Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 21:50, azure83 napisał:

Ja myślę, że Polacy jeszcze nigdy nie byli aż tak zdeterminowani :] ja imo widzę różnicę
w podejściu psychicznym naszych piłkarzy teraz, gdy trenerem jest Leo. Wydaje mi się,
że też bardziej wierzą w siebie. A to się powinno przełożyć na grę.


Zostaje mi tylko wierzyć w to że masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 21:50, azure83 napisał:

Ja myślę, że Polacy jeszcze nigdy nie byli aż tak zdeterminowani :] ja imo widzę różnicę
w podejściu psychicznym naszych piłkarzy teraz, gdy trenerem jest Leo. Wydaje mi się,
że też bardziej wierzą w siebie. A to się powinno przełożyć na grę.


Jeśli o mnie chodzi to jak Polacy doprowadzą do remisu to bedzie już bardzo dużo. Po prostu nie ma co wymagać ale jak zagrają to już niedługo sie dowiemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wierzyć w nasze polskie siły ! ^^
Od kiedy polska kadra jest pod wodzą Leo Benghakera, poziom polskiego football''u polepszył się,
już przynajmniej nie mósimy się wstydzić żę Polska gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 22:08, Tokix napisał:

Trzeba wierzyć w nasze polskie siły ! ^^
Od kiedy polska kadra jest pod wodzą Leo Benghakera, poziom polskiego football''u polepszył
się,
już przynajmniej nie mósimy się wstydzić żę Polska gra :D


Wiesz trener sie zmienił Polacy inaczej nastawieni. No mam nadzieje że tego nie zepsują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych Typowaniem Ligi Polskiej: Zamieściłem końcowe zestawienie. Zwycięzcą został struksik, Gratulacje!

Jak będzie z Mistrzostwami Europy to nie wiem. Słyszałem, że poprzednio była oddzielna edycja. O jej kształcie, zasadach i regulaminie nie mam pojęcia, więc jak ktoś byłby chętny podjąć się organizacji, to zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 00:10, Klimos napisał:

Jak będzie z Mistrzostwami Europy to nie wiem. Słyszałem, że poprzednio była oddzielna
edycja. O jej kształcie, zasadach i regulaminie nie mam pojęcia, więc jak ktoś byłby
chętny podjąć się organizacji, to zapraszam ;)


Była, zaraz wygrzebę regulamin edycji jak znajdę :)

A jakby ktoś chciał sie pobawić w managera i złożyć swoją drużynę to znalazłem takie coś:
http://uk.eurofantasyfootball.yahoo.net/app/
Ja jutro postaram się złożyć drużynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 00:10, Klimos napisał:

Jak będzie z Mistrzostwami Europy to nie wiem. Słyszałem, że poprzednio była oddzielna edycja. O jej kształcie, zasadach i regulaminie nie mam pojęcia, więc jak ktoś byłby chętny podjąć się organizacji, to zapraszam ;)


O, znalazłem. Darnok wysmażył ten regulamin:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=160&pid=992
Można go zaadaptować do Euro (mogę to zrobić), tylko ktoś do liczenia musiałby się zgłosić :) Ja liczyłem tamte MŚ i nie rwę się do powtórki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 00:33, walgierz napisał:

O, znalazłem. Darnok wysmażył ten regulamin:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=160&pid=992
Można go zaadaptować do Euro (mogę to zrobić), tylko ktoś do liczenia musiałby się zgłosić
:) Ja liczyłem tamte MŚ i nie rwę się do powtórki ^^


Potypować z chęcią potypuję, ale jeśli chodzi o podliczanie, to może jednak udam się na urlop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 00:33, walgierz napisał:

O, znalazłem. Darnok wysmażył ten regulamin:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=160&pid=992
Można go zaadaptować do Euro (mogę to zrobić), tylko ktoś do liczenia musiałby się zgłosić
:) Ja liczyłem tamte MŚ i nie rwę się do powtórki ^^



Pamiętam jak po mistrzostwach, dyskutowaliśmy czy punktacja jest dobrze zbilansowana.
Chodzi głównie o te dwa punkty.
c) 15 punktów za poprawne wytypowanie każdego z pierwszych czterech zespołów Mistrzostw Swiata Niemcy 2006
d) 15 punktów za poprawne wytypowanie króla strzelców Mistrzostw świata Niemcy 2006


Pamiętam jak to po zakończeniu turnieju i wszystkich rozstrzygnięciach, cała tebela została wręcz zdewastowana, bo poniektórym po przybywało po kilkadziesiąt punktów.
Spowodowało to że Ci którzy nie typowali regularnie a osiągnęli wyniki na które nie do końca zasłużyli.

Nie zmienia to faktu że do typowania się przyłączam. Znaleźć jeszcze tylko trzeba chętnego na zabawę w podliczanie:) Ja odpadam z uwagi na tymczasowy brak netu w domu a i liznąłem tego liczenia i mi się nie chce póki co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 12:49, Rzezim napisał:

Ja bym proponował

Typujemy wyniki Euro 2008 - zabawa
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37696&u=5

Bo w tych co są jakoś nie chce mi się typować a powyżej proponowanym był typował (a osób
takich jak ja jest więcej)


Popieram, ale musiałbyś otworzyć wątek. Można też typować w "lidze polskiej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, tylko krótka piłka - dlaczego tak samo nie został ukarany Milan dwa sezony temu? Czemu w Portugalii UEFA bierze sprawy we własne ręce, ale już u Włochów ograniczyła się do podtrzymania decyzji władz lokalnych? Kara zrozumiała i jak najbardziej ok - tylko niech tak będą traktowani wszyscy, a nie tylko wybrańcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:10, Quire napisał:

Dodam tylko że mecze były kupowane w sezonie w którym Porto trenował niejaki Murinho...

I jest to już kolejny powód, żeby nie uważać go za takiego geniusza. No ale dobra, poczekajmy co zrobi w Interze. jak mu się uda wygrać LM to uznam go za najlepszego trenera świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mourinho czeka ciężkie zadanie - podobne jakiemu nie sprostał w londynie - wygrać ligę mistrzów. ze swoją wizja futbolu pasuje do włoch jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 12:52, Vaxinar napisał:

Popieram, ale musiałbyś otworzyć wątek. Można też typować w "lidze polskiej".


Vox populi, vox Dei.
Otwieram i zaczynajmy typowanie :)

Przy okazji, wczoraj podawałem link do football fantasy organizowanego przez Yahoo, dziś widzę, że podobną zabawę proponuje Onet:
http://fantasyeuro2008.sport.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:10, Quire napisał:

Tak UEFA się zajmuje sprzedawczykami:)

A na naszym podwórku: Dziś został aresztowany syn naszego byłego selekcjonera Jerzego Engela w ramach sprawy ustawiania meczy i wręczania za nie łapówek.
Tato mówi, że na razie czeka na oficjalne zarzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:17, Bambusek napisał:

No ok, tylko krótka piłka - dlaczego tak samo nie został ukarany Milan dwa sezony temu?
Czemu w Portugalii UEFA bierze sprawy we własne ręce, ale już u Włochów ograniczyła się
do podtrzymania decyzji władz lokalnych? Kara zrozumiała i jak najbardziej ok - tylko
niech tak będą traktowani wszyscy, a nie tylko wybrańcy.


Szczerze mówiąc pierwsze moje skojarzenie, kiedy zobaczyłem tytuł "Porto wyrzucone z LM", było takie, że UEFA stara się znaleźć jakiś sposób, aby AC Milan jednak mógł zagrać w eliminacjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 12:49, Rzezim napisał:

Ja bym proponował

Typujemy wyniki Euro 2008 - zabawa
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37696&u=5

Bo w tych co są jakoś nie chce mi się typować a powyżej proponowanym był typował (a osób
takich jak ja jest więcej)


Jest jeden temat , który sam prowadzę i tam teraz typujemy wyniki Euro 2008 ;) Nazywa się Liga Typera.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21067&u=1402

Nie wiem czemu Ci się nie podoba tam ten temat, bo mecze do typowania te same, tyle że jeszcze parę dodatkowych typów, więc nie wiem po co otwierać nowy temat (chociaż ten który podałeś w linku ma już parę dni więc też nowo otwarty nie jest). Ale to tylko taka mała uwaga ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować