Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard prezentuje elektryzujący zwiastun StarCraft II: Heart of the Swarm!

24 postów w tym temacie

Chyba zaczynam rozumieć dlaczego ceny ich gier są takie jakie są i dlaczego nigdy nie spadają ;D A tak na serio to nie wiem i nie potrafię sobie wyobrazić co Oni zrobią z Warcraft 4 (a wydadzą na pewno kiedyś)... Dżizas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, przez moment myślałem, ze wstawią wydarzenia z przeszłości do momentu ataku artefaktem na Sarę, ale jednak na szczęście kontynuują od tego momentu dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny ;) Heart of Swarm na pewno zakupię w dniu premiery razem z bratem :)

O! A co to?! To już nie jest jeden z najlepszych klipów ostatnich lat?! :O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak wydawanie SC II w częściach ma swoje plusy. Zmusza to ludzi do ruszenia mózgownicą, do adaptacji do gry na nowych warunkach z nowymi jednostkami. Dopóki nie wyjdzie ostatni "odcinek" gra przez neta będzie ewoluowała.

Dobrze, że nie jestem aż takim fanem SC, żeby wydawać trzy razy kupę kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale poranek, wchodzę na stronę a tu świetny trailer Bf3, świetny trailer diablo3, świetny trailer Wow, i świetny trailer SC.Po takich trailerach z rana nie potrzeba kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie bez rewelacji, za ileś tam lat kupię pakiet SC2 wraz z dodatkami za mniejszą cenę, bo swojej obecnej i planowanej nie są warte. Tym bardziej nieetyczne jest to, gdy rząd PełO kazał wczoraj w wiadomościach zaciskać pasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień wydania HotS będzie dużym krokiem wstecz pod względem e-sportu, po prawie 2 latach od wypuszczenia bety do WoL gra dalej nie jest zbalansowana, a takie zmainy po 3 nowe jednostki na rase kompletnie zmienia rozgrywke na wiele miesięcy, a potem przyjdzie 3 część i znów to samo, ciekawe jak na to zareaguje scena profesjonalistów, nie moge sie dzoczekać postblizzconowych SotG albo Lo3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 12:41, Bulkers86 napisał:

Dzień wydania HotS będzie dużym krokiem wstecz pod względem e-sportu, po prawie 2 latach
od wypuszczenia bety do WoL gra dalej nie jest zbalansowana, a takie zmainy po 3 nowe
jednostki na rase kompletnie zmienia rozgrywke na wiele miesięcy, a potem przyjdzie 3
część i znów to samo, ciekawe jak na to zareaguje scena profesjonalistów, nie moge sie
dzoczekać postblizzconowych SotG albo Lo3.


Ja zauważam coś na rodzaj tego co Blizzard robi z klasami w WoWie: upodabnianie poszczególnych ras do siebie. W zasadzie każda otrzymuje coś, co w założeniu powinno doskonale wspierać ich linie defensywne.
Generalnie zanosi się na małą leworucję, czy jak to się mówi. Dajmy na to taki replikator... przecież takie coś odpowiednio wykorzystane daje niesamowite możliwości taktyczne, na każdą sytuację. A np. ten pulling nowego zergowego flyera... także sporo zmian, ale to akurat było do przewidzenia. Nikt się chyba nie spodziewał, że kolejny installment do SC2 nie wprowadzi żadnych zmian w grze wieloosobowej. To samo będzie z LotV, i dopiero potem być może po 5-6 latach od ostatecznego zakończenia kampanii SC2 coś zacznie się krystalizować... tak było z Jedynką. :-)
Mi tam wsio ryba bo nawet gdybym miał zakupić HotS, to i tak jedynie dla kampanii singleplayer. Multi w SC zawsze lubiłem, ale tylko a replayach Huskiego i HD. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie jednak niekoniecznie - Blizzard zapowiedział, że narzucać HotS nikomu nie będzie, branża e-sportowa i poszczególne ligi same podejmą decyzję, kiedy zrobić z dodatku nową konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować