KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Moja paczka zostala zaktualizowana okolo 2 w nocy, ale jest wyslana DB Schenker i w sledzeniu przesylki mam, ze przewoznik wczoraj o 10:15 ja dostal w Piasecznie i tyle. Kumpel ktory tez zamawial, ma tak samo. Eh, mam nadzieje, ze to tylko brak aktualizacji i bede mial gierke dzis. Nigdy nie mialem do czynienia z tym calym DB,czy ktos z Was mial? Jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo gdzie ta paczka?! hehe zaktualizowane dopiero teraz, że wysłane, ale to tak jak dużo osób pisało również ja, że wysłali już dawno. No to teraz jakoś przeżyć do11/12 godz i wtedy już paczuszke powinienem mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 07:42, Luk04229 napisał:

Noo gdzie ta paczka?! hehe zaktualizowane dopiero teraz, że wysłane, ale to tak jak dużo
osób pisało również ja, że wysłali już dawno. No to teraz jakoś przeżyć do11/12 godz
i wtedy już paczuszke powinienem mieć ;)


A też masz, w śledzeniu paczki tylko dwa statusy? Zarejestrowanie i odebranie od nadawcy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 07:46, BimbelZiom napisał:

A też masz, w śledzeniu paczki tylko dwa statusy? Zarejestrowanie i odebranie od nadawcy?
:)

Tak, i to oba z wczoraj 10:15. Pewnie też nie aktualizują ;) a paczka jak podejrzewam dojdzie w ciągu 3/4godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MI też zmienili na DR shanker kurier też dobry raz od nich jak dobrze pamiętam miałem gre tydzień przed premierą ;) , Mi w zamówieniu pisze , że przesyłka została wczoraj wysłana , a jak wchodzę w szczegóły to piszę , że dopiero jest pakowana i przygotowana do wysyłki , bo jeszcze nie dostałem meila z nr nadania paczki ;/ mam nadzieje , że jednak dzisisiaj przyjedzie kurier :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 07:49, StraszakPL napisał:

Ja tam dalej mam:
Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki
Przewidywana data dostawy: 17.9.2013 - 18.9.2013
:-[

Nic się nie bój. Mi dopiero dziś po 7 rano się zaktualizowało, a paczka w firmie kurierskiej jest od wczoraj rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 07:49, Luk04229 napisał:

Tak, i to oba z wczoraj 10:15. Pewnie też nie aktualizują ;) a paczka jak podejrzewam
dojdzie w ciągu 3/4godz


Super, jestem spokojniejszy, bo już myślałem, że tylko ja tak mam. :) To pozostaje czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 07:52, BimbelZiom napisał:

Super, jestem spokojniejszy, bo już myślałem, że tylko ja tak mam. :) To pozostaje czekać!

A co ciekawsze w mailu od gram.pl który przyszedł dziś jest napisane, że wysłano w dniu dzisiejszym, natomiast w firmie kurierskiej paczka jest od wczoraj i również w statusie zamówienia na stronie gram.pl jest , że wysałne wczoraj. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam nadal pakowanie i przygotowanie do wysyłki ,ale powinienem dziś gierkie dostać ,tylko lipa ,że DB schenker`em wysłali ,bo jak raz do mnie przyjechał to niestety było to o 16 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 08:18, RaZoRxPLx napisał:

Ja też mam nadal pakowanie i przygotowanie do wysyłki ,ale powinienem dziś gierkie dostać
,tylko lipa ,że DB schenker`em wysłali ,bo jak raz do mnie przyjechał to niestety było
to o 16 :(

Ciekawe dlaczego? Mieli tyle tego wszystkiego, że jechali na 2 firmy kurierskie? Nie przypominam sobie żeby kiedyś coś tą firmą mi przywożono, tak więc nie mam doświadczeń związanych z tą firmą. Ale myśle, że byle czym by nie wysłali.

lukaszj93 u mnie to samo :D widze, że kolega też świętokrzyskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 08:27, lukaszj93 napisał:

no właśnie niee, bo ja mazowieckie xD

To z Kielc Ci wysyłają???? Była w Warszawie i przywieźli do CK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 08:31, Luk04229 napisał:

> no właśnie niee, bo ja mazowieckie xD
To z Kielc Ci wysyłają???? Była w Warszawie i przywieźli do CK??


była w Warszawie, była w Piasecznie, była w Kielcach, teraz czekam aż będzie w Radomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizację zamówienia dostałem dzisiaj o 6:58. Paczka została wysłana wczoraj. Nie dalej jak 5min temu dzwonił do mnie kurier, kiedy będzie i czy ktoś będzie w domu:) (DB Schenker)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 08:33, lukaszj93 napisał:

była w Warszawie, była w Piasecznie, była w Kielcach, teraz czekam aż będzie w Radomiu

To łatwiej im z Warszawy do Kielc i dopiero Radom niż bezpośrednio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się