• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.07.2007 o 20:03, Lutheim napisał:

Witam wszystkich, zastanawiam się nad kupnem DS II (tym bardziej, że kosztuje 18 zł :)),
ale nie wiem czy w ogóle odpalę tą grę na moim komputerze. Czy dałoby się grać na najniższych
detalach (cienie itp. wyłączone) na takim sprzęcie:
Celeron 1,7GHz
256MB RAM DDR
Radeon 9000 (64MB)
Myszka i klawiatura :P

na takim sprzęcie jeśli wogóle odpalisz to będziesz miał razcej pokaz slajdów zamiast dynamicznego action-rpg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wlasnie zainstalowalem DSII i mam problem... czy ktos moze powiedziec czemu mam straszni zamazana czcionke napisow w grze i w menu? zupelnie nie rozczytywalna;/ jedynie podczas filmiku wstepnego bylo widac wyraznie... jesli ktos wie o co moze chodzic niech szybko odpowie. z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czy jest ktosw tej chwili kto jest w stanie odpowiedziec? bylbym bardzo wdzieczny, poniewaz dopero co zainstalowalem gre a nie ma jak w nia grac bo nawet nie widze jakie mam zadania, rasy, i w ogole wszystkiego... czcionka totalnie zamazana;/ prosze o pomoc z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2007 o 19:42, Samildanach napisał:

czy jest ktosw tej chwili kto jest w stanie odpowiedziec? bylbym bardzo wdzieczny, poniewaz
dopero co zainstalowalem gre a nie ma jak w nia grac bo nawet nie widze jakie mam zadania,
rasy, i w ogole wszystkiego... czcionka totalnie zamazana;/ prosze o pomoc z gory dzieki

http://rapidshare.com/files/37821236/ds2pltextpatch.exe.html
Spróbuj patcha z tego linka zainstalować. Naprawia trefne czcionki w grze. Poza tym upewnij sie, że masz zainstalowaną wersje 2.2.
Jak nic nie pomoże to możesz usunąć spolszczenie, czyli pliki language.dll i polish.ds2res bodajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.09.2007 o 19:15, Samildanach napisał:

wlasnie zainstalowalem DSII i mam problem... czy ktos moze powiedziec czemu mam straszni zamazana
czcionke napisow w grze i w menu? zupelnie nie rozczytywalna;/ jedynie podczas filmiku wstepnego
bylo widac wyraznie... jesli ktos wie o co moze chodzic niech szybko odpowie. z gory dzieki

Jeśli masz dodatek i znasz angielski to zainstaluj go bez lokalizacji. Czcionki są o niebo lepsze i do tego wzrasta wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy już problem z polską czcionka rozwiązany ? bo ja jakiś czas temu sprzedałem grę ale teraz zachciało mi się grać w tą grę.

Ale czy jest jakiś patch lub nieoficjalny patch który naprawia spadek klatek przy czcionce polskiej???

Mam teraz 2gb ram czy to coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem:

"The game you are trying to join has been modified. You cannot join it because you don''t have the required content."

Czarna edycja z patchem 2.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znaczy to tyle, że gra do której próbujesz dołączyć jest w innej wersji. Przyczyny takiego stanu rzeczy są generalnie dwie: inna wersja patcha lub jakiś mod. W takiej sytuacji, aby móc grać wspólnie trzeba mieć tę samą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.02.2008 o 18:58, Godot napisał:

Mam taki problem:

"The game you are trying to join has been modified. You cannot join it because you don''t
have the required content."

Czarna edycja z patchem 2.20

Domyślam się, że próbujesz do jakies internetowej gry dołaczyć.
Otóż, host używa jakiegoś moda do gry, którego ty nie posiadasz w związku z czym nie możesz dołączyć. Nie ma rady, musisz się jakoś wywiedzieć o jaki mod chodzi i go zainstalować. Bądź, co prostsze, znajdź inną grę do której mógłbyś dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No więc wam powiem że te same mody i wersje.. ale okazało się chyba że Stwór jakiś błąd w trakcie instalacji patcha miał :) teraz problem jest inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem ( aż wstyd sie przyznać :) ) z kodem już musiałem go użyć nie moge pokonać Gantha na pustyni gdzie musze do miasta wode dostarczyć nie moge go poprostu pokonać próbuje uciekać jak on robi ten cios ze go ulecza ale mi sie nie udaje więc po wielu wielu próbach zdecydowałem sie użyć kodu +quwhba ale nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.03.2008 o 19:36, Keymil napisał:

Mam problem ( aż wstyd sie przyznać :) ) z kodem już musiałem go użyć nie moge pokonać
Gantha na pustyni gdzie musze do miasta wode dostarczyć nie moge go poprostu pokonać
próbuje uciekać jak on robi ten cios ze go ulecza ale mi sie nie udaje więc po wielu
wielu próbach zdecydowałem sie użyć kodu +quwhba ale nie działa ;/

To może ja powiem jak ja pokonałem Ghanta. Otóż, dobrze jest mieć w drużynie przewagę dystansowców, bo Ganth zbiera zcyie tylko z postaci będących w zasięgu ataku. Więc jak grasz na pierwszym poziomie trudności, czyli cała drużyna to 4 postacie, to spróbuj zrobić tak skład, ze jedna osba walcząca w zwarciu i troje dystansowców. Wtedy nie trzeba się nawet bawić w uciekanie.
Ale w sumei uciekaniem tez można go pokonać, tylko jest to trudniejsze. Najważniejsze to wyłapać kiedy on sie do tego ataku szykuje, widać wtedy taką czerwona poświatę na jego toporku i od razu wtedy uciekać i wracać do ataku jak tylko topór dotknie ziemi. Po pewnym czasie zaczniesz zauważać jeszcze wcześniej kiedy on szykuje ten atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drodzy użytkownicy - w tematach pomocy technicznej nie prowadzimy rozmów o przechodzeniu gry czy innych tego typu porad, są to tematy poświęcone rozwiązywaniu problemów technicznych z działaniem czy funkcjonowaniem gry.

Od rozmów czy innych porad związanych z przechodzeniem fabuły są tematy ogólne.
Bardzo bym prosił byście zapoznali się z zasadami panującymi na pod forum - pomocy technicznej (topic przypięty)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.03.2008 o 19:29, TICOCHONDRIUSS napisał:

Witam. Mam pytanko : pujdzie DS 2 na laptopie AthlonX2, Ati X1200, 1G ram. Pytam, bo
mam zintegrowana karte. Widzialem gre u kumpla i nie powiem -ciekawa.

takie pytania to raczej tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33486&u=537, o wersji shaderów niema w wymaganiach ani słowa, więc pewnie pójdzie (zwłaszcza że powinna starczyć mu karta z 32 mb ram czyli baaaaaardzo stara).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, mam problem z uruchomieniem DS II, gra zawiesza mi się zaraz po wczytaniu albo po krótszej chwili. Problem tkwi w tym, że konfigurator video gry nie wykrywa poprawnie mojej karty graficznej i informuje mnie, że jest nie zgodna z grą. Mój sprzęt to Galaxy GeForce 7900GS 512 MB z najnowszymi sterownikami, system to Vista Home Premium Basic 32 bitowa. Na głównej stronie czytałem coś o podobnym problemie gry z kartą 7800GTX i o tym, że rzekomo problem ten rozwiązuje najnowsza łatka 2.2. Niestety u mnie nie pomaga, dalej gra źle wykrywa kartę i się zawiesza. Proszę o pomoc kogoś zorientowanego w temacie. Grę mam w wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziwnie samej gry mam około 25-30 FPS to trochę w/g mnie mało bardzo dziwne bo mam dobry sprzęt na tą grę.
Mój sprzęt to Athlon 64 3000, 2gb ram, GF 7600 GT i nawet jak ustawie wszystko na Low to i też jest tyle samo. Posiadam oryginalną polska wersje z dodatkiem.

Czy tak już gra jest zrobiona, że tylko tyle jest FPS?

Sterowniki do grafiki mam najnowsze i DX zaktualizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować