Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A. Noire: The Complete Edition na PC oficjalnie – znamy datę premiery i wymagania sprzętowe

86 postów w tym temacie

LOL Pierwszy raz nie wierze, że jestem powyżej wymagań zalecanych >_> To pierwsze wymagania, które są tak blisko mojej specyfikacji. Chociaż RAM-u nie mam więcej. No ale w sumie jak mam kompa w miare nowego to nie powinno być problemów (składany do BF 3 ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R robi cudowne, dojrzałe gry, ale po konwersji GTA IV mam wrażenie, że odwalają optymalizacyjną kiszkę. Patrząc na zalecane wymagania z L.A. N może być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaja sobie robią z wymagań... do wersji z X360 - GF580 i 8 GB ? No chyba ktoś jest niepoważny... Pewnie będzie jak w GTA IV w tle odpali mi się emulator X360 i ruszy zwykła wersja z X-a... Dziękuje ... ale właśnie mi się odechciało tej gry i dlatego więcej nie odpalam GTA tylko dalej gram w Vice City ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za kosmos! Ale w sumie myślę że jeśli wymagania minimalne są tak niskie, to zalecane zawyżyli "trochę". Czekać tylko i oby była lepsza od Mafii II. I do tego wszystkie DLC na blaszaka od razu! Cena w sklepie gram-u 119.90 w empiku pocisną za 140... Poczekam aż będzie tańsza albo kupie używaną bo na razie przymierzam się do PES 2012 :D pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania zalecane to chyba jakiś kiepski żart. Całe szczęście, że minimalne nie są tak zawyżone.
Choć zastanawiam się, czy przez tę "wspaniałą" optymalizację jakiej można się po tych wymaganiach spodziewać, gra będzie w ogóle grywalna na sprzęcie z minimum.
Gra na pewno zagości na mojej półce, bo jeszcze PS3 się nie dorobiłem, ale nie wiem czy na moim sprzęcie da radę w nią komfortowo pograć.
Zobaczymy. Fajnie, że w skład pakietu wejdą wszystkie dodatkowe śledztwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, wszyscy już grali i na optymalizację psioczą? Jak miło. Rety, jak miło.

Wymagania Risen -> płacz i zgrzytanie zębów przed premierą, "bo zalecane to jakiś kosmos".
Wymagania Dirt 3 -> patrz wyżej.

Nie histeryzujcie, jeszcze nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 11:17, Principes napisał:

O, wszyscy już grali i na optymalizację psioczą? Jak miło. Rety, jak miło.

Nie dziw się, że ludzie psioczą po tym, co Rockstar zaprezentował przy okazji GTA IV i epizodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 11:33, zermithon napisał:

> O, wszyscy już grali i na optymalizację psioczą? Jak miło. Rety, jak miło.
Nie dziw się, że ludzie psioczą po tym, co Rockstar zaprezentował przy okazji GTA IV
i epizodów...


Poniekąd rozumiem, GTA4 to gra pokroju "bez czterech rdzeni nie podchodź" (szok w momencie jej wydania) - cóż jednak zrobić. Mimo wszystko uważam, że warto ten warunek spełnić - po zmodowaniu jest to tytuł przepiękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 11:33, zermithon napisał:

Nie dziw się, że ludzie psioczą po tym, co Rockstar zaprezentował przy okazji GTA IV
i epizodów...

Fajnie musi wyglądać ta optymalizacja, gdy obok GTX580 1536MB podaje się Radeona 6850 1024MB...
Rockstar wymieszał wymagania normalne z tymi pod nVidia 3D Vision a ludzie zamiast pomyśleć widzą jedynie GF580 i zaczynają panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karta graf. swoją drogą, ale jeśli gra faktycznie wymaga 8GB ramu do płynego działania na max detali to to eliminuje na starcie posiadaczy Windowsów XP, Vist i siódemek 32 bitowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 12:38, Henrar napisał:

Rockstar wymieszał wymagania normalne z tymi pod nVidia 3D Vision a ludzie zamiast pomyśleć
widzą jedynie GF580 i zaczynają panikować.

Tylko na co te 8 giga ramu? Poza tym, jest trochę gier, które wykorzystują 3d vision i physX, a aż tak zaporowych wymagań nie mają. Nie oszukujmy się, graficznie L.A. Noire jest bardzo przeciętne (z wyjątkiem twarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 12:50, zermithon napisał:

Tylko na co te 8 giga ramu?

A kto ich wie? Wystarczy, że zwiększą ilość pojazdów czy przechodniów i draw distance i gra zaczyna wymagać o wiele więcej RAMu niż wcześniej.

Najlepiej by było, gdyby ktoś z Rockstara udostępnił screeny (a najlepiej gameplay) z wersji PC, ale na to się na razie nie zanosi. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że podali przedział od - do, a nie jest jak podane w newsie od gram.pl.
Fajnie oceniać maks detale (cokolwiek to znaczy), przy róznych tytułach :P

Z posta Vojtasa:
System Specifications:
• Operating System: Windows 7 / Windows Vista Service Pack 1 / Windows XP Service Pack 3 / OnLive for PC or Mac
• Processor: Intel Dual Core 2.2GHz to Quad Core 3.2GHz / AMD Dual Core 2.4Ghz to Quad Core 3.2Ghz
• RAM: 2GB to 8GB
• Hard drive space: 16GB
• Video Card: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB / Radeon HD 3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 13:01, Zgreed66 napisał:

• Video Card: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580
1536MB / Radeon HD 3000 512MB to Radeon HD 6850 1024MB


Jeszcze zabawniej - gdzie są Radeony 6870, 6950 i 6970? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 12:42, Nalfein napisał:

Karta graf. swoją drogą, ale jeśli gra faktycznie wymaga 8GB ramu do płynego działania
na max detali to to eliminuje na starcie posiadaczy Windowsów XP, Vist i siódemek 32
bitowych.


Nie eiliminuje. Pewnie tak jak w GTA IV będzie, że masz jakies ograniczenie w postaci zasobów...
Powyzej pewnego pułapu nie wlecisz na XP, czy innym 32bitowcu. W sumie mnie to nie dziwi.
Przypominam, że minimalne sa jak najbardziej na normalnym poziomie... Draw/View Distance ftw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 13:03, Henrar napisał:

Jeszcze zabawniej - gdzie są Radeony 6870, 6950 i 6970? :)

Może zapomnieli, ze takie istnieja? ;P Swoja droga 3850/3870 tez nie sprecyzowali.
Wiec podszedłym do tych wymagan z jeszcze wiekszym dystansem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować