Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar [M]

1863 postów w tym temacie

Dzięki - faktycznie umknęła mi gdzieś ta kartka ^_^ - kod już wpisałem, ale nadal nie mam MoM przy starcie gry. Powinienem jeszcze raz ją instalować, czy wystarczy tylko ponownie uruchomić ostatni patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem, ale już się wszystko samo rozwiązało, wystarczyła opcja nr 2 z mojego pytania, wszystko działa OK.
Jeszcze raz dziękuję za info, bo pewnie bym sie tak męczył z tym instalowaniem przez tydzień... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 18:33, Zawisza Czarny napisał:

Z tego co widze, trial jest zamkniety..
Czy zatem jest jakis sposob zagrania w LOTRO przez pare dni? Nie ma zadnych buddy key''ow?


Poprzedni post do usuniecia, znalazlem triala, mimo ze przed swietami go nie bylo...
http://www.codemasters.com/trylotro/englishuk/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 09:32, Damael napisał:

siema :) gra tu ktoś na serwerze Eldar?

Ja prawie zacząłem na nim grać, ale jednak na począte postanowiłem pograć na serwerze RP a konkretnie Laurelin :)

A mam pytanie.. czy to normalne, że jakl wyłączam grę, to włącza mi się windows media center...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2009 o 02:38, Deejay napisał:


A mam pytanie.. czy to normalne, że jakl wyłączam grę, to włącza mi się windows media
center...? ;)


Nie, o takim bonusie jeszcze nie słyszałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 12:56, Szzkot napisał:

Nie, o takim bonusie jeszcze nie słyszałem;)

heh wkurzające :/
jak już tu jesteś ;) , powiedz czy w są jakieś teleporty czy jakikolwiek sposób na szybkie podróżowanie? czy z bree do gondoru muszę na piechtę zasuwać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 13:12, Deejay napisał:

czy w są jakieś teleporty czy jakikolwiek sposób na szybkie
podróżowanie? czy z bree do gondoru muszę na piechtę zasuwać? ;)


Gondoru w grze jeszcze nie ma. A na piechotę do różnych krain zasuwać nie musisz, w bardziej istotnych miejscach znajdują się stable masters, po rozmowie z nimi możesz podróżować do/z danego miejsca, ale jak teleport działa to tylko w niektórych przypadkach (między bardzo odległymi miejscami i jeżeli masz odpowiedni poziom, tego typu transport określony jest jako Swift Travel), zazwyczaj po wyborze miejsca docelowego potrzeba paru minut na dotarcie do celu, coś jak gryfy i wiwerny w WoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście racja ale są jeszcze skille klasowe, skille rasowe (każda rasa ma inne miejsce np. Elfy - Rivendell). Do tego dochodzi Home Map - który pozwala Ci wybrać jedną lokację jako domową i się do niej przenosić (1 godz. cooldowna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 22:41, Smooqu napisał:

Oczywiście racja ale są jeszcze skille klasowe, skille rasowe (każda rasa ma inne miejsce
np. Elfy - Rivendell). Do tego dochodzi Home Map - który pozwala Ci wybrać jedną lokację
jako domową i się do niej przenosić (1 godz. cooldowna).

a od kiedy będę mógł wybrać to domowe miasto? no np mam 4 lvl i gdzieś tam w bree to mogę sobie teraz ustawić rivendell i sie tam przeniosę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2009 o 23:08, Deejay napisał:

> Oczywiście racja ale są jeszcze skille klasowe, skille rasowe (każda rasa ma inne
miejsce
> np. Elfy - Rivendell). Do tego dochodzi Home Map - który pozwala Ci wybrać jedną
lokację
> jako domową i się do niej przenosić (1 godz. cooldowna).
a od kiedy będę mógł wybrać to domowe miasto? no np mam 4 lvl i gdzieś tam w bree to
mogę sobie teraz ustawić rivendell i sie tam przeniosę?


Nie. Musisz skończyć prolog to raz. Żeby zrobić z jakiejś lokacji twoją domową musisz użyć stone miles''a w danej lokacji czyli musisz do niej dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem tam na samym początku w archet i rodzi się pytanie czy mogę gdzieś tu zdobyć health potiony?
i pytanie nr 2 - czy abonament Shadows of Angmar i MoM się różni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:12, Deejay napisał:

jestem tam na samym początku w archet i rodzi się pytanie czy mogę gdzieś tu zdobyć health
potiony?
i pytanie nr 2 - czy abonament Shadows of Angmar i MoM się różni?


Są dwa źródła:
-Questy
-Crafting, możesz wyuczyć się odpowiedniej specjalizacji już w Archet albo kupić od innych graczy na AH (Auction Hall - np. w Bree, oznaczone młotkiem na mapie :)

Pyt 2
Sprecyzuj o co Ci chodzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:12, Deejay napisał:

i pytanie nr 2 - czy abonament Shadows of Angmar i MoM się różni?

Nie, abonament liczy się jako po prostu ten do LOTRO ;D Nie ma rozdziału na SoA i MoM ;) Tak więc nie różni się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:36, Smooqu napisał:

-Crafting, możesz wyuczyć się odpowiedniej specjalizacji już w Archet

jak się zwie...? :] i czy każda klasa może ją posiąść?

Dnia 16.01.2009 o 23:36, Smooqu napisał:

Pyt 2
Sprecyzuj o co Ci chodzi. :)

no czy po upgrade do MoM, bo z tego co widzę automatycznie dodatek pobiera bez pytania, nie będzie wyższy abonament?

edit: ok już Sztywny-pl odpowiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:42, Deejay napisał:

> -Crafting, możesz wyuczyć się odpowiedniej specjalizacji już w Archet
jak się zwie...? :] i czy każda klasa może ją posiąść?

Specjalizacje rzemieślnicze (czyli właśnie craftingowe) są dostępne dla każdej klasy. A wyuczyć się tego można najszybciej w Combe, w samym Archet nie ma crafting hallu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2009 o 23:42, Deejay napisał:

> -Crafting, możesz wyuczyć się odpowiedniej specjalizacji już w Archet
jak się zwie...? :] i czy każda klasa może ją posiąść?


Masz rózne rodzaje Craftingu (tailor - medium i light armoury, jeweller-biżuteria itd.) Każda postać może być crafterem i tylko od gracza zależy jaką specjalizację sobie wybierze :)

W Archet nie ma crafting hallu ale są tam nauczyciele jeśli dobrze pamiętam ale mogę sie mylić. Na pewno w Gondamon są bo ostatnia moja postać to Elf Warden lvl 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś informacje na temat ewentualnego triala? Jeszcze z 12dni temu był, ale teraz nie ma do niego dostępu. Przekładam ściągniecie klienta i teraz lipka. Bardzo chcę sprawdzić grę, a nie kupię jej w ciemno choć kiedyś brałem udział w becie.

Proszę opiszcie mi dokładnie PvP i czy dla wysokopoziomowych postaci jest co do roboty. Czy wybór rasy ma wpływ na questy. To prawda, że gra jest nastawiona na PvE?
Czy crafting jest opłacalny i sensowny?

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Aaa... proszę też o podanie najlepszego serwera, tam gdzie znajdę wielu rodaków a co najważniejsze dobrze zorganizowane gildie.

To tyle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować