natomiast każde wyjście z gry powoduje jej zapis - jak w "Diabełku II". To samo rozwiązanie i zawsze rozpoczynasz przy portalu( nawet skrzynia jest ;-) ).Tten sam wzorzec zapisu i wczytywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jezu przecierz to jest masakra niewiem ile juz czekamy ale z tego co widze to nasze narzekanie nic nie daje:P
Trzeba cos wymyslic zebysmy mogli zacvzac normalnie grac ma kltos jakeis propozycje??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

znalazłem buga: coś mi zepsuło kompanów w tawernie, jak biorę Deru to pojawia się skorpion, jak Lothara to Vix a jak Vixa to ktoś inny ... potem nie ma Lothara, i mam 2 Taar''y !!! i nie moge odzyskac Deru, nie ma nigdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Eee Dungeon Siege II strasznie mi sie tnie, ale mam nakladke polska na angielską wersje czy to dlatego ze mam 256 ramu? dalej sprzet to Sempron 2600 i Radek 9550 (410/470) i jak wylaczam to pisze ze mam mało pamieci wirtualnej:) Wiem wiem dla winXP minimun to 512 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poczytałem sobie wasze posty i wiecie co mnie najbardziej denewruje ?? Jako iż jestem melomanem i mam obsesje na punkcie dźwieku (i to doskonałego) to powiem tak - naprawde jest coś nie tak BO:
1) Gdy wlaczam EAX w grze to oglosow walki WOGULE nie slychac (mam sprzet ktory wspiera EAX i to bardzo dobry).
2) Gierka po wyjsciu do menu czasami sie wiesza i zamiast menu widze piekny BLACK SCREEN.

To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 23.10.2005 o 23:33, Bigjack7 napisał:

1) Gdy wlaczam EAX w grze to oglosow walki WOGULE
2) Gierka po wyjsciu do menu czasami sie wiesza i zamiast
menu widze piekny BLACK SCREEN.

To kombinuj ze sterownikami, nie musząbyćzawsze najnowsze - czasami trzeba starsze wrzucić. Ja mam dźwiękówkę "Sound Storm" i doskonale się sprawuje w "DSII". Bez zarzutów.
Poza filmikami których nie ma faktycznie też nie stwierdzam żadnych "przycinek" czy spowolnień. Ani wywaleń do Windowsa lub "black screenów" po wyjściu do menu. (Z racji radka 9200 Se sterowniki mam całkiem starsze, Catalysty 5.4 - spisująsięidealnie z wszystkimi pozostałymi nawet grami więc nie wrzucam nowszych, skoro jest dobrze to nie "ulepszam" bo często bywa odwrotnie).Ale to też i płyta ma wpływ itp. Nawet kończenie gry odbywa się bezproblemowo. :)
Gdzie są błędy to są ale resztę musisz sobie już sam "dostroić". Nigdy nie ma tak by wszystko było uniwersalne.
każdy komp jest inny i musiz sporo czasu poświęcić by do niektórych wyrobów dopasować "dobre granie". To nie złośliwość tylko rada. :) Musisz trochę "poeksperymentować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też mam audigy 2 i nie mam problemów, dobrze doradza Pablo, warto dobierać sterowniki do własnego kompa. Nie zapominajmy, że mamy komputery a nie konsle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Jak sie czyta te posty to wlos na glowie sie jeży:( Wlasciwie to jak zaproszenie do piracenia, skoro orginał nie dziala zbyt dobrze, polski wydawca nie zabiera glosu w tej sprawie tak nie może być:/ Nie długo gracze zwrócą sie w stronę takich "wydawców" jak: Deviance lub ReLoaded i dopiero wtedy odezwa sie glosy oburzenia legalnych wydawców.
Skoro gra w wersji pirackiej śmiga jak burza, a legalni mają tylko płacz i zgrzytanie zębów? Heh ideałem byłaby jakaś postawa wydawcy np. łatka naprawiająca będzie w przyszlym dniu/tygodniu/miesiacu/roku. Jeśli nie można dotrzymać terminu to chociaż stosowna informacja by się przydała?
Na razie jest w ten sposób, że gracz wchodzący na stronę chcąc zakupić grę widzi takie coś. W tym momencie ma dwa wyjścia: nie kupi gry i tym samym nie da zarobić ludziom tworzącym program lub tez idzie do Wani ze stadionu gdzie za ułamek ceny ma grę w wersji pozwalającej na normalną zabawę.
Jest też trzeci opcja: czeka, ale w związku z brakiem informacji co do tego czy akurat wszystko będzie ok, myślę jednak, że bardziej prawdopodobna jest opcja numer dwa.
I tym oto niezbyt optymistyczną konkluzją kończę moje wywody.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować