Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polska wersja gry Battlefield 3 - pełny dubbing oficjalnie potwierdzony

57 postów w tym temacie

Dnia 20.09.2011 o 15:46, micmus123456789 napisał:

EA mogło by odpowiadać na głosy graczy a nie jak grochem o ścianę. !!!!

Właśnie słucha. Małpujących jak jeden brat graczy, którzy słuchają kolegi który chce mieć angielski głos ;S
A co do Boberka to ja go lubię. Całkowicie sie angażuje jak podkłada głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2011 o 17:41, vegost napisał:

@vunner Amen stary, EA sięgneło dna i wyrażnie to pokazuje. Widać, który dystrybutor
w Polsce zostanie "Najgorszym wydawcą" roku 2011 :) Szkoda gadać o nich i o ich podejściu.
Już nie mówię, ilu fanów ME3 odejdzie od tej gry przez decyzję "partaczy roku". I to
jest fair się pytam ? Lol


@vegost Niestety, masz rację. EA coraz bardziej wku... denerwuje graczy. Już mogę zrozumieć Dragon Age 2, jako że to była nowa historia - co prawda byłem niezadowolony z tego, iż będzie to jedynie wersja kinowa, ale co prawda przyzwyczaiłem się, i nie wiem kto w polskiej wersji mógłby dubbingować bardzo dobrego wg. mnie Hawke''a jak i innych, np: Izabeli.
Ale co do ME3, myślę że to jedna z gier z tzw. "must have" dla wielu graczy w tym roku, tak więc mogliby już się szarpnąć na ten dubbing, no i przy okazji, jest to ostatnia część trylogii z Shepardem, więc tą mogliby jeszcze zrobić, zaś nowe części, już bym przebolał w wersji kinowej.
Mieszkam w Polsce, więc oczekuję gry w ojczystym języku, a nie po angielsku. Przyzwyczaiłem się już do Mirandy podkładanej przez Annę Sztejner, czy też polskiego Garrusa, lub też polskiego Sheparda - Łukasza Nowickiego. ME jest jedną z moich ulubionych serii, więc dla mnie brak dubbingu jest porażką na całej linii. Płacę to wymagam, prawda? A jak komuś nie pasuje ten polski dubbing to powinni zrobić jak w ME1 - do wyboru - kinóka czy z dubbem.

Dnia 20.09.2011 o 17:41, vegost napisał:

Aha więc dlatego nie będzie dubbingu ME3. Tylko w grze w której 75% graczy odpuści sobie kampanie
i od razu zagra w multi. Żałosne...


@mao_tse_tung Popieram, większość graczy w Battlefielda gra tylko w necie, więc nie wiem czy potrzebny jest dubbing do takiej gry. Rozumiem, że mało kwestii do mówienia i tak dalej, ale wg. mnie nie jest to gra do której jakoś wielce potrzebny jest dubbing. Podobnie z Crysisem 2, gdzie był dubbing kosztem oczywiście DA2. Jeżeli chodzi o dubbing to najbardziej wskazany jest w jakichkolwiek rodzajach RPG. (Tak przyczepicie się, że ME3 jest action RPG - no ale cóż.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 19:24, thorin49 napisał:

Już się nie mogę doczekać gdy po uruchomieniu BF3 usłyszę "Przed wyruszeniem w drogę
należy zebrać drużynę" :D


Zawsze mnie zastanawiał ten fenomen - dlaczego tak często, gdy mowa o dubbingu, to gracze od razu wspominają BG, Fronczewskiego i właśnie ten jeden, jedyny cytat :) Nie mówię, że to źle, bynajmniej - ale ta prawidłowość jest wręcz powalająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 21:04, Tenebrael napisał:

Zawsze mnie zastanawiał ten fenomen - dlaczego tak często, gdy mowa o dubbingu, to gracze
od razu wspominają BG, Fronczewskiego i właśnie ten jeden, jedyny cytat :) Nie mówię,
że to źle, bynajmniej - ale ta prawidłowość jest wręcz powalająca :)

Chyba to dlatego, że to była pierwsza gra zlokalizowana z tak znanymi wtedy aktorami, a nie dubowana przez Ruskich z bazaru :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam, że będzie Tomasz Kot xD Fajnie, że będzie pełna lokalizacja i widać, że to nie Cenega wydaje grę :) ale i tak mi wystarczą zwykłe, polskie napisy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to są jakieś jaja kpiny albo jeszcze coś Mass Effect 3 w kinówce BATTLEFIELD 3 w dubbingu gry im się pomyliły powinno być na odwrót raczej normalnie Apopalipsa jak mawiała bohaterka jednego z animowanych filmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Będzie się dało wybrać język w wersji na X360 ?

100% pewności nie ma, ale nadzieja jest ;-) Mam BC2 właśnie w wersji iksowej i tam jest do wyboru pełny polski dubbing lub pełna wersja angielska (przełaczać mozna w dowolnym momencie). Jakoś upchnęli to na jedną płytę, więc w BF3 tym bardziej powinni dać radę, bo wersja klockowa to 2 DVD (na jednym singiel, na drugim multi +coop).

ps. BC2 ma tak świetny polski dubbing, że w ogóle (w singlu) nie wlączałem wersji angielskiej. Aż trudno mnie samemu w to uwierzyć, bo po pierwszym Bad Company (który nie był polonizowany) nie wyobrażałem sobie innej wersji niż full ang. :) Nawet EA czasem potrafi miło zaskoczyć, a Czarek Pazura w BC2 po prostu wymiata - przekleństwa w jego wykonaniu to beczka śmiechu :D. Co też dziwne, bo czasem mnie takie wulgaryzmy drażnią, ale w tym wypadku - bardzo szybko wypowiadane podczas ostrzału

Spoiler

"kurwa, kurwa, kurwa"

sprawiało, że brzuch mógł rozboleć ze śmiechu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, fakt, że BC2 miało fenomenalną polonizację. W zasadzie była to JEDYNA gra FPS, przy której, słuchając polskich głosów, nie miałem ochoty powiesić decydentów w tej sprawie za jaja na pobliskim drzewie. I chyba pierwsza gra, która poziomem polonizacji dorównuje starym klasykom od Interplay''a (tak, wiem, to były gry cRPG, ale chodzi o sam poziom wykonania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pełnych polonizacji powinno się zrezygnować. Są w 90% zwyczajnie słabe. W pozostałych 10% nie da się ich słuchać. Jedno jest pewne, polskie EA na mnie nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... czy da się zrobić taki trick z BF3, że dodam klucz do konta na Origine zaznacze zamiast "wersja polska" wersje angielską i pobiore klienta to czy będzie ona działać?

Podobny trick działa z grami Blizzarda, że polskie klucze dodaje sie do konta i ustawia się jezyk angielski i można ściągnąć instalke do wersji angielskiej która będzie działać na polskim kluczu...

Nie wyobrażam sobie gry w cokolwiek w wersji polskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumacząc z marketingowego na poski: będą te zawsze dubbingowe głosy co w każdym innej grze. Na szczęście tak czy siak tej gry nie kupię, bo nie lubię strzelanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy niepotrzebnie psioczycie, w BC2 można angielskie/polskie głosy przełączać w Opcjach. (Wyjątkiem są Rosjanie, którzy zawsze będą gadać po rusku, mimo iż w oryginalnej angielskiej wersji można im włączyć łamaną angielszczyzne :) )

Z jakiej paki niby takiej opcji ma nie być w BF3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować