Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III trafi do sklepów na początku 2012 roku!

82 postów w tym temacie

Pięć klas i wybór płci to nawet fajnie, ale w drugiej części był większy wybór klas. Może dadzą jakiegoś patcha. Czy nie wie ktoś może czy nie wyjdzie edycja kolekcjonerska tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2011 o 13:13, Ring5 napisał:

Mogliby dorzucić coś, co by odróżniało postaci należące do właścicieli kolekcjonerek.
Jakąś "przywieszkę" do naszej postaci, w rodzaju majtającej się przy pasie głowy demona
"cy cuś".

Pytanie tylko czy taki element czysto kosmetyczny jest warty dodatkowych 100-150 zł za Ek... zwłaszcza jeśli sam stwierdziłeś że 2gb pendrive ( i w sumie racja), czy Artbook to śmieszna rzecz w dzisiejszych EK.
Ja bym nie pogardził płytą z soundtrackiem, bo muzykę Blizzard to swych gier to zawsze robił świetną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 13:53, Banned napisał:

Pięć klas i wybór płci to nawet fajnie, ale w drugiej części był większy wybór klas.


Serio?

- Amazon
- Necromancer
- Paladin
- Barbarian
- Sorceress

Dopiero LoD dodał dwie klasy: Druid i Assassin.

Czyli podstawka trójki ma dokładnie tyle samo klas, co podstawka dwójki.

Dnia 24.09.2011 o 13:53, Banned napisał:

Może dadzą jakiegoś patcha. Czy nie wie ktoś może czy nie wyjdzie edycja kolekcjonerska
tej gry?


Nie spojrzałeś nawet na posty na tej stronie, prawda? Od kilku ładnych postów prowadzimy dyskusję o tym, co mogłoby być w kolekcjonerce...

Ale nie, nikt nie wie, czy kolekcjonerka wyjdzie. Możemy jedynie przypuszczać, opierając się na dotychczasowych doświadczeniach. Do tej pory większe tytuły Blizzarda miały kolekcjonerki (kolejne dodatki wo WoW, SC2), wszystko wskazuje zatem, że i teraz otrzymamy EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 14:04, Darkstar181 napisał:

Pytanie tylko czy taki element czysto kosmetyczny jest warty dodatkowych 100-150 zł za
Ek


Wszystko zależy od tego, co to by miało być i jak by było wykonane. Edycja Kolekcjonerska kolejnych części "Władcy Pierścieni" (mówię o filmie, oczywiście) też była sporo droższa od wersji zwykłej (różnica wynosiła chyba coś w okolicach 150 złociszy, o ile mnie pamięć nie myli, bo kolekcjonerki były gdzieś po 230-250 zł), ale z chęcią dopłacałem tę różnicę, bo jakość wykonania Argonath (w FotR) i Minas Tirith (w RotK) była powalająca. Gollum z TTT był już tylko taki sobie. No, ale w sumie nie ma się czemu dziwić - statuetki wykonano z polystone''u a odpowiadali za to spece z Weta Workshop.

Gdyby Blizzard zdecydował się na podobnej jakości dodatek, to moje pieniążki mają jak w banku.

Dnia 24.09.2011 o 14:04, Darkstar181 napisał:

Ja bym nie pogardził płytą z soundtrackiem, bo muzykę Blizzard to swych gier to zawsze
robił świetną.


Myślę, że ten element na 100% znajdzie się w ewentualnej kolekcjonerce.

Wcześniej widziałem głosy, że fajnie by było, gdyby dorzucili Diablo 1 i 2. O ile na jedynkę jeszcze jakieś szanse są (szczególnie, że jest niedostępna nawet na ich stronie), o tyle o dwójce możemy zapomnieć. Gra nadal jest oficjalnie w sprzedaży (CDP szykuje wznowienie, o ile się nie mylę) i chyba raczej nie pozbawiliby się potencjalnych zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 22:03, Thanathos napisał:

Który z nich jako pierwszy pęknie i ogłosi release ? hehe Kto pierwszy,
ten może de facto przegrać. Jeszcze czegoś takiego świat nie widział w historii MMO.


No i waść wykrakał. Godzinę temu ogłoszono datę ToRa: 22.12.11r. Czy przegra? Myślę, że tak, ale nie w konfrontacji z diablo czy guild wars, ale z bardziej wymagającą klientelą. Przegranej mu oczywiście nie życzę, bo sam chciałbym zabić czas do premiery D3, grając właśnie w ToR, więc lepiej niech gra będzie godna uwagi przynajmniej przez te 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 15:17, Astropath napisał:

> Który z nich jako pierwszy pęknie i ogłosi release ? hehe Kto pierwszy,
> ten może de facto przegrać. Jeszcze czegoś takiego świat nie widział w historii
MMO.

No i waść wykrakał. Godzinę temu ogłoszono datę ToRa: 22.12.11r. Czy przegra? Myślę,
że tak, ale nie w konfrontacji z diablo czy guild wars, ale z bardziej wymagającą klientelą.
Przegranej mu oczywiście nie życzę, bo sam chciałbym zabić czas do premiery D3, grając
właśnie w ToR, więc lepiej niech gra będzie godna uwagi przynajmniej przez te 3 miesiące.


A dziękuje dziękuje :) Aczkolwiek osobiście nie zamierzam kupować ToRa, obecna beta mnie odstręcza od tego produktu na wiele kilometrów, wolę sobie w wowie coś porobić tudzież przejść masę single player jakie mam na liście (w tym Elder Scrolls V, Bioskoch Infinite, niebawem wyjdą) oraz Battlefield 3. Dość rozrywki aż do premiery Diablo 3 i Guild Wars 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy potwierdzą się doniesienia jakoby Diablo 3 miało zostać wydane w podobnej formie co Starcraft 2 czyli w epizodach. Mam nadzieję że nie ale nigdy nie wiadomo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 19:55, kaczek93 napisał:

Ciekawe czy potwierdzą się doniesienia jakoby Diablo 3 miało zostać wydane w podobnej
formie co Starcraft 2 czyli w epizodach. Mam nadzieję że nie ale nigdy nie wiadomo.....


Eee? Jakie doniesienia?! Bo o tym, że D3 miałoby wyjść w epizodach, pierwsze słyszę. Natomiast o tym, że SC2 będzie miało osobną kampanię dla każdej ze stron, wiadomo było na długo przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ramach oczekiwań na Diablo3 kupiłem tę koszulkę (rozmiar L) wiosną 2011. Więc mam z głowy.

-> SarenkaB - kolekcjonerkę kupię dla samego faktu posiadania bo taki ze mnie FREAK. Ostatnio jarałem się kosmicznie, jak kupiłem na allegro białego kruka - oryginalne (używane) wydanie dodatku Hellfire do pierwszego Diablo. Stanęło na 122 zł. Poprzednią taką aukcję przegrałem (jakieś pół roku wcześniej) bo odpadłem przy cenie 150 zł, a wtedy poszło za ponad 200!!

Więc nawet jak będę miał opchnąć coś ze swojej półki to i tak nazbieram na EK Diablo3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 21:53, Martimat napisał:

wtedy poszło za ponad 200!!


O_o

Czyli sprzedając mój egzemplarz Hellfire, razem z pudełkiem (w stanie praktycznie nienaruszonym), jestem w stanie sfinansować sobie D3?!

No, jeśli do kolekcjonerki D3 dorzuciliby D1+Hellfire, to chyba musiałbym się zastanowić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 22:29, Ring5 napisał:

Czyli sprzedając mój egzemplarz Hellfire, razem z pudełkiem (w stanie praktycznie nienaruszonym),
jestem w stanie sfinansować sobie D3?!

Teraz 200 zl mozesz za to wyjąć. Za 5 lat albo 2 x razy tyle albo jakies grosze, troche loteria.

Dnia 24.09.2011 o 22:29, Ring5 napisał:

No, jeśli do kolekcjonerki D3 dorzuciliby D1+Hellfire, to chyba musiałbym się zastanowić
:D

W tym momencie nie ma wydawcy, który miałby prawa do wydania D1+ Hellfire w jednym pudelku. Ale gdyby tak sie stalo, tez kupilbym ta kolekcjonerke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 23:21, kaczek93 napisał:

Może. Wtedy jeszcze nikt nie było o tym wiadomo więc były różne spekulacje.


Rozszerzenia (eXpansion). Tak jak dodatki do WoWa/SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D3 będzie miało dwa dodatki z czego pierwszy ma wyjść tak mniej więcej po trzech latach. Nie wiem o co wam chodzi z tymi dodatkami ja tam się cieszę, że w czasach dlc gdzie masz 5 map za 50 zl blizzard wciąż się w to nie bawi i robi coś co warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już co jak co,ale rozszerzenie Lord of Destruction naprawdę warto było kupić. Kupa zmian za 69 zł, o ile dobrze pamiętam (na pewno nie doszło do stówy). nowe klasy, nowy akt, lepsza rozdziałka -to tylko najważniejsze z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować