Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z konsolowego Crysisa

20 postów w tym temacie

Wygląda w sumie OK, trochę ciemny ten gameplay mi się wydaje, ale tak czy siak wersję na Xksa kupię, za punkty wychodzi przyzwoicie cenowo, a i będzie w co pograć, bo na PC zmęczyłem tylko demko tej gierki a potem już były inne tytuły i jakoś tak gierka mnie ominęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA MOŻLIWY MAŁY SPOILER!!! Jak sobie teraz tak przypominam, to jedynka Crysisa + Warhead były dla mnie o niebo lepsze od dwójki. Fajny klimat że niby naszą misją jest wojna z Koreańczykami a jednak okazuje się że to zupełnie co innego :) i te zamarznięte tereny, ah. Nie kumam dlaczego w dwójce nie było dalszej części historii bohaterów z jedynki :/ i pozmieniali wygląd obcych, i nie było maszyn kroczących :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw mówiło się, że wersja na konsole będzie wyglądała jak wersja PC na Low, teraz że na Medium... To chyba dobre wieści.

Ja C1 przeszedłem na PC na naprawdę dobrym komputerze. Jednak jestem baaaardzo ciekawy ile z tego udało im się zmieścić na konsoli i chyba z tego względu przejdę ją jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yep, wbrew temu co duża większość twierdziła, mnie Crysis akurat porwał. Pod niemal każdym względem. A Crysis 2? Były nadzieje, ale po premierze poszły w niepamięć... Jak dla mnie to Crytek obrał zły tor, szkoda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu ale ci konsolowcy to są biedni od kilku lat, od kiedy ich sprzęt już niedomaga :) Widać, że ostro pocięli jakość tekstur i efektów...miłej gry buhehe :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że to CryEngine 3 a nie 2. Jest widoczne to charakterystyczne cieniowanie (jasne niebo pod koniec, typowo z C2). CryEngine 3 to nic innego, jak po prostu okrojony i ukonsolowiony CryEngine 2. Ja w sumie nie mam nic przeciwko, bo dzięki temu konsola daje radę to pociągnąć, a grafika nadal prezentuje się w miarę ładnie. Pytanie tylko czy Crysis faktycznie przyciągnie tych graczy konsolowych, bo ci cenią sobie przede wszystkim grywalność. A z tą jest różnie w C1. Jedni tę grę uwielbiają, a inni, w tym ja, nie widzę w niej nic poza megawymagającym benchmarkiem graficznym. O ile Call of Duty, Bad Company 2, Mass Effecty, Gears of Wary, Killzone''y były dla mnie świetnymi grami, o tyle w Crysis 1 nic specjalnego, prócz grafiki, nie widziałem. Do dziś go nie ukończyłem, bo po prostu znużenie wzięło górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 12:06, Darkstar181 napisał:

Mam wrażenie że mimo wszystko tekstury są ciut gorsze od wersji PC. Z drugiej strony
dawno już nie grałem w jedynkę...

Nie dziwne że tekstury są gorszej jakości. Inaczej konsole by tego nie uciągnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sciete textury , sciete modele ,dodane lod''y ,brak animacji na vertexach patrzac na rosliny . Postprocess jest mega biedny ,cieniowanie loresowe i dosc bliskow rysowane od gracza ,fizyka wydaje mi sie ,ze takze zostala mocno uposledzona . Ostre ciecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, wszyscy marudzą na te konsole :) Nie dziwne, że musieli trochę obniżyć jakość grafiki, gdyż konsole dość mocno odbiegają sprzętowo od dzisiejszych PC. Tak czy inaczej nie sądzę, by edycja na konsole odniosła zbyt wielki sukces, gdyż premiera gry była już dość dawno i Crysis zwyczajnie został zapomniany. Obecnie Crysis: Maximum Edition (podstawka + dodatek) na PC można kupić za ok. 25 zł, a więc 69 zł w wersji na konsole wydaje się być nieco wygórowaną ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kodi24 dobrze piszesz .
Mnie co prawda gra Crysis zupełnie nie interesuje z uwagi na tematykę , ale lubię poczytać komenty znafcuf konsolowego poletka , typu wiele dające wypociny autorstwa FFxior . Ludzie kochani nie samym Crysisem człowiek żyje i się nim jara , a tym bardziej na mocno zróżnicowanym i bogatym w świetne tytuły rynku konsolowym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 20:07, Bubel1 napisał:

i pozmieniali wygląd obcych, i nie było maszyn kroczących :/

Zarówno w Crysis jak i Crysis 2 są maszyny kroczące ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 16:04, thorin49 napisał:

> i pozmieniali wygląd obcych, i nie było maszyn kroczących :/
Zarówno w Crysis jak i Crysis 2 są maszyny kroczące ;]

tylko różnica w stylistyce w C1 i CW były mackowato-krabowato-podobne w porównaniu z C2. Moim zdaniem design był lepszy w C1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tylko dziwi, dlaczego nie wydali Crysisa na konsole od razu:) tak czy siak może dzięki temu za rok czy dwa o Crysisie nie będziemy mówili jako o finansowej klapie jak to ma miejsce teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 16:09, Numenpl napisał:

tylko różnica w stylistyce w C1 i CW były mackowato-krabowato-podobne w porównaniu z
C2. Moim zdaniem design był lepszy w C1.

W C2 piechota obcych lepiej wyglądała niż te latające cholerstwa z C1, ale mechy z C2 zbyt "ludzkie" były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 16:04, thorin49 napisał:

> i pozmieniali wygląd obcych, i nie było maszyn kroczących :/
Zarówno w Crysis jak i Crysis 2 są maszyny kroczące ;]


W ogóle nie biorę pod uwagę tych wypierdków z C2 :) porównaj sobie to do tych mackowato-krabowatych jak to powiedział Numenpl albo do ostatniego bosa z C1. Jak dla mnie dużo lepiej wypadają te z pierwszej części, ale to i tak nic w porównaniu z brakiem w dwójce głównych postaci z jedynki (oprócz proroka-którego i tak jest jak na lekarstwo).

Ps. I w C2 nie można sobie było ćwiartować drzew :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 16:19, Piterixos napisał:

Mnie to tylko dziwi, dlaczego nie wydali Crysisa na konsole od razu:) tak czy siak może
dzięki temu za rok czy dwa o Crysisie nie będziemy mówili jako o finansowej klapie jak
to ma miejsce teraz.

odpowiedź jest dosyć prosta wbew pozorom.

Kolesie z Crytek nie umieją zbytnio programować na konsole dowodem jest C2 i po części ta zredukowana wersja C1.
Na domiar złego ten tak zwany remake dobitnie to pokazuje żeby uzyskać taką grafikę w CW jak ta wersja z konsoli musiałem zjechać na low ustawienia (natomiast bloom itp. na mainstream)a to już moja integra nawet spokojnie pociągnie w 1280x720 XP. Ale nawet na takich ustawieniach zasięg wczytywania się obiektów jest sporo wyższy niż wersja konsolowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować