Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor cała seria

592 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2006 o 17:21, Ryan Kam napisał:

Myśle jednakże ze Airborne pokona rywali i bedzie królem fpps ów :D


moze WSZYSTKICH fps''ów królm nie będzie ale tych osadzonych w II Wojnie Światowej z pewnością :). badźmy dobrej myśli :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tak było :D Czas zdeklasować call of duty


Co sądzicie wogole o faunie w medalu ??

Najpiękniejsza byął w Pacificu . Caął ta dzungal zielono , woda błyszcąca i trawa . Choć w allied assalut zachwycałęm sie drzewamiw normandi i żywopłotami , ladnie zrobione :D Trawa do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 07:36, FlankerD napisał:

Co byście powiedzieli gdyby nastepna część MOH została przeniesiona np. do czasów wojny w Korei
albo Wietnamie?



Bradziej bym chciał Vietnam ale , to ni było by to samo co medal of honor wojennY :D

Jest po za tym mod na neci ze można przenieśc sie do vietnamu i tam walczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimacik zostałby zabity i to zdecydowanie, zresztą nawet Battlefield, jak dla mnie, po przeniesieniu do Wietnamu, stracił swój klimacik, lecz za to muzyka była w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 20:51, kurczak-AFC napisał:

> gratuluje awansu :D

he he he, dzięki :).

a do Airborna mają dodać jakieś bronie?

Zapewne będą takie jak w czasie II wojny światowej, ale czy dodadzą to nie wiem, ale wiedz jedno, w tej grze napewno będzie mój ulubiony karabin czyli <tadada> Spriengfield :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że podczas drugiej wojny światowej nie było kalachów :(. to jest ulubiony karabin. ale tylko te rosyjskie mi sie podoboją. te modyfikowane przez "USAków" są trochę "bardziej" inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To musisz poczekac na Crysis :D

Co do broni nie spodziewam sie zadnych nowosci, może dodadza jakis karabin włsoki , moze ....

Nie chce broni ja chce ulepszanie broni :D To jest ciekawe jak bedą te bronie ulepszane . Jak sie bedzie to robiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:38, kurczak-AFC napisał:

hehehe... tuning, to jest to :D. A jakich ulepszeń się spodziewasz?



Yy normalnych :D

Takich jak zwiększenei szybkostrzelności , powiekszenei magazynka , czy lepszy celownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktos moze w Wojnę w europie ??
To prawda ze da sie odkopywać granaty ???? mam nadzieje ze w airborne to własnie bedzie , taki szczegoł ale jakżę ważny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować