Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Studiu Infinity Ward nie zależy na tym ile zarobi Call of Duty: Modern Warfare 3

47 postów w tym temacie

Nie zależy im na tym, bo i tak nic z tego nie będą mieli. Mają już doświadczenie w byciu robionym w ***** przy okazji MW2. To przez te wariacje odeszli szefowie studia, a później ponad 30 pracowników. Activision jest straszną spółką. Tylko kasa, kasa, kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 10:10, Pecyn napisał:

Tylko kasa, kasa, kasa...


Hmmm, to w takim razie EA, Ubisoft i cała reszta to instytucje charytatywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem to pie******** kotka za pomocą młotka co ten koleś mówi. Jasne... jakby trzy osoby kupiły to by utrzymali się na rynku ehe już w to wierze. Oni już tyle zarobili na tych kotletach, że mogą się podcierać zielonymi do końca swoich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie obchodzi nas to czy w nasze dzieło zagrają trzy osoby czy trzydzieści milionów graczy."

Sure. Cool story bro.

Teraz może wezmą się za jakiś nowy engine czy zupełnie inny tytuł? Oczywiście to był żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 10:48, Shinigami napisał:

Teraz może wezmą się za jakiś nowy engine


No, zmienią engine, zostawią gameplay a gracze to łykną i zaczną pisać o rewolucji. Gdzie ja to widziałem... a, tak, przypomniałem sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że wy wszyscy (łącznie z autorem tekstu) źle to odbieracie. Przecież to nie Bowling i IW są najbardziej chciwi na kase tylko Kottick i Activision. IW tylko robi gre i chce żeby była dobre, IMO. IW i tak za to nie dostanie tyle kasy ile by chciało, była już akcja przy premierze MW2 nie wiem czy pamiętacie że odeszli szefowie studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 10:53, knopfler napisał:

A ja myślę że wy wszyscy (łącznie z autorem tekstu) źle to odbieracie. Przecież to nie
Bowling i IW są najbardziej chciwi na kase tylko Kottick i Activision. IW tylko robi
gre i chce żeby była dobre, IMO. IW i tak za to nie dostanie tyle kasy ile by chciało,
była już akcja przy premierze MW2 nie wiem czy pamiętacie że odeszli szefowie studia.


Tak tylko Ci programiści też są śmierdzące lenie. Za dużo się nie napracowali się przy MW2 i MW3. Musieli tylko wymyślić jakąś miałką historię o odważnych amerykańskich żołnierzach, którzy ratują świat przed inwazją ruskich... jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 11:01, Dadziol20 napisał:

Tak tylko Ci programiści też są śmierdzące lenie. Za dużo się nie napracowali się przy
MW2 i MW3. Musieli tylko wymyślić jakąś miałką historię o odważnych amerykańskich żołnierzach,
którzy ratują świat przed inwazją ruskich... jak zwykle.


No ba, w końcu to programiści są odpowiedzialni za historię...
Jak chcesz oryginalności w fabule to Obsidian, indie dev i Nintendo zapraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować