Zaloguj się, aby obserwować  
pitirules

PS2 - Gry

370 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2006 o 12:34, Maker3 napisał:

> ale jakby rockstar pomyślał to by to na pc wydał ;/ a teraz jeszcze ma byc GTA Vice city
stories
to kup sobie PStwo,
cały świat gra na konsolach, tylko polska jest zacofana pod tym względem

Weź pełno jest gier na PC nie pogram se w dobrom strategie na PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 15:27, spider88 napisał:

Mam takie pytanko , mam PS2 ostatnio dostałem gierki z PSX , wszystko chodzi pięknie ale nie
mogę nagać stanu gry, czy potrzebuję karty pamięci z PSX-a ??


Tak poczebna Ci jest karta pamieci: "Memory Card 1MB" i już bedziesz mógł zapisywać stan gry z PSX''a na konsoli PS2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 16:08, Kermit 13 napisał:

Tak poczebna Ci jest karta pamieci: "Memory Card 1MB" i już bedziesz mógł zapisywać
stan gry z PSX''a na konsoli PS2 :D

Wielkie dzięki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 12:40, kozak40 napisał:

> to kup sobie PStwo,
> cały świat gra na konsolach, tylko polska jest zacofana pod tym względem

Dnia 28.07.2006 o 12:40, kozak40 napisał:

Weź pełno jest gier na PC nie pogram se w dobrom strategie na PS2


czy na prawde tak trudno pojac ze posiadanie ps2 nie oznacza ze przestajesz grac na pc? podobaja ci sie jakies gry na playa to go kupujesz. nikt nie kaze ci rezygnowac z pc, na obie platformy sa setki gier ktore nigdy nie ukazaly sie na tej drugiej. chocby dla poszerzenia growych horyzontow warto sie nad ps2 zastanowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 16:12, Ciastuś napisał:

> > to kup sobie PStwo,
> > cały świat gra na konsolach, tylko polska jest zacofana pod tym względem

> Weź pełno jest gier na PC nie pogram se w dobrom strategie na PS2

czy na prawde tak trudno pojac ze posiadanie ps2 nie oznacza ze przestajesz grac na pc? podobaja
ci sie jakies gry na playa to go kupujesz. nikt nie kaze ci rezygnowac z pc, na obie platformy
sa setki gier ktore nigdy nie ukazaly sie na tej drugiej. chocby dla poszerzenia growych horyzontow
warto sie nad ps2 zastanowic.

Zgadzam się :)
Jeszcze z miesiąc temu jak ktoś by mi twierdził że gry na ps2 są fajne to bym się popatrzył jak na głupka..
Ostatnio jednak kupiłem ps2 by własnie "poszerzyć horyzonty" i wyrobić sobie zdanie. Okazuje się że jest masa fajnych gier na PS2 których próźno szykać na PC (i odwrotnie oczywiście też). Dlatego warto mieć i PC i PS2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2006 o 16:12, Ciastuś napisał:

> > to kup sobie PStwo,
> > cały świat gra na konsolach, tylko polska jest zacofana pod tym względem

> Weź pełno jest gier na PC nie pogram se w dobrom strategie na PS2

czy na prawde tak trudno pojac ze posiadanie ps2 nie oznacza ze przestajesz grac na pc? podobaja
ci sie jakies gry na playa to go kupujesz. nikt nie kaze ci rezygnowac z pc, na obie platformy
sa setki gier ktore nigdy nie ukazaly sie na tej drugiej. chocby dla poszerzenia growych horyzontow
warto sie nad ps2 zastanowic.

w sumie racja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja pocinam w moją jedyną gierkę: BURNOUT 3.
Wypas. Kamera po tym, jak zniszczysz kogoś jest lepsza, niż w Revenge (ta z 3 jest dłuższa, no i te robienie zdjęć w signature takedown!), grafa za dużo nie odstaje od młodszego brata i wogóle miód ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w POWRÓT KRÓLA (ŻULA ? ;) - po pierwsze miałem kiedyś demo na PC i nie dało się grać...na PS2 jest świetnie POLECAM. Mam jednak problem malutki, otóź:
JAK POKONAĆ KRÓLA UMARŁYCH ?? - Pytanie za 100 punktów, do wygrania: gadający toster, gacie po Beacie, 2 spinacze biurowe - srebrne ;)
Z góry dzieki za odp. - mędzę się z dziadem już ze 20 podejść...wszytskie inne możliwe do odblokowanie misje przeszedłem tylko ta jakaś dla mnie ciężka..W podpwiedziach jest by osłabić go poprzez zabicie jego "świty". Czy wcześniej go w ogóle nie atakować - czy on sam później wybuchnie czy coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 00:11, Evil Khan napisał:

HELP !!! (j/w)


Grałem dawno więc pewnie będzie dośc niedokładnie, albo po części źle.

Parujesz 3 ciosy, zadajesz 3 swoje. W końcu zacznie się zanurzać wtedy używasz dobijania. Uciekasz jak najdalej od miejsca, gdzie się pojawi. Gdy już przywoła szkielety odpalsz w jednego strzałe i czekasz, aż podejdzie. Wykańczasz i powtarzasz z kolejnym. Gdy wykończysz wszystkich o ile pamiętam powtarza się 3 parowania 3 ataki i znowu szkielety.
W końcu zacznie przywoływać siłe wiatru (krążą legendy, żekiedyś był tą babką od kapitana planety:P), wtedy chowamy się za skałą i walimy ulepszona strzałe. Jak się rozpadnie biegniemy pod inną i znowu strzelamy.

Mam nadzieje, że chociaż troche pomogłem.
Pewnie nie ucieszy Cię to, ale Król Umarłych to pikuś w porównaniu, z niektórymi potyczkami, które jeszcze Cię czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie gry na PlayStation 2 oprócz Gran Turismo 4 są na płytach DVD9, bo słyszałem że są z tymi płytami problemy i starsze konsole nie radzą sobie z ich odczytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 01:22, xRaphaelx napisał:

Mam nadzieje, że chociaż troche pomogłem.

Trochę tak bo mimo że przeszedłem już ponad 50% gry to nie stosowałem parowania :)
Waliłem napzród i tyle.

Dnia 05.08.2006 o 01:22, xRaphaelx napisał:

Pewnie nie ucieszy Cię to, ale Król Umarłych to pikuś w porównaniu, z niektórymi potyczkami,
które jeszcze Cię czekają.

Misje "po bokach" - gandalefem i samem - już przeszedłem.
Dzięki za pomoc. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 09:21, Maker3 napisał:

Jakie gry na PlayStation 2 oprócz Gran Turismo 4 są na płytach DVD9, bo słyszałem że są z
tymi płytami problemy i starsze konsole nie radzą sobie z ich odczytem


Znaczy przerobione? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 00:06, Evil Khan napisał:

Gram w POWRÓT KRÓLA (ŻULA ? ;) - po pierwsze miałem kiedyś demo na PC i nie dało się
grać...na PS2 jest świetnie POLECAM. Mam jednak problem malutki, otóź:
JAK POKONAĆ KRÓLA UMARŁYCH ?? - Pytanie za 100 punktów, do wygrania: gadający toster,
gacie po Beacie, 2 spinacze biurowe - srebrne ;)
Z góry dzieki za odp. - mędzę się z dziadem już ze 20 podejść...wszytskie inne możliwe do odblokowanie
misje przeszedłem tylko ta jakaś dla mnie ciężka..W podpwiedziach jest by osłabić go poprzez
zabicie jego "świty". Czy wcześniej go w ogóle nie atakować - czy on sam później wybuchnie
czy coś ??

ja chyba ze 30 razy ale sie udalo. ja grale na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2006 o 17:55, xRaphaelx napisał:

> Jakie gry na PlayStation 2 oprócz Gran Turismo 4 są na płytach DVD9, bo słyszałem że
są z
> tymi płytami problemy i starsze konsole nie radzą sobie z ich odczytem

Znaczy przerobione? ;)

Co przerobione? Nie rozumiem twojego pytania.

Pytałem się jakie gry są ORYGINALNIE nagrane na płytach DVD9.
Gdyż starsze konsole z zużytym laserem nie radzą sobie dobrze z płytami dwuwarstwowymi

http://gry.wp.pl/filtr;3,0;x;nowinki,10,18320;core.html
Otóż nie uruchamia się nawet na zupełnie nowych, nieprzerabianych maszynkach. U innych natomiast problem objawia się wyjątkowo częstym przycinaniem obrazu podczas intra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram w MGS 3, ale mam przerwe i teraz gram w Tony''ego Hawka Undergrounda. Poza tym w Burnout 3, który jest super, ale i tak wole MGS-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować