Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reklama telewizyjna Battlefield 3 skutecznie zachęca do zakupu

71 postów w tym temacie

Lepiej, żeby przyszły gracz wiedział, że Battlefield 3 jest jednak grą a nie rzeczywistością. Bo póżniej słyszymy o samobójcach albo morderstwach za sprawą gry, jak to było w Wowie :) Tak więc, jeśli coś promują to muszą to zrobić z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 11:37, absmak napisał:

A więc pytanie elementarne - jak wyłaczyć bijący po oczach motyw na stronie głównej i
wrócić do "normalnego"? Bo jesli nie ma takiej możliwości to rozumiem, że w ogóle nie
zagladać na ten serwis? Nie podoba sie to won, tak?

Jak kończą się argumenty, to wiadomo - niepodoba się to wypad. Widać taka jest ich polityka. Laid ciężko się obraźił, ponieważ ktoś ośmielił się krytykować ich "kooperację" z EA. Coż, również strzelę banałem - kupiłem tutaj już troszkę, więc sądzę, ze mam prawo wypowiadać się jak chcę, na temat danej gry. Na nikogo nie bluzgam (reszta rosądnych ludzi, którzy są przeciw "fap.fap,fap" bf3, również), więc teksty typu -
"ale również dobrze możesz wyłączyć komputer i iść na spacer"
są conajmniej nie na miejscu. Mało tego-
"Ci jest tak źle? Ja rozumiem, że życiowym celem niektórych ludzi jest wyłącznie krytykowanie, narzekanie, marudzenie i trollowanie".
A po takim, który obraża klienta, który a) nie marudzi, krytykuje, narzeka, tylko ma swoje zdanie, b) nie trolluje, powinnieneś, i to w szybkim tempie stracić swojego "konsula" :). Oczywiście nic takiego nie nastąpi, ba zostanę zaraz pewnie obsmarowany, ale wiesz co? To i tak nie zmienia faktu, że jesteście bandą klakierów by EA, zapewnie kupionymi niewielkim kosztem :).
Wiecej na temat bf3 się niewypowiadam, przynajmniej do recenzji, która będzie wielkim facepalmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 11:32, Laid_back napisał:

To nie wchodź do tych newsów i ich nie czytaj


Oj, Lejdzik, nie nerwuj sja. ;) Z każdym kolejnym nic nie wnoszącym newsem solidnie sobie zapracowujecie na hate. We wszystkim trzeba zachować umiar - zgodzisz się ze mną? Wy już granice dobrego smaku przekroczyliście i, jak widać na załączonym obrazku, efekt jest dokładnie odwrotny od zamierzonego. Ludzie wymiękają, mają dość BF3. Wchodzą i wylewają pomyje, bo w ten sposób protestują wobec tych praktyk. Czy im zależy, by Gram.pl trzymał poziom, czy im się po prostu nudzi - nie ma to większego znaczenia. Akcja wywołuje reakcję. Spiskowych teorii również będzie więcej - Wam po prostu nie zależy na tym, by wyraźnie oddzielić działalność gospodarczą od dziennikarskiej. I to się na Was mści teraz i zemści w przyszłości. Kolejne zbuki pękają w najlepsze, a Wam siarkowodór nie przeszkadza - wiedzcie wszak, że jeszcze długo tego smrodu nie wywietrzycie, jeśli drastycznie nie zmienicie polityki. Niestety, na to się nie zanosi. Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 14:28, Valmar napisał:

To i tak nie zmienia faktu, że jesteście bandą klakierów by EA, zapewnie kupionymi
niewielkim kosztem :).


Prosze o przedstaiwenie w przeciągu 24h dowodów na to, że gram.pl zostało kupione przez EA. Jeśli tego nie zrobisz - pożegnamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 14:40, Wojman napisał:

Prosze o przedstaiwenie w przeciągu 24h dowodów na to, że gram.pl zostało kupione przez
EA. Jeśli tego nie zrobisz - pożegnamy się.

:) Jakże miło, możesz banować od zaraz. Sklepów i serwisów z grami nie brakuje, a skoro tak tu się traktuje klineta, z przyjemnością - żegnam.
Ps. Największym i niepodważalnym dowodem, jest brak newsu z norwegi, mimo setek upomnień i proźb o zamieszczenie go. A wasza żałosna argumentacja, że news jest przedawniony, lub nieciekawy, sama w sobie tego dowodzi. Tak więc banuj, kolego. No przecież tutaj tylko bluzgające trolle na to zasługują, więc oto jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 14:57, kodi24 napisał:

Tematy na gramie a rzeczywistosc nie zawsze ida w parze, Twoj cukier niewiele tu wskora
;) @Valmar: na poprawe samopoczucia- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55386&u=165
:) To im przeszlo przez gardlo, ale tygodnia z HR przeciez nie bylo, reklam tez nie
;)

Poczytam sobie, dopóki mogę :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 14:52, Valmar napisał:

Ps. Największym i niepodważalnym dowodem, jest brak newsu z norwegi, mimo setek upomnień
i proźb o zamieszczenie go.


Był taki shitstorm o tym komentarzach, ze mi starczy na długo. O samym BF jaki to od sprzedany, tez wysiadam.
Nawet jak jak będzie post o tyłku Maryni to i tak sie pojawi BF3, jak nei w newsie to komencie.
To samo Norwegia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 14:40, Wojman napisał:

Prosze o przedstaiwenie w przeciągu 24h dowodów na to, że gram.pl zostało kupione przez
EA. Jeśli tego nie zrobisz - pożegnamy się.


Hmm nie wiem ale jak już wchodzi się na gram.pl to motyw BF 3 wali po oczach a następnie do sklepu i to samo. Non stop tematy o BF 3 lecą. Dodatkowo sam news już nastawia odbiorcę "jakie to cudo jest BF 3".

A chyba najlepszy dowód to właśnie Pana komentarz czyli działanie moderatorów. Nie wiem ale jak przy tematach z CoD ludzie błotem obrzucają:

a) głupich amerykanów (hamburgery)
b) Activision na czele z Kotick
c) siebie nawzajem

Czemu w tym momencie nie działacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 15:28, Metalex napisał:

Czemu w tym momencie nie działacie?


Działamy zarówno jeśli chodzi o fanów (i antyfanów) gier Battlfield 3 jak i CoD: Modern Warfe 3. I jedni i drudzy zarzucają nam dokładnie to samo: że popieramy przeciwną frakcję. A to jest nieprawda. Wszyscy wiedzą, że i tak najlepszy jest StarCraft II. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 15:32, Wojman napisał:

Działamy zarówno jeśli chodzi o fanów (i antyfanów) gier Battlfield 3 jak i CoD: Modern
Warfe 3. I jedni i drudzy zarzucają nam dokładnie to samo: że popieramy przeciwną frakcję.
A to jest nieprawda. Wszyscy wiedzą, że i tak najlepszy jest StarCraft II. :)


Tylko problemem jest właśnie podział na te 2 grupy. Ja uważam się za tą 3 czyli gracz. Czekam już na BF 3 w domu tak jak i planuję kupić MW 3. Gdyż to mnie interesuje.

Co do newsów to jest w tej chwili prawie jak w wiadomościach gdzie dziennikarz ma swoje zdanie i nadaje ton im. Najlepszy przykład to Monika Olejnik, która chce chyba każdego zniszczyć nie pozwalając dojść mu do głosu.

To się nie tyczy tylko waszego portalu ale wręcz wszystkich. Dla mnie to najlepiej gdyby był news o nowej "Reklama telewizyjna Battlefield 3" w której twórcy łączą rzeczywistość z grą (nierzczywistość) i może oddzielnie np. kursywą opinia danego autora. Ale po skończonym tekście informującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 14:57, kodi24 napisał:

Tematy na gramie a rzeczywistosc nie zawsze ida w parze, Twoj cukier niewiele tu wskora

No tak zapomniałem że gram sobie dodało te 20tyś żeby liczba lepiej wyglądała :o Zapomniałem że forumowicze zawsze wiedzą najlepiej :D
To że stwierdziłem jak jest nie znaczy że cukrze.
Ogarnij się...chlip...chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preordery swoja droga a ''reklamowe'' sugestie gram to inna para kaloszy. Ten cyrk zaczal sie znacznie wczesniej, bitwa na statsy trwa stosunkowo niedlugo i nie to martwi niektorych forumowiczow. Jesli umiesz korzystac z gramowej wyszukiwarki to masz w zasadzie poglad na przebieg kampanii wyborczej BF3 na forum. To sobie ogarnij, jesli o ogarnianiu czegokolwiek juz wspominasz;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować