Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mamy już pierwszy trailer z World of Warcraft: Mist of Pandaria

51 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2011 o 23:47, Kotleciq napisał:

widzę, że mało kto grał w Warcraft 3 i dziwią go "miśki".

Polecam strony traktujące o WoW, tam jest wszystko pięknie wyjaśnione (ang.), dodatek
na miare TBC, nie mogę się doczekać.

Może i grał ale traktował je raczej jako żart który nie ma prawa przerodzić się w pełnoprawną część lore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają zupełnie jakby krowa z toporem chodząca na dwóch nogach był bardziej poważna. Zresztą wojownicze pandy pojawiają się w uniwersum Warcrafta nie po raz pierwszy ;)

PRZYNOSZĘ PANDEMONIUM! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 22:23, Headbangerr napisał:

Wzorowanie się na pewnej kreskówce jest niemal niewyczuwalne - brawa dla twórców...

Przecież pandy są w świecie Warcrafta od W3, to raczej przed Kung Fu Pandą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 23:54, Kosmitus napisał:

Wszyscy narzekają zupełnie jakby krowa z toporem chodząca na dwóch nogach był bardziej
poważna.

Jak byk (Tauren) już jest, to jak przeniesc na krowe...
Inna sprawa to Orczyca + np. Krąg Nienawiści, ale co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO do ma byc?! Rzucam ta gowniana gre! nie bede ganial za jakimis miskami na bg! co to w ogole ma byc parodia kung fu panda ?

jestem na 100% pewien ze blizz wlasnie zarzucil sobie pentle na szyje, z 50% graczy odejdzie od wowa na dobre! to sa jakies kpiny, to juz nawet powazne nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Blizzard a właściwie Blizzard Korea zrobił następny chwyt marketingowy dla swojej największej grupy graczy czyli koreańców, chińczyków i całej rzeszy farmerów. Kung Fu Panda pełna gębą. WoW upada coraz niżej, ten dodatek go tylko pogrąży. Na dodatek prymitywne chwyty "kup roczny abonament dostaniesz grę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahhhh, jak zobaczyłem Ragnarosa to się łezka w oku zakręciła:)
Klasa panda jakoś mi nie pasuje, od razu mi się skojarzyło z bajką kung-fu Panda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 01:22, MBi napisał:

CO do ma byc?! Rzucam ta gowniana gre! nie bede ganial za jakimis miskami na bg! co to
w ogole ma byc parodia kung fu panda ?

jestem na 100% pewien ze blizz wlasnie zarzucil sobie pentle na szyje, z 50% graczy odejdzie
od wowa na dobre! to sa jakies kpiny, to juz nawet powazne nie jest



brawo, jesteś kompletnie nie znającym fabuły i historii świata warcrafta.. jednym z fajniejszych postaci w w3 był właśnie pandaren, którego pierwszy raz zobaczyliśmy w dodatkowej kampanii w TFT ale pewnie nawet nie wiesz co oznaczają te skróty tak więc oświecę cie: w3 - Warcraft 3 TFT - chodzi o dodatek The Frozen Throne...

dla ludzi piszących że to kopia kung fu panda- chyba ten film mógł sciągać z warcrafta 3.. Blizzard po prostu wykorzystuje to co wstawił wiele wiele lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 08:25, Fenarid napisał:

Świetnie Pando-Człowiek w WoWie, Azjaci będą w niebo wzięci. Dobrze że jeszcze tylko
2 miechy i wychodzi TOR.


mówi się pandaren...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde. Myślałem, że to spóźniony primaaprilisowy żart, a jednak nie :P Nijak to się trzyma klimatu tego świata, ale niech im będzie. Ciekawe co dalej... Blades of Ninja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą sobie wprowadzać Pandy ale jeśli to będzie tak samo Nudne jak Cataclysm to szkoda mojej kasy . Bo szczerze po wbicu 85 i ubraniu animków przyzwoicie , oprócz pvp (gdzie można zjeść zęby czasami ) nie ma totalnie nic do roboty ... NUDA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować