Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skoki ze spadochronem na nowym trailerze trybu wieloosobowego Battlefield 3

24 postów w tym temacie

Ciągle nie mogę przestać się śmiać z dubbingu w BF3. Naprawdę heh. Co do zwiastuna to daje moc, ale takie rzeczy widziałem w zwiastunach CoD`a, ale tylko przy promocji kampanii. Tak więc miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wygląda za***iście.Najbardziej mnie zdumiło ten skok ze spadochronu i to rozwalenie mostu, czy co to tam było przez czołg.Będzie niezła sieka do 64 graczy.Byle do następnego czwartku;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przedstawione w grze rodzaje broni oraz pojazdów nie są powiązane, sponsorowane ani wspierane przez jakiegokolwiek producenta broni lub pojazdów mechanicznych" - kurde, a liczyłem, że tym razem pojawi się Porsche...

Multiplayer wygląda po prostu obłędnie, tylko czekać do premiery. Już widzę jak znajomy mi kurier w zwolnionym tempie otwiera bramkę, puka do moich drzwi i mówi: "Już czas" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 18:05, eske napisał:

"Przedstawione w grze rodzaje broni oraz pojazdów nie są powiązane, sponsorowane ani
wspierane przez jakiegokolwiek producenta broni lub pojazdów mechanicznych" - kurde,
a liczyłem, że tym razem pojawi się Porsche...

To jest dosyć zabawna sytuacja. Z jednej strony nie ma tutaj licencji, bo broń jest używana do zabijania ludzi/żołnierzy, a z drugiej to dobra reklama dla producentów broni. O ile sprzedaż broni w Polsce jest marginalna, a import broni z USA trudny to gry mogą mieć duży wpływ na jej sprzedaż w USA. I tak np. Magpul KSG pewnie się sprzeda trochę lepiej dzięki występowi w MW3. Dlatego z jednej strony nie ma pełnych nazw broni, a z drugiej producenci nie mają nic przeciwko wiernemu odwzorowaniu wyglądu czy nazwy samego modelu.

Głupie jest trochę to, że gry wytwarzają pewien kult niektórych broni choć w rzeczywistości są one kiepskie jak np. UMP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 18:11, byverter napisał:

To jest dosyć zabawna sytuacja. Z jednej strony nie ma tutaj licencji, bo broń jest używana do zabijania ludzi/żołnierzy, a z drugiej to dobra reklama dla producentów broni. O ile sprzedaż broni w Polsce jest marginalna, a import broni z USA trudny to gry mogą mieć duży wpływ na jej sprzedaż w USA. I tak np. Magpul KSG pewnie się sprzeda trochę lepiej dzięki występowi w MW3. Dlatego z jednej strony nie ma pełnych nazw broni, a z drugiej producenci nie mają nic przeciwko wiernemu odwzorowaniu wyglądu czy nazwy samego modelu. Głupie jest trochę to, że gry wytwarzają pewien kult niektórych broni choć w rzeczywistości są one kiepskie jak np. UMP.



Zawsze znajdzie się sposób na ominięcie zasad :).

W kwestii reklamy broni, to jest w tym trochę racji, prawdopodobnie od tego jak dobrze mi będzie z daną bronią w grze zależeć będzie jaki model repliki zakupię - ASG :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super gra trzeba uznać. COD gorszy jest według mnie zresztą to widać co bedę pisał;p trzeba przynać że silnik tej gry jest fenomenalny czego już poznaliśmy na becie bfa zawsze lubilłem tera sie zakochałemXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super, tylko Powrót do Karkand bez tej słynnej burzy piaskowej, to już nie to samo, jak widzi się przeciwnika z drugiego końca mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 20:56, comep napisał:

Wszystko super, tylko Powrót do Karkand bez tej słynnej burzy piaskowej, to już nie to
samo, jak widzi się przeciwnika z drugiego końca mapy.

Myślę, że dzięki tamu mapa jest odświeżona i jak zauważyłeś zmieni to rozgrywkę. To samo z tą mapą na wyspie. Z tego co się orientuję ma być ona podczas sztormu (tak wynika z concept arta). Według mnie jest to plus.

IMO robienie wiernej kopii mapy byłoby bez sensu i raczej bym tego nie kupił, a takie wersje odświeżone i trochę zmienione są spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować