KERMIz

GTA 5 (V) - Temat Ogólny

4654 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc jedyne co mnie martwi to to, czy w multi na PC zostanie wyłączone wspomaganie celowania. Bo na konsoli w multi wspomaganie celowania było co jeszcze można zrozumieć przez to, że na padach się ciężko celuje, ale na PC toż to będzie swoisty aimbot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 16:27, exMayoneS napisał:

Szczerze mówiąc jedyne co mnie martwi to to, czy w multi na PC zostanie wyłączone wspomaganie
celowania. Bo na konsoli w multi wspomaganie celowania było co jeszcze można zrozumieć
przez to, że na padach się ciężko celuje, ale na PC toż to będzie swoisty aimbot.


A czemu mieliby nie wyłączyć? Tu ludzie grają na myszkach. A jak ktoś woli się katować strzelając na padzie to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czwórkę się nie grało? :) Wyłączyli. Granie na padzie było co prawda możliwe, ale w multi aima wtedy nie bylo.

Odniosę się jeszcze co do ceny. 159zł kosztowała czwórka, a Piątka jest zdecydowanie większa. Nie wiem jak wy, ale ja uważam że to rozsądna cena za tony gameplayu, więcej niż w niejednym RPGu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 22:19, Kirabaxior napisał:

Biadolenie ludzi :P Z biznesowego punktu widzenia chyba proste, że trzeba wydać grę tam
gdzie jest na nią popyt. Nie mówię o nextgenach, ale PC? Z drugiej strony tutaj gra padnie
ofiarą tysiąca i jednej steam promocji :)
Swoją drogą przejdę sobie jeszcze raz na PC... jak mi pójdzie.


Hmm. Myślę, że na PC mogą i tak liczyć na conajmniej kilka milionów sprzedanych kopii (do 5?) w przeciągu kilku lat, więc tak czy siak się opłaca. A popyt będzie, bo gdy ludzie słyszą, że jest to poprawiona wersja z większą ilością szczegółów i ulepszeniami to i konsolowi posiadacze się skuszą (bo oprócz większej ilości detali, zasięgu rysowania i samej rozdzielczości, poprawić ma się i sam gameplay - zniszczenia aut i AI itp.).

A i edytor wideo ma być - więc gratka dla filmowców xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 22:17, Damianuss1 napisał:

Oprawa ma być bardziej szczegółowa, a nie jakoś specjalnie lepsza :P. Tak wynika z opisu.
Może więc zegary na motorach będą bardziej wyraźne.


Aha, więc przechodzenie Gta V kolejny raz na PC czy PS4 nie da chyba większej satysfakcji niż dotychczasowe wersje na PS3/X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 19:55, Shinigami napisał:

To i kilka dodatkowych kwiatków.

No no no, widać, że się postarali. Chyba jednak odłoży się grosz na tą wersję PS4 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 19:55, Shinigami napisał:

To i kilka dodatkowych kwiatków.


Co Ty mówisz. Przecież na pierwszym tylko nie ustawili ostrości, a na drugim ją właśnie skupili na trawce i dlatego tak ładnie wyszła, a górki rozemglone xD

Gdzieś czytnąłem, że zwierzątka nowe mają dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na info w sprawie DRM i zamawiam. Ciekawe, jaki dadzą do pudełek... może będzie RGSC + Steam? Byłoby interesująco.

W każdym razie, czekam na więcej pre-orderów, na więcej info w sprawie edycji i zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2014 o 20:29, Liptox napisał:

Na E3 mowili że beda zmiany w fabule i w grafice :) Na PS4 ladnie to wygląda.

Nie będzie zmian w fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się