Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Reklama telewizyjna Battlefield 3 skutecznie zachęca do zakupu

71 postów w tym temacie

od jakiegoś czasu miałem pomysł żebyście oznaczali reklamy które ''przez przypadek'' wpadają na listę newsów jakimś kolorem żeby ludzie wiedzieli że żartujecie :) no i proszę doczekałem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to jednak pytanie w stu procentach retoryczne, gdyż bardzo ciężko stwierdzić, w którym momencie oglądamy grę, a kiedy widzimy fragmenty filmu.


LoL - to już powinieneś pozostawić do oceny widzom, a nie "spamować" taką nachalną autosugestią ;-) Ja np. nie miałem z tym rozróżnieniem żadnego problemu. Nie ukrywam, że grafika w niektórych fragmentach wręcz miażdży, animacja też jest bardzo realna... ale tekstury potrafię jeszcze zobaczyć bez problemu - a to trudno pomylić z realem.

No ale pewnie w wiadomej ankiecie od EA lokujesz się jako newsman/recenzent nastawiony do BF3 wyjątkowo entuzjastycznie stąd to fapowanie ponad miarę :)

Cóż można i tak :) Acha - mnie ta reklama nie zachęciła "skutecznie do zakupu", więc znowuż - to również powinieneś pozostawić do oceny widzom. Mnie do zakupu zachęciłoby tylko usunięcie z EULA co niektórych podpunktów i zaprzestanie traktowania graczy pecetowych jak debili - bo dokładnie tak odbieram wmawianie mi, że odpalanie tytułu AAA za pomocą przegladarki internetowej i instalowanie wyjątkowo upierdliwego DRM jest dla mojego dobra i wygody :) Plus wciskanie kitu, że "narzędzia moderskie nie wyjdą, bo silnik jest dla moderów zbyt trudny i skomplikowani i nie byliby w stanie go ogarnąć". Plus wmawianie, że "na używkach się traci a serwery kosztują" (a mówią to przedstawiciele EA - firmy, która po roku - trzech, potrafi się wysrać na swoich klientów i wyłączyć multi, bo gra "jest już za stara/za mało ludzi gra/wyszła nowa część tasiemca"). I tak mógłbym jeszcze długo i długo wymieniać :D

ps. Niech ten najbardziej hajpowany tytuł tego roku wreszcie wyjdzie, bo już ciężko nawet na fora zaglądać - jak nie setki klakierów EA, to wyjątkowo podnieceni branżowcy piszący o tym tytule. Tym drugim wyjątkowo się dziwię - widzieli setki (jeśli nie tysiące) gier, a i tak fapują jak gimbusy, a śliczna grafika jest im w stanie przesłonić wszelkie niedogodności (tutaj SZACUNEK dla Krzyśka Gonciarza, który na gol-u totalnie obśmiał przymus uruchamiania BF3 przez przeglądarkę internetową, za co w nagrodę dostał kubeł pomyj od klakierni EA ;-) A SZACUNEK dlatego, że to jest absolutny wyjątek w polskiej branży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym gram.pl zaczyna odnosić odwrotny skutek do zamierzonego. Byłem zainteresowany BF3 z początku ale dzisiaj to całe nachalne katowanie nas "bf3 to, bf3 tamto, ea to" zaczyna być męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobione, fajnie... aczkolwiek gry od rzeczywistości nie odróżni chyba tylko osoba, która się tym nie interesuje. Na koniec jeszcze się powtórzę - fajnie zrobione. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mam rozumieć, że w recenzji gra dostanie +11/10 bo taka świetna i błędy nie będą brane pod uwagę? Przynajmniej dajecie tego taki obraz z całym waszym słodzeniem w kierunku BFa jakby Gram.pl bylo częścią EA Polska.

Lubię obie gry BF3 nawet bardziej od CoDa ale dajcie juz z tym spokój bo jak na razie to sprawiacie, że nie mam ochoty kupić tego tytułu bo każdy news zawiera przynajmniej jedno zdanie w stylu "może to nie to samo co Arkham City ale BF3 ma równie cudowne budynki" etc >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jedyna reklama, którą widzę w polskiej TV to reklama TS3: Zwierzaki... a szkoda, bo i chyba Resistance 3 się pojawił kiedyś i FIFA 12... W ogóle reklam gier powinno być w TV więcej, dobrze że się coś w tej materii co jakiś czas porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to rzeczywistość, czy to Battlefield 3?

Marketingowy bełkot, ja tam zareagowałem uśmiechem politowania.

Nie jest to jednak pytanie w stu procentach retoryczne, gdyż bardzo ciężko stwierdzić, w którym momencie oglądamy grę, a kiedy widzimy fragmenty filmu.

Naprawdę ktoś się znalazł, co nie mógł rozróżnić materiałów?
A potem koncerny typu EA są zdziwieni, że gracze uważają, że firmy mają nas graczy za debili.

Reklama telewizyjna Battlefield 3 skutecznie zachęca do zakupu

Wręcz przeciwnie, te i wszystkie inne PR-owe zagrywki na tym portalu z B3 są iście irytujące.

Lordpilot ładnie wymienił kity od EA.
Może firma mogłaby się do nich odnieść? Czy za dużo wymagam?

Rekord spóźnionego newsa na gramie jeszcze nie został pobity, macie jeszcze szansę dać newsa o aferze w Norwegii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama super, ogólnie zakochałem się w tej grze chociaz jakos bardziej mi sie podobała ta z signleplayera na reklamę.

Moje zamówienie na gram.pl jest pakowane i przygotowywane do wysyłki to teraz tylko trzymać kciuki by kurier szybko do mnie dotarł :)

Wie ktoś skąd wysyłane są przesyłki i czy szybko dojdzie do okolic kielc (świętokrzyskie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam po dziurki w nosie juz tego BF3. Planowalem kupic, ale ciagle walkowanie o nim 24h 7 dni w tygodniu przez ostatnie 3-4 miesiace na maksa mnie zniecheca. Czas zmienic serwis.

Ciagle battlefield to tamto sramto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować