Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego w pudełku z Battlefield 3 na PS3 zabrakło darmowego Battlefielda 1943?

53 postów w tym temacie

Adam Berlik

Na tegorocznych targach E3 Electronic Arts zapowiedziało, że w pudełku z Battlefield 3 na PS3 znajdziemy również pełną wersję Battlefield 1943. Tej jednak zabrakło. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedział rzecznik prasowy firmy.

Przeczytaj cały tekst "Dlaczego w pudełku z Battlefield 3 na PS3 zabrakło darmowego Battlefielda 1943?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ulał pasuje tu przyslowie "zamienił stryjek siekierkę na kijek".

A sam pijarowiec z EA jest po prostu bezczelny - zamiast obiecanego, darmowego BF1943 posiadacze PS3 będą mogli kupić DLC tydzień wcześniej niż blaszakowcy i xboksiarze. Niezły tupet... i deal - dla EA oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"wszystkie DLC"... to znaczy że będą psuć grę multiplayer dając ludziom specjalną groń i gadżety jak w dniu premiery.

I dlatego się cieszę że Battlefield 3 nie kupiłem.

A co do posiadaczy PS3 - zwrócił bym grę ze względu na towar niezgodny z umową. Tak zwróciłem From Dust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żenujące, tak jak kampania dla jednego gracza. EA zaczyna robić sobie z nas żarty. Najpierw niesamowicie słaby Dragon Age II, teraz niesamowicie kiepska kampania w Battlefield 3. Następnym razem poczekam na opinie graczy nim kupię produkt EA. Ta firma zaczyna iść drogą Activision, a to dla nas, graczy droga bardzo zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bye bye EA, Uncharted all the way- taką rymowankę znalazłem na YT ;) Żenujący spektakl nam uprawiają Elektronicy, szkoda takiego dobrego studia jak DICE, że muszą dyndać na ich smyczy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 11:46, Bulkers86 napisał:

Ja mam edycje limitowaną i nie mam ani dodatkowych nieśmiertelników, ani mundurów ani
broni... a wszystko miało być...


To upominaj się o to w sklepie wysyłkowym.. a to co wymieniłeś miało być tylko jeżeli złoży się zamówienie w trakcie trwania bety. I te kody nie znajdują się w pudełku tylko są przesyłane przezs sklep w którym zamówiłeś. (ja kupiłem w ultimie i kody mam na swoim koncie na stronie ultimy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 11:46, kodi24 napisał:

Bye bye EA, Uncharted all the way- taką rymowankę znalazłem na YT ;) Żenujący spektakl
nam uprawiają Elektronicy, szkoda takiego dobrego studia jak DICE, że muszą dyndać na
ich smyczy ;/


Jaki żenujący.. bo czegoś nie dodali? Przecież grę kupujesz dla głównej gry. Wszystko inne to tylko dodatki.. mogą je dawać a nie muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 11:55, Kafar napisał:

Jaki żenujący.. bo czegoś nie dodali?


Nie dodali, chociaż obiecali. Zamiast tego proponują wcześniejszy (ale nadal płatny) to jakiś DLC.

Tak, to jest żenujący spektakl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 11:55, Kafar napisał:

Jaki żenujący.. bo czegoś nie dodali? Przecież grę kupujesz dla głównej gry. Wszystko
inne to tylko dodatki.. mogą je dawać a nie muszą.


Problem w tym, że zapowiedzieli głośno, że dodatek w postaci Battefield 1943 dla nabywców wersji PS 3 będzie, a go nie ma. "W nagrodę" gracze będą mogli wcześniej dawać kase EA za DLC. I to jest bardzo nie fair, a w USA pewnie się skończy pozwem zbiorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, usprawiedliwiaj ich. Niedługo zamiast obiecanej podstawki dostaniesz instrukcje programowania żebyś sam sobie zrobił to, za co zapłaciłeś ;) A tak na poważnie to jest sprzeciw wobec chorego marketingu, który osiąga niebezpiecznie szkodliwe pułapy- obiecują masę contentu, klient się cieszy, że firma o niego dba a potem kupa;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 11:55, Kafar napisał:

Jaki żenujący.. bo czegoś nie dodali? Przecież grę kupujesz dla głównej gry. Wszystko
inne to tylko dodatki.. mogą je dawać a nie muszą.

Jakby ci tak zrobili z Karkand, to byś inaczej mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 12:45, Wojman napisał:

Problem w tym, że zapowiedzieli głośno, że dodatek w postaci Battefield 1943 dla nabywców
wersji PS 3 będzie, a go nie ma. "W nagrodę" gracze będą mogli wcześniej dawać kase EA
za DLC. I to jest bardzo nie fair, a w USA pewnie się skończy pozwem zbiorowym.


Nie wiem czy głośno bo ja o tym już dawno zapomniałem więc najwyraźniej nie tak głośno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 13:08, Dared00 napisał:

Jakby ci tak zrobili z Karkand, to byś inaczej mówił.


Dlaczego? Kupiłem BF3 a że jest z dodatkiem.. miło.Tyle i tylko tyle. Bo idąc tym rozumowaniem to nie będę grał teraz w BF3 bo nie mam dodatku.. ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 12:50, kodi24 napisał:

Tak tak, usprawiedliwiaj ich. Niedługo zamiast obiecanej podstawki dostaniesz instrukcje
programowania żebyś sam sobie zrobił to, za co zapłaciłeś ;) A tak na poważnie to jest
sprzeciw wobec chorego marketingu, który osiąga niebezpiecznie szkodliwe pułapy- obiecują
masę contentu, klient się cieszy, że firma o niego dba a potem kupa;


Bo wam się w d.. poprzewracało.. Gracze zamiast jednego produktu chcą jakiś dodatków i DLC. To że takie dodatki są to super ale ludzie puknijcie się i oceniajcie produkt. Pokaż mi firmę która coś obiecała i zawsze wszystkiego dotrzymała.. nie znajdziesz takiej ani jednej więc przestańcie płakać i grajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Battlefield 3 dziś oficjalnie debiutuje w polskich sklepach, ale klienci sklepu gram.pl swoje przesyłki otrzymali we wtorek."

Noo jest powod do chwalenia ! Klienci sklepu gram.pl otrzymali bf3 juz we wtorek ! HA ! We wtorek !! A premiera jest czwartek ! Super, co ?

Powiem tak, ze ten bf3 byl mi bardzo potrzebny we wtorek.... oraz srode, poniewaz fajnie bylo sobie na niego popatrzec, a to dlatego ze gre odpalic dopiero moglem w czwartek. Po co ten pre-order ? Po co wysylka wczesniej ? Jakbym chcial pogapic sie na pudelko bf3 to bym sobie wydrukowal okladke.

Gdyby jeszcze chociaz dali dostep do single przez ten wtorek i srode jeszcze bym zrozumial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować