KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2013 o 18:56, Luk04229 napisał:

No to te pieniądze, które ty przeznaczyłeś na upgrade my przeznaczymy na nowe PSy i Xboxy
:D


Zakupisz sobie 5 gier na tą swoją konsolę i będą one równe wartości całej konsoli. Rzeczywiście, bardzo oszczędni ci konsolowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie już spokój. Racje swoje znamy, a mamy tutaj przypadek bardzo głębokiego bólu. Nie ma sensu dyskusja, bo wiadomo że nikt swojego punktu widzenia nie zmieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 18:59, Blaxxta napisał:

Zakupisz sobie 5 gier na tą swoją konsolę i będą one równe wartości całej konsoli. Rzeczywiście,
bardzo oszczędni ci konsolowcy.


ok masz racje ale policz ile bedziesz musiał wydać na renowacje swojego PC przez 6-8 lat zeby każda gra chodzila na wyskoich ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
A ty nie musisz kupować gier? I co z tego, że są tańsze, ale teraz naprawde już śmieszysz tym co piszesz. Najpierw, że kogoś nie stać, a teraz że przepłacamy. Się pogubiłem. Fajnie przynajmniej mi upływa z tb czas w oczekiwaniu na...JUTRO i GTA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:04, sajdziok napisał:

ok masz racje ale policz ile bedziesz musiał wydać na renowacje swojego PC przez 6-8
lat zeby każda gra chodzila na wyskoich ustawieniach?


Nie tak wiele, poza tym PS3 nie odpalisz gier z PS2, to samo z xboxem. A na PC mogę grać w gry, które wychodziły na starocie pokroju Windowsa 95/98. Na dodatek nie muszę grać zawsze na full detalach, bo ustawienia "LOW" na PC = grafice z konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ czekaj sobie. Tylko uważaj, żeby podczas instalacji gra się dobrze zainstalowała i nie pogubiła tekstur. Bo jak wiadomo - takich rewelacji doświadczają użytkownicy Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:09, Blaxxta napisał:

Ależ czekaj sobie. Tylko uważaj, żeby podczas instalacji gra się dobrze zainstalowała
i nie pogubiła tekstur. Bo jak wiadomo - takich rewelacji doświadczają użytkownicy Xboxa.

Znajdę je wszystkie! Jak pokemony! hahah :D Tak mi się pogubią że mi murawe z Old Trafford wczyta na autostradzie w LoS Santos. Spokojnie. Wszystko się dobrze zainstaluje. Jak zawsze z resztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:09, Blaxxta napisał:

Ależ czekaj sobie. Tylko uważaj, żeby podczas instalacji gra się dobrze zainstalowała
i nie pogubiła tekstur. Bo jak wiadomo - takich rewelacji doświadczają użytkownicy Xboxa.


Hehe dobre to co piszesz... chyba zapomniałeś ile było problemu i lamentu z odpaleniem GTA4 na PC, jeśli się nie myle to dopiero z pachem 1,5 czy 1,6 mozna bylo jakoś to wyszystko ogarnać... Reasumując każda platforma ma swoje mocne i słabe strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:13, sajdziok napisał:

...

Otóż to. Tylko niektórzy nie wiedząc czemu garną się do ataków. Ja co najwyżej kontratakuje :D Kiedyś grałem tylko i wyłącznie na PC, a teraz i na tym i na tym. Ale będę bronił obu platform jeżeli ktoś na jedną bądź drugą będzie wypisywał pierdoły, które nie znajdują potwierdzenia i których gracze wcale nie uważają za jakiś minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:06, Blaxxta napisał:

Nie tak wiele, poza tym PS3 nie odpalisz gier z PS2, to samo z xboxem.

No i tu się po raz kolejny mylisz, wypowiadasz na temat, który znasz tylko powierzchownie, nigdy zapewne nie trzymając konsoli w domu na dłużej niż 1 dzień. Wersje 60GB ps3 pozwalają na odpalanie gier z ps2, to samo tyczy się xboxa360 z pierwszym xboxem - tutaj wystarczy wgranie wstecznej kompatybilności i możesz grać na każdym modelu 360siątki
edit; nie wspominając już o ps store gdzie masz WSZYSTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:17, Qbasmok napisał:


> Nie tak wiele, poza tym PS3 nie odpalisz gier z PS2, to samo z xboxem.
No i tu się po raz kolejny mylisz, wypowiadasz na temat, który znasz tylko powierzchownie,
nigdy zapewne nie trzymając konsoli w domu na dłużej niż 1 dzień. Wersje 60GB ps3 pozwalają
na odpalanie gier z ps2, to samo tyczy się xboxa360 z pierwszym xboxem - tutaj wystarczy
wgranie wstecznej kompatybilności i możesz grać na każdym modelu 360siątki


Tak, tylko wersje odpalające gry z poprzednich generacji wyszły sporo później niż normalne PS3, czy Xbox 360. Więc jak ktoś kupił jedną konsolę, to raczej nie będzie kupował kolejnej, żeby móc grać w gry z PS2/Xbox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 18:59, Blaxxta napisał:

Zakupisz sobie 5 gier na tą swoją konsolę i będą one równe wartości całej konsoli. Rzeczywiście,
bardzo oszczędni ci konsolowcy.


no to zaraz. biedaki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zauważcie, że kolega Blaxxta trouluje nam obszernie oblegany przez nas ostatnio wątek i chyba troszeczkę schodzimy z odpowiedniego kursu (czyli de facto jest to wątek o GTA V, aniżeli o wadach i zaletach tego i tamtego). Proponuję zaprzestać szałtowania wymiennego z w/w userem i wyczekiwać tego co nadejdzie już lada chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:22, Qbasmok napisał:

Panowie, zauważcie, że kolega Blaxxta trouluje nam obszernie oblegany przez nas ostatnio
wątek i chyba troszeczkę schodzimy z odpowiedniego kursu (czyli de facto jest to wątek
o GTA V, aniżeli o wadach i zaletach tego i tamtego). Proponuję zaprzestać szałtowania
wymiennego z w/w userem i wyczekiwać tego co nadejdzie już lada chwila.


Zgadzam się ale brak zmiany statusu mojego zamowienia zaczyna mnie irytować bo to wg mnie oznacza brak zarejstrowania paczki w firmie kurierskiej a ona juz powinno być dawno u kuriera do ciezkiej chol"""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbliża sie godzina 20, a u mnie nadal status brzmi przygotowanie do wysylki. co pare minut sprawdzam czy sie cos nie zmienilo. to zaczyna irytowac, czy jest jakakolwiek szansa ze jutro bede mial gre. zrezygnowalem z muve.pl na rzecz gram.pl i mam nadzieje, ze sie nie zawiode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jak Diablo III dedbiutowało na PC, to sklep w którym kupowałem (na u :)), wysłał mail, że nie wyrobili się z wysłaniem wszystkich paczek i dostałem dzień po premierze. Ja Wam proponuję anulować zamówienie i przejść się jutro do najbliższego empiku u kupić grę za 199zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chopaki było wałkowane parę razy i tu i na innych specjalnie założonych ku temu tematach, które zostałby dosyć szybko kłódkowane. Wszyscy co zamówili preordery w gramie - wasze paczki są już wysłane. Status może zmienić się nawet w nocy, więc chill out guys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2013 o 19:29, Qbasmok napisał:

Chopaki było wałkowane parę razy i tu i na innych specjalnie założonych ku temu tematach,
które zostałby dosyć szybko kłódkowane. Wszyscy co zamówili preordery w gramie - wasze
paczki są już wysłane. Status może zmienić się nawet w nocy, więc chill out guys.


Ok idę chillować. Muszę dzisiaj uchlać albo upalić bo adrenalina tak mi podnosi cisnienie ze nie zasnę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się