Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 19:07, walgierz napisał:

Szopka odstawiana przez media przechodzi granice smaku. Gdyby mogli, pokazaliby jak reprezentanci
załatwiają potrzeby fizjologiczne. Smutnym jest fakt, że pewnie znaleźliby się chętni
by to obejrzeć...

Oj tak, to prawda. Powinni im dać spokojnie pracować, trenować. Bo jak nie wyjdzie, prasa będzie pierwsza która nie zostawi na piłkarzach suchej nitki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 17:21, jakoktochce napisał:

Przede wszystkim to najpierw Meksykanie musieli by przeprowadzić się z Ameryki do Europy...
Wtedy mogliby myśleć o EURO :)


Być może ale choćby to nawet zrobili to już nie mają szans może za kolejne 4 lata lub nawet więcej nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:29, Smooqu napisał:

Jaki obstawiacie wynik meczu Polska - Austria???

Ja myślę że ugramy szczęśliwy remis. postulowałbym za 1-1, podobnie będzie z Niemcami również remis i z Chorwacją będziemy grać o wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:40, Dekerinho6 napisał:

Być może ale choćby to nawet zrobili to już nie mają szans może za kolejne 4 lata lub
nawet więcej nie wiadomo...

Boże... Ty tak na serio? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:31, Mistic napisał:

> Jaki obstawiacie wynik meczu Polska - Austria???

3:1

Polska gooola!


Trzymam za słowo bo jak Polacy przegrają to... przepraszam za wulgarnośc :) Ale zobaczycie mnie nago a potem podbiegnę do naszych orłów i kogoś uderzę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lehman wyleciał z Arsenalu i dobrze, ale teraz w najgorszym wypadku będzie bronił "przybłedaniewiadomskąd"
Fabianski. Powinni kupić kogoś nowego albo Almunia nr 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:53, Smooqu napisał:

Trzymam za słowo bo jak Polacy przegrają to... przepraszam za wulgarnośc :) Ale zobaczycie
mnie nago a potem podbiegnę do naszych orłów i kogoś uderzę xD

Nago, hmm... :P tylko pomachaj nam do kamery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:44, Dekerinho6 napisał:

konkretnie to o co ci chodzi ???


Popatrz sobie na atlas albo jakąś mape świata ;P <------- taka mała podpowiedź ;)

--------------------------

Mecz z Niemcami zbliża się wielkimi krokami, więc ostatnio przeglądałem youtube i znalazłem parę ciekawych zapowiedzi.
1)
http://www.youtube.com/watch?v=NjTJRYMNuCM
2)
http://www.youtube.com/watch?v=x29F-LhxNhs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mówiąc już o meczu z Niemcami. No to nie daje wielkich szans jak i Polakom i Niemcom. Myślę że Polacy po tylu przegranych meczach ( właśnie z Niemcami ). Zdeterminują sie do porządnej gry i zrobią parę akcji i zaskoczą Niemców co wy o tym myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:12, Dekerinho6 napisał:

A mówiąc już o meczu z Niemcami. No to nie daje wielkich szans jak i Polakom i Niemcom.
Myślę że Polacy po tylu przegranych meczach ( właśnie z Niemcami ). Zdeterminują sie
do porządnej gry i zrobią parę akcji i zaskoczą Niemców co wy o tym myślicie ??

może tak, a może nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:12, Dekerinho6 napisał:

A mówiąc już o meczu z Niemcami. No to nie daje wielkich szans jak i Polakom i Niemcom.
Myślę że Polacy po tylu przegranych meczach ( właśnie z Niemcami ). Zdeterminują sie
do porządnej gry i zrobią parę akcji i zaskoczą Niemców co wy o tym myślicie ??



Ja mam nadzieję że nasi zagrają jak z Portugalią, a że szkopy mają wolnych obrońców to możemy liczyć na zwycięstwo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 21:15, sportowiec 7 napisał:

może tak, a może nie :)


Dobrze to ująłeś mogą i nie muszą :P
Smooqu---> Gdyby zagrali tak jak z Portugalią to mają naprawdę bardzo duże szanse ale mam nadzieje że sie nie poddadzą w takim ważnym przynajmniej dla nich meczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nic nie wiadomo. I to już tym bardziej w piłce nożnej, nie jeden był taki przypadek. Ja jestem oczywiście za Polską. Wydaje mi się, że osoby, które mówią o przegranej Polski gdzieś tam w "środku" myślą sobie, a może jednak się uda wygrać lub chociaż zremisować. Remis w końcu też dobry i na pewno by zmotywował do jeszcze bardziej "intensywnej" gry kolejnych spotkaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:12, Dekerinho6 napisał:

A mówiąc już o meczu z Niemcami. No to nie daje wielkich szans jak i Polakom i Niemcom.
Myślę że Polacy po tylu przegranych meczach ( właśnie z Niemcami ). Zdeterminują sie
do porządnej gry i zrobią parę akcji i zaskoczą Niemców co wy o tym myślicie ??


ja myślę, że optymistyczne myślenie to podstawa :) Moim zdaniem mamy jakieś szanse na zwycięstwo ale na Polskę w zakładzie bym nie obstawił. Niemcy nawet jak są słabi to nie można ich lekceważyć...

A tak BTW Dekerinho6 specjalnie dla Ciebie: http://img113.imageshack.us/img113/7061/europara7.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:12, Dekerinho6 napisał:

A mówiąc już o meczu z Niemcami. No to nie daje wielkich szans jak i Polakom i Niemcom.
Myślę że Polacy po tylu przegranych meczach ( właśnie z Niemcami ). Zdeterminują sie
do porządnej gry i zrobią parę akcji i zaskoczą Niemców co wy o tym myślicie ??

Ja myślę, że Polacy jeszcze nigdy nie byli aż tak zdeterminowani :] ja imo widzę różnicę w podejściu psychicznym naszych piłkarzy teraz, gdy trenerem jest Leo. Wydaje mi się, że też bardziej wierzą w siebie. A to się powinno przełożyć na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować