Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2015 o 21:47, Chlorofil napisał:

Szkoda... Obawiam się, że podczas zabawy przeoczę jakiś quest poboczny :/


Odkrywanie samemu gry jest najlepsze. To ostatnia odsłona, więc nie potrzeba zostawiać sobie stanów gry na następną część. Powolutku wszystko znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma czas i ochotę przechodzić jeszcze raz grę bo nie znalazł x questów pobocznych. Tym bardziej, że rzadko kiedy ich znalezienie polega na pomyśleniu do kogo się udać (jak np. w najnowszym Divinity), częściej trzeba wleźć w jakieś odludzie, zauważyć NPC lub najlepiej jak to jest list czy cuś. I weź człowieku szukaj. W takim przypadku poradniki to super sprawa.
Chyba, że twórcy nie próbują udawać, że gra ma bawić i dają jakieś markery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie i chiałbym przypomnieć o tym że nie ma gry doskonałej. Jnformacje znalazlem w czasopiśmie CD -Action że twórcy wiedżmin 3 starali śię poprawić błedy ale i tak jakieś błedy są ale mam nadzie że niebędzie takich błędów które by utrudniały gre. Napeno się pojawią patche co naprawią te problemy ale jest pewne że Wiesiu 3 bedzie hitem tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 22:18, vegost napisał:

To ostatnia odsłona, więc nie potrzeba zostawiać
sobie stanów gry na następną część. Powolutku wszystko znajdziesz :)


Pragnę się z Tobą nie zgodzić, Twórcy pewnie przyszykowali jakąś niespodziankę i pewnie Wiedźmin 4 powstanie, ale głównym bohaterem nie będzie Geralt, strzelam że Ciri lub ktoś inny kogo się nie spodziewamy, w każdym razie to nie jest ostatnia odsłona ;]

Jeśli się mylę to sam będę zaskoczony xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 22:38, Kalafior12 napisał:

Witam ponownie i chiałbym przypomnieć o tym że nie ma gry doskonałej. Jnformacje znalazlem
w czasopiśmie CD -Action że twórcy wiedżmin 3 starali śię poprawić błedy ale i tak jakieś
błedy są ale mam nadzie że niebędzie takich błędów które by utrudniały gre. Napeno się
pojawią patche co naprawią te problemy ale jest pewne że Wiesiu 3 bedzie hitem tego roku.


Proszę pisać posty bez błędów, Twój post jest mało czytelny przez błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła czwartej części niekoniecznie musi rozgrywać się po wydarzeniach z trójki. Mają niewielkie pole manewru, wiec chyba byłoby lepiej zrobić jakiś prequelowy spin-off. Wtedy save''y nie będą potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 22:38, Isildur napisał:

Pragnę się z Tobą nie zgodzić, Twórcy pewnie przyszykowali jakąś niespodziankę i pewnie
Wiedźmin 4 powstanie, ale głównym bohaterem nie będzie Geralt, strzelam że Ciri lub ktoś
inny kogo się nie spodziewamy, w każdym razie to nie jest ostatnia odsłona ;]

Jeśli się mylę to sam będę zaskoczony xD


Jeśli chodzi o historię Geralta to rzeczywiście jest to ostatnia odsłona i nie ma sensu robić czegoś na 100 % dla stanu gry. Lepiej robić 100 % dla samej satysfakcji i przyjemności z rozgrywki i jej odkrywania. Save nam nic nie da w tej części. Jeśli ma wyjść jakiś nowy Wiedźmin z inną postacią to wątpię, żeby save z trójki miał jakiś wpływ. Zapewne skończy się to tak samo, jak wczytanie z W2 do W3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 22:40, Kraju napisał:

Fabuła czwartej części niekoniecznie musi rozgrywać się po wydarzeniach z trójki. Mają
niewielkie pole manewru, wiec chyba byłoby lepiej zrobić jakiś prequelowy spin-off. Wtedy
save''y nie będą potrzebne.


Myślę, że ewentualna kontynuacja losów Geralta zależy od sprzedaży trójki - jeżeli trójka sprzeda się lepiej niż jedynka i dwójka razem wzięte, to może zapaść decyzja o kontynuacji, która może być zarówno kontynuacją trójki, jak i retrospektywą z młodości Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najsmieszniejsze, ze sms byl wyslany do mnieo 15:40, a paczka do Paczkomatu dotarla przed 11. A ja nie mam czasu czytac wszystkich postow na forum czy zagladac w kazdy zakamarek FAQow, bo w zadnym z e-maili nie kojarze takiej informacji, ze nie dostane paczki dzien przed premiera, tylko bede mogl o tej 23 odebrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 22:50, lis_23 napisał:

Myślę, że ewentualna kontynuacja losów Geralta zależy od sprzedaży trójki - jeżeli trójka
sprzeda się lepiej niż jedynka i dwójka razem wzięte, to może zapaść decyzja o kontynuacji,
która może być zarówno kontynuacją trójki, jak i retrospektywą z młodości Geralta.


Wy się w tego wieśka tak nie zagłębiajcie, bo ja chciałbym wpierw od redów jeszcze Cyberpunka zobaczyć :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dwa DLC, które pojawią się już jutro na premierę to temerska zbroja oraz paczka bród dla Geralta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:20, Kraju napisał:

Te dwa DLC, które pojawią się już jutro na premierę to temerska zbroja oraz paczka bród
dla Geralta.


Paczka bród.. heh :) Dziwnie to brzmi i trudno to brać jako DLC. No, ale cóż. Temerska zbroja to pewnie taki ukłon patriotyczny z W2 :) Nic wartego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :) Gratuluje wam odebranie waszej kolekcjonerki :) Zapewne najlepsza zabawa przed wami - bo rozpakowywanie :>

@pawbuk - banan to dodatek ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:22, vegost napisał:

Paczka bród.. heh :) Dziwnie to brzmi i trudno to brać jako DLC. No, ale cóż.
Temerska zbroja to pewnie taki ukłon patriotyczny z W2 :) Nic wartego uwagi.


DLC jak każde inne, bo teraz każda dodatkowa zawartość wydawana po premeirze gry to DLC. Dodatkowo darmowa, więc nie ma się czego czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:31, vegost napisał:

@pawbuk - banan to dodatek ? :D


Niestety nie :D A szkoda, jednak bananów nie dodawali :D Banan dla porównania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:32, Kraju napisał:

DLC jak każde inne, bo teraz każda dodatkowa zawartość wydawana po premeirze gry to DLC.
Dodatkowo darmowa, więc nie ma się czego czepiać.


Można by pomyśleć, że zostało wycięte i dodane akurat na premierę :) Różnie można myśleć. Wydaje mi się, że to powinno być w podstawce.

@pawbuk - Tak.. banan jest taki mały w porównaniu z pudełkiem hah :D Nie no zazdroszczę ci :DDD Ja mam dopiero jutro EK :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się