Zaloguj się, aby obserwować  
lis899

Targi E3

30 postów w tym temacie

na jakie informacjez gier najbardziej czekacie z wiasku z targami E3??

Ja najbardziej chce uslyszec cos nnowego o Gothicu 3 i Widzminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin oraz nowa nigdy dotąd nie ujawniona wiadomość na temat kolejnej części WarCrafta:) No i ogólnie nie wiem co tam będzie więc mam nadzieję na jakieś fajne RPGi i RTSy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 09:39, lis899 napisał:

na jakie informacjez gier najbardziej czekacie z wiasku z targami E3??

Ja najbardziej chce uslyszec cos nnowego o Gothicu 3 i Widzminie

>ja bardziej o Gothicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 ciekawe jak to bedzie wygladac pamietam ze filmik z Obliviona trwal z 12 min i pokazywał świat gry i jak sie gra
Moze cos podobnego pokaza nam w Gothicu 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 15:15, olki77 napisał:

A nie wiecie kiedy sie one zaczynaja ??


Już chyba na tym forum to 3 raz piszę:P Konferencje (czyli tzw. pokazy za zamkniętymi drzwiami) 9-11 maja, właściwe Expo od 10 do 12 maja. Wszystkie szczegóły podane są na tej stronie http://www.e3expo.com/ (znalezienie tego adresu zajęło mi 7 sekund)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Gothica 3 to ja nie czekam, on ma by poprostu dobry i ma mnie zaskoczyc jak go włącze na moim kompie a nie żebym już wszystko wiedział co i jak się smieniło z filmików. A zaskoczenie ma poleganac na genialności tej gry a nie na wymaganiach (zawysokich) :P

A jedyna na co czekam to StarCraft (jakikolwiek) i dobrą strzelanine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 09:43, pimpor napisał:

Wiedźmin oraz nowa nigdy dotąd nie ujawniona wiadomość na temat kolejnej części WarCrafta:)
No i ogólnie nie wiem co tam będzie więc mam nadzieję na jakieś fajne RPGi i RTSy:)


Pewnie w końcu Blizz zeche zdradzić nową rasę Przymierza z Burning Crusade. Bo wątpię, żeby pracowali nad np. Warcraft 4. Juz większe szanse na Diablo 3 albo Starcraft 2 są. A RTSy będą i to zapewne nie mało. Na pewno będzie Warhammer: Mark of chaos, Dark Crusade i Medieval 2: Total War. Powinien być też Supreme Commander i company of Heroes. A pewnie pojawią ie jakieś nowe, dotoąd szeroko nie reklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2006 o 15:37, roctez napisał:

A jedyna na co czekam to StarCraft (jakikolwiek) i dobrą strzelanine :D


Mam dla ciebie dobrą wiadomość nowy StarCraft (Ghost z resztą) będzie strzelaninką chyba w TPP (ale pewien nie jestem) więc bedziesz miał II w I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III i StarCraft 2 też by mnie satysfakcjonowało:) W WoW''a już nie gram od 2 miesięcy i pewnie już nie będe grał, więc informacje na jego temat już mnie nie ciekawią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 08:19, krzysiek-blitek napisał:

Mam dla ciebie dobrą wiadomość nowy StarCraft (Ghost z resztą) będzie strzelaninką chyba w
TPP (ale pewien nie jestem) więc bedziesz miał II w I


To akurat wiem ale podobno tylko na konsole a to mi juz niepasuje :( o blaszakach zapominaja kapitaliści! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować