Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 17:24, walgierz napisał:

Ze wszystkim dzisiejszych meczów TVP wygrała najmniej mnie interesujący. W dodatku pomiędzy
drużynami, których szczerze nie cierpię. Sama radość xD


Przynajmiej nie będę musiał słuchać stranniczości komentatorów. Chociaż... w sumie gra Real, ale chyba gorzej niż z Barceloną być nie może? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:31, Vaxinar napisał:

Chociaż... w sumie gra Real, ale chyba gorzej niż z Barceloną być nie może? ;-)


No ja bym taki pewny nie był...jak sam napisałeś gra REAL ;) A ja myślę, że można by było wybrać lepszy mecz. Co z tego, że grają wielkie drużyny skoro obie są w wyraźnym kryzysie :( No cóż, jak dają to ja już nie mam co marudzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:35, ko?nik napisał:

No ja bym taki pewny nie był...jak sam napisałeś gra REAL ;)

Tylko, że Barca jest ostatnio na topie i większość jej polskich "kibiców" kibicuje wiadomo dlaczego, ale naturalnie nie mam na myśli walgierza.

Dnia 07.03.2007 o 17:35, ko?nik napisał:

A ja myślę, że można by było wybrać lepszy mecz.

To przynajmiej mi trafili w samą dziesiątkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj stawiam na Lille, Real Madrid, Arsenal i Milan. Najbardziej bym sie cieszył gdyby z pośród tych czterech drużyn w następnej rundzie wystąpił Lille ponieważ uważam ze przydała by sie taka niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:54, SHARP1990 napisał:

Ja dzisiaj stawiam na Lille, Real Madrid, Arsenal i Milan. Najbardziej bym sie cieszył gdyby
z pośród tych czterech drużyn w następnej rundzie wystąpił Lille ponieważ uważam ze przydała
by sie taka niespodzianka :-)


Ja bym się nie cieszył bo spotkanie Man.Utd-Lille mam obstawione i wcale nie liczyłem na francuzów. A poza Manchesterem w następnej rundzie widzę Celtic, Arsenal i Real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:58, Adidas66 napisał:

> Ja dzisiaj stawiam na Lille, Real Madrid, Arsenal i Milan. Najbardziej bym sie cieszył
gdyby
> z pośród tych czterech drużyn w następnej rundzie wystąpił Lille ponieważ uważam ze przydała

> by sie taka niespodzianka :-)

Ja bym się nie cieszył bo spotkanie Man.Utd-Lille mam obstawione i wcale nie liczyłem na francuzów.
A poza Manchesterem w następnej rundzie widzę Celtic, Arsenal i Real.


Będzie mi przykro z twojego powodu jak Lille przejdzie dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za małą chwilkę rozpocznie się mecz Celtic-Milan.Wszystkich zapraszam na mecz , emoacji napewno będzie bardzo dużo , a dodatkowym smaczkiem będzie występ Artura Boruca w barwach Celticu.
TVP 2 20.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:29, Domon napisał:

Za małą chwilkę rozpocznie się mecz Celtic-Milan.Wszystkich zapraszam na mecz , emoacji napewno
będzie bardzo dużo , a dodatkowym smaczkiem będzie występ Artura Boruca w barwach Celticu.
TVP 2 20.20


Coś mi się zdaje, że TVP2 jednak pokaże Bayern - Real ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 20:47, .Darnok napisał:

O cholera, co to było? :D
Która sekunda? :D


Normalnie szok ! O.O 10 czy 15 sekunda i Bayern w tej chwili jest w dalszych rozgrywkach ! To jest właśnie piękno Ligi Mistrzów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wy też widzieliście TO? Albo mamy zbiorowe halucynacje, albo Real przegrywa 0:1 od 15. (chyba) sekundy! No zapowiada się ciekawie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 21:16, hunter22 napisał:

Nie dzielcie skóry na żywym niedźwiedziu... Królewscy jeszcze nie przegrali... Real ma Casillas''a
:)


Akurat on nie strzeli bramki, no chyba że daliby mu karnego gdyby taki był, tak jedynie może się przyczynić do nie powiększania przegranego wyniku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie, wielka szkoda, że nie wykorzystali tych trzech praktycznie 100 % sytuacji. :D
Jednak niektórzy mają tutaj rację, nie wolno dzielić skóry na niedźwiedziu.
Bayern niech gra defensywnie, wykorzystuje kontry i będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować