Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery i cena subskrypcji Star Wars: The Old Republic

88 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2011 o 18:02, Orionov napisał:

Drogo :/

Drogo ? Taka sama cena jak każdego innego abonamenciaka. Najtaniej wychodzi w funtach przy obecnym kursie.
Wow ma takie same ceny, Eve ma takie same ceny, Rift ma takie same ceny, a i tak, można gdzieniegdzie kupić np prepaid za 74zł/2 miesiące. Z ToR będzie tak samo.

Z resztą, fatalna data :D Niektórzy sobie zniszczą święta tą grą eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak na nasze realia to drogo, ale jak na realia zachodnie to są przecież grosze. To tak, jakby abonament był za 15zł...raczej nie ujrzelibyśmy komentarza "drogo" bo ktoś musiałby nie wiem jak być mentalnie disturbed :D aby rzec "15zł?! drogo!" :D

Właściwie to czemu devs nie zrobią dla polski abonamentu za tyle samo numerycznie, ale w naszej walucie. Myśle, że ten milion czy tam ile, polaków grających na pirackich serwerach albo w runes of magic, przeniosłoby się na live serwery czy to Wowa, czy ToRa itd
Tyle, że wtedy zachodni kombinowali jak tu płacić w PLN abonament :D czyli 4-5 euro/miech :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 18:27, Legendarny_ziom napisał:

epic fail! GW 2 zmiażdży ten pożal sie boże "produkt MMO" pod każdym względem


I mówisz to, jak sądzę, jako osoba która zagrała w oba te tytuły? Bo w innym przypadku to równie dobrze mogę porównywać Final Fantasy XXV i Diablo VI, a co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się jednak trochę niższego abonamentu ;/ prawie 300zł za pół roku gry to niezła sumka w sumie. Grę powinni za free rozdawać:PP Zobaczymy co będzie po premierze i jak dużo ludzi będzie grało. Ale jakiegoś triala bym ogarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 18:32, ziptofaf napisał:

> epic fail! GW 2 zmiażdży ten pożal sie boże "produkt MMO" pod każdym względem

I mówisz to, jak sądzę, jako osoba która zagrała w oba te tytuły? Bo w innym przypadku
to równie dobrze mogę porównywać Final Fantasy XXV i Diablo VI, a co tam!


Cóż,wydaje mi się,że GW2 ma przewagę na starcie i mogę to stwierdzić bez gry w oba te tytuły
owa przewaga to:

A: brak abonamentu
B: oprawa graficzna

SW TOR ma tylko jedną przewagę; uniwersum SW - ale jest to przewaga tylko i wyłącznie dla fanów SW - których nie brakuje / sam jestem jednym z nich / o czym świadczy znakomita sprzedaż całej sagi na Blu-Ray

pomimo faktu,że jestem fanem Star Wars,to gra mnie nie interesuje,gdyż:

A: jest płatna
B: jest po angielsku
C: jest dosyć brzydka graficznie
D: wersja pudełkowa jest droga

tak więc,dla mnie nie ma na co czekać,pomimo sentymentu do uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekać aż Guild Wars 2 wejdzie i zatrzęsie światem MMO ze swoim brakiem abonamentu i mikropłatnościami nie wpływającymi na samą rozgrywkę a jedynie na kosmetyczne aspekty gry jak halołinowe kostiumy itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu psioczycie. Każdy inny MMO na rynku jest w granicach 14.99 euro/dolarów w zależności od rynku. Jak ktoś się spodziewał mniej to jeleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jak WoWa, WAR''a czy RIFT''a więc nie wiem o co wam ludzie chodzi że drogo ;). Mam nadzieje że pre ordery trafią przed 22 grudnia i wogóle przed świetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 18:59, lis_23 napisał:

A: jest płatna
B: jest po angielsku
C: jest dosyć brzydka graficznie
D: wersja pudełkowa jest droga

tak więc,dla mnie nie ma na co czekać,pomimo sentymentu do uniwersum.


Gra jest płatna i jak na nasze realia, jeśli się nie pracuje to 50 zł misięcznie to dużo, ale mnie np zastanawia jak sobie poradzi z utrzymaniem staffu i serwerów ArenaNet ze swoim GW2. Jeśli gra osiągnie duży sukces i będzą mieli dużą bazę użytkowników to same mikropłatności mogą nie wsytarczyć, a mają dawać jedynie jakieś bonusy i kosmetyczne zmiany więc wielu ludzi z nich zrezygnuje. Kibicuje też GW2 ale mam nadzieję, że nie będzie potem dodatków w rodzaju reklam na każdym kroku, które wszędzie umieszczać będą sponsorzy.
To, że gra jest po angielsku to nie wiem czy w przypadku mmo można w ogóle nazywać minusem. Nie znając języka nie da się praktycznie porozumiewać z graczami spoza kraju więc jest się ograniczonym, to już wtedy traci status mmo. Chociaż rozumiem, że to twoje argumenty więc kupna nijak Ci nie wyperswaduje, chciałem tylko zwrócić uwagę:) Swoją drogą gry sam pewnie nie kupię, przynajmniej nie do czasu aż się ustabilizuje na rynku i wtedy zobaczę jaką ma bazę aktywnych użytkowników. Już raz się nadziałem z WAR i więcej nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzicie te śliczne, kolorowe papierki? O tu, w moim portfelu? To są właśnie moje pieniążki. Te pieniążki, których NIE dostaniecie przy takim abonamencie. Życzę szczęścia, zdrowia i pomyślności. Zobaczymy się, gdy pierwsze zauroczenie graczy minie, gdy spadnie liczba osób na serwerach i będziecie, drodzy wydawcy, mieli do wyboru albo przejść na F2P, albo pozamykać serwery.

Do tej chwili na pewno znajdę sobie jakiś umilacz czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy podano gdzieś jakąkolwiek oficjalną informację o pre-paidach ? Jeśli takowe będą, to może nawet spróbuję...
Aczkolwiek po wstępnych filmikach z bety moje odczucia co do TOR są jakie są (opisałem je całkiem niedawno w temacie gry)... w dużym skrócie dość średnie.


PS. Daty premiery lepszej wybrać już nie mogli... doskonały prezent pod choinkę, w sam raz na zrujnowanie świąt w wielu domach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2011 o 19:29, Afgncap napisał:

To, że gra jest po angielsku to nie wiem czy w przypadku mmo można w ogóle nazywać minusem.
Nie znając języka nie da się praktycznie porozumiewać z graczami spoza kraju więc jest
się ograniczonym, to już wtedy traci status mmo.


Tyle,że ja nie lubię ani MMO,ani klasycznego multiplayera,tylko zwyczajny tryb single player
grę kupiłbym tylko i wyłącznie ze względu na uniwersum Star Wars ale rzeczy które wymieniłem całkowicie tą grę dyskwalifikują dla mnie
co do języka polskiego,to Age of Conan był po polsku
a ogólnie to o wiele bardziej wolałbym SW KOTOR III ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować