Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ponad kwadrans z Hitman Absolution – jest obiecany gameplay

36 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wczoraj Square Enix za pomocą teasera zapowiedziało, że dziś po południu pojawi się obszerny gameplay z Hitman: Absolution. Materiał trafił do sieci nieco wcześniej niż planowano, co nie powinno nikomu specjalnie przeszkadzać.

Przeczytaj cały tekst "Ponad kwadrans z Hitman Absolution - jest obiecany gameplay" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Efektownie to wszystko wygląda, żeby nie powiedzieć "efekciarsko". Fajnie by było, gdyby można było i po cichu i postrzelać :), bo w poprzednich częściach jak zostałeś wykryty to była lipa, a ja bym chciał mieć jakąś możliwość obrony. To co mnie niepokoi to fakt, że w tę część może wkraść się schematyczność i może z tego powstać coś w stylu Splinter Cell: Conviction. Wszystko wygląda ładnie, ale schemat ten sam. Podchodzisz, ogłuszasz, idziesz dalej, podchodzisz, ogłuszasz, idziesz dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no świetnie się to wszystko prezentuje, już nie mogę się doczekać.

PS:Trochę śmiesznie wyglądają refleksy świetlne na jego bańce, świeci mu się jak psu j....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gameplay nie powala. Trochę tępawi przeciwnicy, termowizja w oczach cichego zabójcy (wtf?) i ta jego bezpłciowa twarz. Ciekawe czy gra będzie prowadzić nas po sznurku czy jednak zachowana będzie jakaś swoboda.
Reszta jest całkiem dobra - silnik, rozmowy patrolujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 13:07, metronom napisał:

Gameplay nie powala. Trochę tępawi przeciwnicy, termowizja w oczach cichego zabójcy (wtf?)
i ta jego bezpłciowa twarz. Ciekawe czy gra będzie prowadzić nas po sznurku czy jednak
zachowana będzie jakaś swoboda.
Reszta jest całkiem dobra - silnik, rozmowy patrolujących.


Nie termowizja, tylko intuicja zabójcy. Pisali o tym w zapowiedziach. A twarz agenta 47 nigdy nie była szczególnie emocjonalna. Mnie osobiście bardzo się podoba. Ciekawe i dopracowane. A te egzekucje w walce wręcz bardzo miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować